POLITKOREKTUMS

Cienītais, Jūs ko? | 09.05.2018, 22:25:39 | 772

Ja godīgi, pēc maniem uzskatiem, protams, nevēloties aizskart vai aizvainot nevienu, kura uzskati atšķiras no mana viedokļa, bet arī palūkojoties uz šo no cita skatupunkta un nenosodot citu cilvēku viedokli, kā arī cenšoties skatīties pēc iespējas objektīvāk, un respektējot ikviena cilvēka tiesības uz personīgo viedokli, es tiešām uzskatu, ka - es pilnībā aizmirsu, ko gribēju pateikt.

Komentāri (16)

 • -2
  keda Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Visu laiku labākā tēma :D Moš Ilonas gurķi vēl velk līdz :D

 • 0
  snaiperis999 Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Es domāju,ka katram jākomentē tā,kā pats uzskata par vajadzīgu.Ja kādam te ir stipra vajadzība pēc absolūta vienādības etalona,tad lai nopērk labi daudz cirvjus,sakrauj sev apkārt un lai vienādojas uz nebēdu.
  Sarkano pionieru sindroms ir gēnos arī jauniem cilvēkiem,bet tas jau laikam no vecākiem.
  Ir administrators,tā teikt,cenzors,lai viņš dzēš vai liedz iespēju vispār te ,,ienākt,,.Ja kāds pēc kāda komentāra galīgi jūt,ka var nojūgties,tad var taču palugt administratiru kaut ko darīt.
  keda.nekad te nebūs tevis iedomāta,it kā pareizā viedokļu izpaušanas forma visiem.Un vispār.kas tā tāda ir par formu?

 • -4
  arcus Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Tieši tā, tikai bez rupjībām un citus komentētājus aizskarošiem izteicieniem!

 • 0
  Nif nifs Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Par to politkorektumu Dienas portālā laba karikatūra. Mācītājs prasa laulājamiem: datu subjekt A, vai esi ar mieru apprecēt datu subjektu B? :) tālu no tā vairs neesam.

 • -2
  snaiperis999 Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Komunicelšana mūsu demokrātiskā sabiedrbā drīz kļūs par atsevišķu valodu,kuras apguves apliecināšanai būs jākārto eksāmens.Ja nenokrtosi,tad sarynāties un citādi komunicēt nedrikstēs.
  arcus,kas tavuprāt ir rupjība,kur ir atrunāta tādas rupjības definīcija?

 • -2
  snaiperis999 Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Par aizskarošiem izteicieniem es piekrītu,tas vairāk attiecas uz cilvēka fiziskiem trūkumiem,kurus uzsverot ar nodomu kādu aizskart,tā ir zemiska rīcība.Ne mazāk zemiska un pretīga ir glaimošana un pielīšana,ko tautā dēvē par d..sā līšanu.

 • -2
  snaiperis999 Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Ja kādam ir vēlēšanās noklausīties politkoekti ,,vērtīgu,, paraugstundu,tad jāpaklausās RĪDZENES sarunas.Arī domes sēdes reizēm tiekot vadītas tik ,,korekti,, ,ka mušām jānosarkst.

 • -2
  snaiperis999 Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Viens krievs otram krievam 1 janvārī saka,ka s novim godam vas vseh i osobenno tvaju maķ.Ak kungs kāds besis bija!Bet par ko?Ļoti bieži cilvēks.. uztver daudz ko pēc savas samaitātības pakāpes.

 • -4
  Kriska Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Politkorektums-- kad sarun'ajas pats ar sevi (999)

 • -1
  snaiperis999 Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Kriska.tev nav izpratne par politkorektumu.Biežāk viņš nav.
  Es stipri šaubos,ka VIENOTIBAS partijas biedre var dzīvot zem SASKAŅAS deputāta rakstāmgalda.Vai tad demokrātiskās un kristīgās vērtības nav dzīvot saskaņā ar visiem?

 • -1
  snaiperis999 Pirms 1 nedēļas

  Vislielākā un cēlākā politkorektuma izrādīšana ir tad,kad cilveks vēlēšanās atdod savu balsi par tādu kandidātu,kuram vieta ir cietumā.

 • 0
  ??? Pirms 6 dienām, 6 stundām

  999 bet vai tad tā nav demokrātija.Vai tad visi nemāva 90-tajos ka vēlās demokrātiju.Bet visi tā bija izslāpuši pēc tās valstiskās neatkarības ka pat aizmirsa padomāt par to...ka Demokrātija=Liels Bardaks.Ulmaņlaikos nebija demokrātijas.Vecajos ulmaņlaikos bija prezidentūras vara.Tāda pati kā mūsu lielajā kaimiņvalstī.

 • -3
  keda Pirms 5 dienām, 1 stundas

  Nu nedrīkst tik labu tēmu aizmest nebūtībā :D Turēsim augstā godā un cieņā tādu jauku tēmu, kurā beidzot var izpausties par neko, jo nekas jau netika konkrēti pateikts tāds, kam būt obligāti jāseko un kas būt jāanalizē, turklāt.

 • 0
  Nif nifs Pirms 5 dienām

  Jā, bet tad vajag aprakstīt to neko, sistematizēt, pieņemt saistošus noteikumus nekā izmantošanai un vispār, vajadzīgas atbildīgās personas nekā uzturēšanai. Vismaz vadītājs un sētnieks. Ak, jā obligāti arī darba aizsardzības speciālists, lai viss likumīgi. Paga, un grāmatvedis. Galu galā, mēs te ieviešam neko un tas ir svarīgi.
  Eiropas struktūrfondu finansējums tam nav paredzēts?

 • 0
  Nif nifs Pirms 4 dienām, 23 stundām

  Eu, točna, varbūt ir kādi dažpadsmit ES miljoni, lai ieviestu ē-neko? Nu, līdzīgi kā veselības nozarē, tur tak tas - ē-nekas jau rullē. Varētu vēl norullēt tā sākotnējos ieviesējus, tad būtu pavisam labi.

 • 0
  snaiperis999 Pirms 4 dienām, 22 stundām

  Vēl vajag ieviest e d..sas,kur var ielīst kad priekšnieks nav uz vietas.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: