Aplokšņu algas un KPV LV

SkaidrīteM | 01.03.2019, 19:02:07 | 1158

Uz ātru aci apskatījos un neatradu tēmu par Ventspils mēra nīdējiem - KPV LV un viņu saistību ar aplokšņu algām. Kad viņi uzsāka savu maratonu, tad tik skaisti dziedāja, bet katru mēnesi nu parādās jaunas ziņas par to cik gan pretīgas personas var būt... Man mazmeita parādīja internetā kur gribošais kultūras ministra kandidāts ar pliku pinci - šausmas!

http://www.sliktaszinas.lv/aploksnem-pieder-valsts-tikai-piemers-maca/

Te vesels raksts par skandāliem ar aplokšņu algām.

Komentāri (12)

  • -16
    anticenzors2 01.03.2019, 19:34:59

    Ventspilī mērs jau sen kā atstādināts no amata pienākumu pildīšanas.

  • -19
    Latvija pāri visām! 01.03.2019, 19:39:52

    Kur tad šis ir atstādināts?)))
    Kā pilda šo amatu, tā pilda. Rīko, pavēl un organizē kā vienmēr.

  • -4
    Opaps 05.03.2019, 23:38:14

    Ko jūs gribāt , lai pilsētu vadītu aktieri, dzejnieki un plāna galda urbēji ar šofera tiesībām ? Lai būtu kārtība ,tad reizēm jāuzsit uz galda dūri un jātur savu līniju-mērķi. Nevar darīt ,ka viens otrs dzejnieks- mainīt partijas ik pēc 4 gadiem , uz kurieni pūš vējš - tur man ir labi, uz pārejo es uzd...šu. Es atceros kāda bija pilsēta 70.- 80. gados. Šausmas !! Vai tajos 90. gados, kapitālisma attīstības periodā, pilsētā bija bandītu cīņas ar upuriem ? Nebija. Tādi bija Rīgā, Liepajā, Daugavpilī , Jelgavā u.c. Bija disciplīna. Ja, sīkumi bija,bet bez letāliem iznākumiem. jā, viens Ventspilnieks, Dzintars,tika nogalināts, bet tas bija Rīgā pie Dinamo stadiona K.Barona ielā.Nevajag apd..st cilvēku , kurš daudz strādā. Neviens nav dievs, katrs var kļūdīties. Galvenais paskatīties uz sevi - ko esmu labu izdarījis ?? Ko pēc sevis atstājis ?? Forumā ir daudz pļurkstetāju, kam nav ko darīt - tikai pļurkstēt un noliekt to labo.

  • -16
    Cita kurzemniece 02.03.2019, 08:00:57

    SkaidrīteM laikam kārtējais "Puzes pundura" algotais trollis?

  • -8
    Āmen 02.03.2019, 10:41:42

    Pašķirstīju rakstus un secināju, ka kartējā troļļu lapele.

    Tieši priekš Skaidrītes prāta attīstības līmeņa.

  • -17
    Frīdis 02.03.2019, 16:33:41

    Skaidrīte ar, savu tēmu, ir Lemberga klukste , jeb viņa trollene. Korupcijas un noziedzības aizstāve! Viņas sūtība šeit ir nepārprotama ! Un tādu te ir ne viens vien !

  • -9
    SkaidrīteM 02.03.2019, 22:51:35

    Tas laikam jaunatnei normāli, mazliet pāšmaukties un nerādīt labu piemēru. Varat mani zākāt kā jums tīk, es tik skatos, ka jauniem cilvēkiem atmiņa īsa.

  • -13
    cits kurzemnieks 03.03.2019, 13:21:38

    Vai tad tas ar pliko pinci arī algu saņem aploksnē?Vai to jūs,Skadrītes kundze,pieminējāt tikai lai uzrakstītu pincis?Un kur jūs tur šausmas saskatat?

  • 0
    Tīģeris 06.03.2019, 08:25:53

    Vai maksās aplokšņu algas vai nē,šajā Valstī nekad naudas nebūs ! Es labāk saņemu normālu aplokšņu algu nekā baro šakāļus .Un kad pensija būs jāsaņem dad diezin kas vēl būs, labāk iekrāju burkā nevis uzticēties kādām bank'm kuras kuru katru dienu var pazust,un ja gribu savu naudu izņemt no bankas tad vēl viņiem jāpiemaksā ,viņi jau tā pelna ar ieguldīto algu. Es par to lai būtu aplokšņu algas

  • 0
    Latvija pāri visām! 06.03.2019, 09:50:26

    Kāpēc uzreiz aplokšņu algas?
    Man labāk patīk no rokas rokā skaidrā naudā,
    kas nav ielikta aploksnē.)))
    Un piekrītu, ka labāk uzkrājumus neturēt bankā.
    Būs drošāk un tagad, kad procentus nemaksā, kāda jēga lieki barot baņķieri.
    Banka vairāk noder visādiem maksājumiem un pārskaitījumiem.

  • 0
    Latvija pāri visām! 06.03.2019, 09:57:09

    Un vispār, to var nesaukt par algu, alga izklausās kaut kā vecmodīgi, bet gan par peļņas daļu, līdzdalības izmaksu vai kompensāciju par darbā pavadīto laiku.
    )))

  • 0
    Tīģeris 06.03.2019, 10:21:43

    Pilnīgi piekrītu.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: