Komisijas locekle: Nevaru pieļaut vēlēšanu nozagšanu Ventspilī

Ņurka | 29.05.2017, 22:45:55 | 1170

Par šo bija stāsts arī šodienas LTV7 ziņās.
Un šī jau vairs nav tikai opozīcija, kas to saka. Kādas jūsu pārdomas?

http://www.la.lv/komisijas-locekle-nevaru-pielaut-velesanu-nozagsanu-ventspili/

P.S. Keda, lūdzu, ja vēlies atkal bļaut vienu un to pašu - nevajag.

Komentāri (30)

  • -2
    Novadnieks 30.05.2017, 05:01:16

    Vai tik otra Keda arī nav pazudusi?

  • -3
    Novadnieks 30.05.2017, 05:14:33

    Pārdomas ir tādas,ka ne jau vēlēšanas ir tas pasākums,kurš var cilvēkiem pacelt dzīves līmeni.Man,ja tā nopietni,visa šitā rīvēšanās (arī Saeimas vēlēšanas) ir tāds uzjautrinošs laiks,kad var pasmieties par ,pēc varas tīkošiem afēristiem un stulbu tautu,kura šito visu uzskata par kaut ko ārtkārtīgi nopietnu.
    Lai gan,nopietni ir jāpieiet tikai pie tā,ka nedrīkst pie varas laist tos,kuriem skats ir Krievijas virzienā,jo nedod dievs,mums nokļūt atkal miskastē.

  • -1
    Ņurka 30.05.2017, 09:43:00

    Bet, zin kā ir ar tiem afēristiem?
    Ir viena vēstures patiesība, kas skaidro, kāpēc visas impērijas sabrūk. Jo cilvēki/tauta vienā brīdī tiek pārāk daudz apspiesti, tiek uzskatīti par pārāk lieliem muļķiem. Ir tas viens kritiskais mirklis, kad tomēr visi pasaka "pietiek". Man ir cerība, ka šeit arī tas notiks.

  • -1
    Novadnieks 30.05.2017, 10:47:23

    Es uz tādiem "pietiek"brīnumiem esmu cerējis visus sasaukumus abu līmeņu vēlēšanās,bet kārtīgu vadītāju un situāciju noteicēju vietā esmu saņēmis tikai kampējus ,afēristus un vienu otru aizdomās turamo par smagiem noziegumiem,kā arī visādus citādus neliešus,kuriem regulāra nodokļu celšana un jaunu izdomāšana ir tāda normāla štelle,kuriem cilvēku problēmas ir pie vienas vietas(uzspļaušanas sindroms).

  • -4
    Latvija pāri visām! 30.05.2017, 09:52:13

    Kā reiz jālaiž pie teikšanas tie,
    kas draudzīgi noskaņoti pret kaimiņvalsti, jo visus 26.gadus pie varas ir mākslīgi mūsu starpā naidu uzturošie, un nav redzams,
    ka tas Latvijā jau būtu atnesis kādu labumu.
    Bet rinkevič-un-novadniekveidīgie latviešu tautas ienaidnieki lai mūk aiz dīķa, ja kaut kas nepatīk.

  • -1
    Tīna 30.05.2017, 09:56:54

    Iesaku noskatīties PANORĀMAS sizētu par šo iesniegumu - https://youtu.be/F8dWhlfH0w8?t=2m50s

  • -1
    еs 30.05.2017, 11:45:06

    Noskatījos, CVK sekretārs, NA loceklis (t.i., Gaida Bērziņa, Jurševica, Ratnieka, Makkara, Sviķekalna ''parteigenosse'') Ritvars Eglājs saka, ka nav pamata atsaukt Ventspils vēlēšanu komisiju.

  • -3
    Tīna 30.05.2017, 10:02:13

    Drīzāk Vienotība ķer pēdējo salmiņu kā gūt sev popularitāti, pašiem sevi iztaisot par mocekļiem, kuriem Lembis dara pāri.

  • -3
    Ņurka 30.05.2017, 10:14:02

    Ventspils vēlēšanu komisijā strādā Vienotība? Tā konkrētā dāma, kas rakstījusi iesniegumu, ir no Vienotības?
    Viņa esot arī Drošības policijā vērsusies.

  • 0
    norge 30.05.2017, 11:12:38

    jautajums zinatajiem , piemeram vitolins jau nevar balsot jo deklarets uzava , osenieks aiz pilsetas robeza staba tatad nedzivo pilseta bet varves pagasta , nu un mazais laikam bija deklarets puze

  • -2
    еs 30.05.2017, 11:17:58

    CVK mājaslapa:

    Vēlētājiem ir tiesības balsot tajā pašvaldībā, kur ir bijusi viņu reģistrētā dzīvesvieta 90 dienas pirms vēlēšanu dienas vai pašvaldībā, kur viņiem pieder likumā noteiktā kārtībā reģistrēts nekustamais īpašums.

  • -2
    norge 30.05.2017, 11:14:36

    to Ņurka, Ventspils vēlēšanu komisijā strādā , visas ventspils pilsetas domes damas

  • -1
    Ņurka 30.05.2017, 11:16:31

    Norge, tas bija retorisks jautājums:)

  • -2
    еs 30.05.2017, 11:19:45

    2013. g. 26. jūlijs

    ''Saskaņā ar „Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likuma” 9.panta prasībām piektdien, 26.jūlijā, Ventspils pilsētas dome noteica un apstiprināja Ventspils vēlēšanu komisijas locekļu pieteikšanās termiņu.

    Saskaņā ar augšminēto likumu pilsētas vēlēšanu komisija tiek ievēlēta 7 līdz 15 cilvēku sastāvā. Komisija veidojama no Latvijas pilsoņiem, kuri prot latviešu valodu un kuriem ir vismaz vispārējā vidējā izglītība.

    Tiesības izvirzīt un pieteikt savus pārstāvjus vēlēšanu komisijā ir reģistrēto politisko partiju vai to apvienību centrālajām, pastāvīgi funkcionējošām vadības institūcijām, katram deputātam vai ne mazāk kā 10 balstiesīgiem Latvijas pilsoņiem.'' ( http://www.ventspils.lv/lat/parvalde/45012-apstiprina-ventspils-velesanu-komisijas-pieteiksanas-terminu )

  • -2
    Ņurka 30.05.2017, 11:22:18

    Google saka, ka S. Orinska esot skolotāja.

  • -2
    еs 30.05.2017, 11:17:13

    Otrdien, 30. maijā, pulksten 12.00 notiks Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) preses konference par 3. jūnija pašvaldību vēlēšanām. Preses konferencē piedalīsies CVK priekšsēdētājs Arnis Cimdars, kurš informēs par pašvaldību vēlēšanu sagatavošanu, balsošanas iespējām un kārtību, kādā tiks apkopoti un publiskoti vēlēšanu rezultāti.

    Orinskai nevajadzētu dikti satraukties: ja ir kādi pārkāpumi, tad Cimars visu izstāstīs.

  • -2
    Anita 30.05.2017, 11:23:55

    Vēlēšanu rezultāti būs tādi ,kādus vajadzēs valdošajai kliķei ,nu jau pavisam drīz visi to redzēsim.

  • -4
    krustmateflorence 30.05.2017, 12:13:15

    Ventspili jāvada Miljardierim un neatkarīgam cilvēkam .

  • -3
    Novadnieks 30.05.2017, 12:34:45

    Varētu jau vadīt arī no psihiatra atkarīga krustmāte,nu kaut vai florence.

  • -4
    Гроссмейстер 30.05.2017, 22:48:33

    Nu, bet tad jau sanāk, ka Ventspilī CVK strādā nacionāļu/liberāļu blokam lojāla persona. Par ko viņi tad sūdzas? Šeit vairāk izskatās pēc pirmsnāves agonijas. Nacionāļu/liberāļu blokā, ko finansē Meroni, ir sapratuši, ka vēlēšanās vairāk par 3 vietām nedabūs. Tagad viņi mēģina veikt sabotāžu - vēl pirms vēlēšanām sākt kliegt, ka notiek krāpšanas. Ar šo viņi sev vēl nedaudz piesaista uzmanību, un plus vēl atstāj pusatvērtu spraugu, caur kuru pēc vēlēšanām varēs skriet uz tiesām (daudziem no viņiem jau ir pieredze ar ilgu tiesāšanos - Grīnbergs, Rēvalde), un mēģināt anulēt vēlēšanu rezultātus. Tā ir nacionālistu/liberastu pēdējā iespēja.

  • -3
    B. Jurševics 31.05.2017, 09:22:35

    Nerunājiet citu vietā. Es patiesi priecājos, ka Ventspils vēlēšanu komisijā ir arī drosmīgs cilvēks ar sirdsapziņu, kurš izsacīja publiski savu redzējumu un viedokli. Mēs esam par GODĪGĀM , DEMOKRĀTISKĀM vēlēšanām un tikai 4.jūnijā mēs redzēsim ventspilnieku izvēli, kura būs visiem jārespektē! Katrs vēlētājs izvēlēsies sev vispiemērotākos kalpus... jā, jā, kaut biežāk mēs visi atcerētos, ka deputāta vislielākais GODS ir kalpot savam vēlētājam!

  • -4
    keda 31.05.2017, 09:42:48

    Ou, atliek vienu dienu neiemest aci šeit un izrādās, man jau tēmas pieteikumā veltījums :)
    Par tēmu: ir jau ziņa, ne tikai par šīs dāmas vēstuli, bet arī to, ka cvk neko nelikumīgu nesaskata un neko īpašu Ventspilī nepasāks. Tā kā liela brēka, maza villa.
    Jurševica kungs, drosmīgajai cilvēkam vajadzēja mēnesi, lai saprastu, ka viņa nevar klusēt? Un vēstulei, protams, nav sakara ar to, ka feisīti viņa dalās ar Apvienotā saraksta lapu?
    Un Ņurka, tev jau nu nezināt, kas ir Orinskas kundze un par ko strādā :)

  • -3
    B. Jurševics 31.05.2017, 10:11:49

    CVk nesaskatīja nekā nelikumīga, lai atbrīvotu visu vēlēšanu komisiju, bet atļāva spert preventīvu soli, izvietot novērošanas kameras katrā vēlēšanu iecirknī, ko nedara nevienā citā pilsētā vai jovadā. Piekritīsiet, ka šāds solis ir lietderīgs un neľaus nevienam apšaubīt ne mazākās nianses vēlēšanu rezultātos?

  • -4
    keda 31.05.2017, 10:22:07

    Akdies, būs ntie desmiti novērotāju un vēl kameras? Un kurš tās kameras novēros?

  • -2
    B. Jurševics 31.05.2017, 10:45:53

    Redzi, Tev jau nepatīk? Ja process notiek godīgi, tad nevajadzētu uztraukties, kas ko novēro, piemēram, par ko Tu nobalsoji, vai biļetenu nofotografēji un savam maizes devējam atrādīji? Diemžēl pieredze pazīst daudz šādus gadījumus. Man priekšlikums kopā ar Tevi, jo šķiet ^u arī tāds taisnīgs, aicinām visus ziņot tam paśqm CVK par jebkuru esošu vai šķietamu vēlēšanu pārkāpumu Ventspilī. Vismaz 4.jūnijā tad neviens nevarēs sacīt, ka vēlēšanas " nozagtas"...

  • -3
    keda 31.05.2017, 11:23:16

    Esmu dzirdējis runas, ka liek atskaitīties, bet nu nekā vairāk - man personīgi neviens nav teicis, ka tieši viņam darba devējs tā licis, bet, ka dzirdējis, ka kādam tā bijis jādara vai var gadīties darīt. Manis pēc var būt kameras, mikrofoni vai vēl kaut kas, es tikai gribu saprast, kurš tad sekot tām līdzi? CVK? DP? Neatkarīgi novērotāji? Viena saraksta pārstāvji? To, ka niansēs kaut kādās var ietekmēt rezultātus, nez, tur pievilkt lieku plusu, es vēl kaut kā var aptvert, bet lai pavisam visu sagrozītus.. Nuuuu.. Tai jābūt valsts mēroga akcija.

  • -2
    domāju 01.06.2017, 09:23:14

    Es personīgi nešaubos, ka vēlēšanas būs godīgas. Taču konkrētā rakstā minētā informācija ceru ir iesniegta visās iestādēs nevis pirms vēlēšanām, bet jau aprīlī. Ja CVK, DP neko nav atklājusi, tad jādomā, ka bažām nav pamata.

  • -1
    Spīdola 02.06.2017, 14:01:54

    Bażām vienmēr ir pamats, ja administratīvais resurss ir vienās rokās. Ir jābūt modriem vēl ilgi pēc vēlēšanām, jo šī brīža valdošā partija ir izgājusi labu skolu, komunistus un stukačus mācīja labi. Pirmā pazīme, ja kas nogājis greizi, sākt ar uzbraucienu, tā mēğinot psiholoģiski ietekmēt pretinieku

  • 0
    Anita 02.06.2017, 15:11:33

    Sen zināms ,ka labākā aizstāvēšanās ir uzbrukums. Bet arī slikta reklāma ir un paliek reklāma .Labi ,ka mēs nezinām visu, kas notiek politikas ķēķī , tad jau būtu trakiem jāpaliek.Paldies ,Dievam rītdiena vēl jāpārdzīvo un tad līdz nākamā gada rudenim miers.

  • 0
    Spīdola 02.06.2017, 19:23:52

    Vai pareizi sapratu, ka būs videonovērošanas kameras visos Ventspils vēlēšanu iecirkņos?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: