Lielpilsētas

Opaps | 05.03.2020, 19:21:09 | 1543

Šodien Saima pieņēma likumu ,ka Latvijā būs 5 lielpilsētas- Rīga,Jūrmala,Liepāja,,Daugavpils un Rēzekne ar 28 tūkst.iedzīvotājiem. Bet Ventspilī dzīvo 34 t. un Jelgavā 56 t. Kā tā var būt ,ka pilsētiņa skaitās lielpilsēta ar 2X mazāku iedzīvotāju skaitu? Te notiek politiskā izrēķināšanās ar ZZS. Es nebrīnītos , kad drīzumā notiks klusais valsts apvērsums. Pašlaik uz to iet.

Komentāri (26)

  • -9
    Opaps 05.03.2020, 19:22:38

    Atvainojos kļūda-Saeima.

  • -5
    Cibiņš 05.03.2020, 22:02:55

    Vajag plašāk pielietot nošaušanas.- V.I.Blanks- Uļjanovs-Ļeņins. (J.Portāns-A.Potāpova)

  • -6
    Pipars 05.03.2020, 22:36:43

    Izskatās ka varu valsti ir pārņemis Politbirojs!

  • -7
    Pipars 05.03.2020, 22:44:05

    skolēnam būs skaidrs, ka Jelgava ar aptuveni 55 tūkst. iedzīvotajiem un Ventspils apm. 34, 3 tūkst iedzīvotājiem ir lielākas pilsētas nekā Rēzekne ar 27 tūkst. iedzīvotajiem. Izskatās, ka deputātiem nav pat sākumskolas izglītojamo sapratnes līmenis. Un viņi vēl grib sakārtot Rīgu. Smieklīgi!

  • -9
    Tas pats 06.03.2020, 00:09:38

    Politiskā spēlē lai tautai aizmālēt acis uz daudz lielāku un svarīgāku problēmu. TĀ IR OIK. Toreiz viņi atlika šo lietas izskatīšanu uz 5 martu. Bet kā redzat viņiem daudz interesantāk spēlēt politisko teātrī. Es domāju ka daudzi skatās uz visu šo un domā **vai tiešām es par viņiem balsoju** Es nepavienu koalīcijas partiju neesmu balsojis. Bet no tā man labāk nepaliek. Negribu nevienu apvainot kas balsojis ir par šīm partijām. Katram ir savi uzskati. Protams ka lielākā daļa gribēja pārmaiņas, kaut ko jaunu. Bet kā redzam esam tur pat kur bijām. Pat vēl lielākā d.........!!! Un jo tālāk, jo trakāk. Priekšā mūs vēl gaida Es projekts par zaļo globalizāciju. Pūce jau bij rakstījis par apkuri un tā tālāk. Plāns jau ir sācies ar piedevām degvielai. Esmu nobalsojis par saeimas atlaišanu. Ko arī jums iesaku izdarīt. Jo šī nav tā valdība kas mūs izvilks no mēsliem. Bijām līdz ceļiem, būsim līdz kaklam.

  • -2
    ilona kaķis 07.03.2020, 22:41:47

    Pareizi, biju jau piemirsusi, ka ideja aizliegt krāsns apkuri arī nāk no šiem "gaišajiem prātiem".
    Bet par sacūkoto degvielu vispār šitos gudreļus vajadzētu atšaut.

  • -13
    Latvija pāri visām! 06.03.2020, 10:30:09

    Protams, tas parāda LR politikā valdošo marasmu.
    Ja var saprast V-pils čakarēšanu vnk lai ieriebtu Aiviņam, tad pārējam nav jēga un loģika.
    Būs no saviem kuratoriem pindosiem inficējušies, tur arī brīžam izspļauj ko tādu ka mute paliek vaļā visai pasaulei.
    Saprastu vēl ja par lielajām pilsētām nodēvētu tikai D-pili un Liepāju.
    Bet ne jau nu Rēzekni un Jūrmalu.
    Šāda dīvaina reforma tikai piespiedīs veikt nākamo, kas kaut ko sakārtotu loģiskāk.
    Nākas ticēt ka tiešām šis teijāteris ir - lai novērstu uzmanību no OIK afēras.
    Bet elektorāts ir muļķu bars, kurš balso par tiem, kas propagandā lieto gludenākus vārdus un sprauž lielākus batonus. To vajag mācēt - nobalsot pie kārtējām Sorosa iecerēm saistībā ar 'zaļajām' afērām tā, lai ievēlot sorosītus paši sev apgrūtinātu reālo dzīvi. Un šo afēras smuki piesegtas ar cīņu nu jau pret vienīgo LR oligarhu, kura tik saldi skan elektorāta ausīs.

  • -14
    Latvija pāri visām! 06.03.2020, 10:32:41

    Piekrītu - jābalso par Saeimas atcelšanu!

  • -3
    otrakeda . 06.03.2020, 11:25:17

    Kurzemnieks
    Kas tie tādi 'pindosi' ir?
    iztulko,lūdzu
    varbūt:
    tie ir tavas draudzes locekļi?
    izskaidro,es nezinu..

  • -2
    .Panzerfaust 60 06.03.2020, 11:37:10

    Kaut kad dzirdēts,ka utainie vatņiki tā dēvējot amerikāņus...

  • -5
    Tas pats 06.03.2020, 11:50:30

    Kurzemniekam piedodams. Viņš taču pateica ka dzīvojam mēs banānu republikā un viņš kopā ar mums un,, pindosiem,, Bet varbūt viņš šeit pat nedzīvo.

  • -13
    Latvija pāri visām! 06.03.2020, 12:05:46

    Banānu republika - tā sauc-a jeņķu de facto pakļautībā esošās Latīņamerikas valstis, kuru galvenais uzdevums ir nodrošināt metropoli ar banāniem un citiem gardiem augļiem.
    Pie tam pat augļu firmas nepieder pašiem iezemiešiem.
    Mūsu gadījumā LR banānfunkcija ir vnk būt nenogremdējamam lidmašīnu bāzes kuģim pie metropoles lielākā konkurenta krastiem.)
    Pie reizes paķerot kādu iezemiešu 'banānu' - kā Citadeles banku vai nolikvidējot konkurentus kā Aizkraukles banku...
    Nav ko apvainoties!

  • -7
    Tas pats 06.03.2020, 13:33:16

    Iedziļinoties tavos rakstītajos vārdos. Esmu sapratis tevis rakstīto un katra vārda jēgu. Tu proti isteikt savas domas skaisti. Cepuri nost. Es tā nemāku. Tāpēc saku un rakstu tieši kā ir. Un nebaidos. Bailes pazaudēju astoņdesmit sestā gadā. Tāpēc es no vilkiem nebaidos.

  • -1
    .666.ventspils.lv 06.03.2020, 16:38:45

    Neieteiktu gan ielaisties jebkādos dialogos ar rakstītāju,kurš slēpjas zem kurzemnieka segvārda.Rūpīgāk papētot,tas,iespējams,ir Maskavijas slavinātājs,krievmīlis,kuram pretlatvisku komentāru rakstīšana ir gandrīz vai maizes darbs.
    Nereaģējot uz viņa rakstīto,mēs varam kaut nedaudz mazināt viņa ietekmi uz citiem ,tā sacīt,lai nosprāgst pats savos s*dos.

  • -12
    Latvija pāri visām! 06.03.2020, 13:46:11

    Vilkus baidīties - mežā neiet!)

  • -10
    Latvija pāri visām! 06.03.2020, 18:36:18

    Noteikti nevajag ielasties sarunās ar šo 666.- ventspilnieku vārda apkaunotāju, Zyklon B ( gāze, ar ko indēja koncentrācijas nometnēs ) un taml. varzu.
    Kuri pārstāv nevis latviešu tautu,
    bet karikatūras veidā hitleriskās Vācijas atraugas.

  • -8
    Tas pats 06.03.2020, 19:43:42

    Nu un es tad esmu Lemberga slavinātājs. Tā sanāk pēc trīs sešinieku teiktā.

  • -8
    Tas pats 06.03.2020, 19:49:00

    Man do lampočki ar ko forumā apspriesties. Ja ir par ko. Ja nav galīgs murks.

  • -7
    Opaps 07.03.2020, 15:06:17

    Mēs runājam par politiku , bet tu (spec. ar mazo burtu ) lien iekšā ne pa tēmu.

  • -1
    MīļaisVentiņš 07.03.2020, 16:44:33

    ALEXANDRA
    paldies par atbalstu Latvijas lielpilsētām!

  • -1
    nomaļnieks 09.03.2020, 10:38:49

    Ir tikai viena lielpilsēta - Rīga un pārējais apriņķis(viss, kas riņķī apkārt).
    Štrunts ar to sadalījumu, bet kā varēs noformēt interneta preču piegādi? - nav tādas izvēles opcijas, kā Ventspils apriņķis.

  • -4
    Soross 09.03.2020, 12:33:40

    Es nekad neesmu dzirdējis par Rēzekni, toties mani stipendiāti daudz stāsta par Ventspili. Līdz ar to viņiem dota atļauja noņemt Ventspilij pilsētas statusu, bet Rēzeknei ne!

  • -2
    Tas pats 10.03.2020, 01:29:19

    To ka Ventspils būs novada pilsēta tā jau nebūs lielākā problēma. Lielākās problēmas būs pēc tam kad šī fiksā reforma būs pieņemta. Cik gadus viņa būs dzīvot spējīga. Ja vispār būs.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: