1.ģimnāzijas krustojums

Batman | 04.01.2017, 19:11:47 | 2650

Vairākkārt braucot pa galveno ceļu no Ventspils Termināla gandrīz tika izraisītas avārijas,jo Aklie autovadītāji braucot pa vienvirziena ceļu no autoostas uz 1.ģimnāzijas pusi neredz zīmi,ka JĀDOD CEĻŠ.Vai ir iespējams beidzot novērst šo problēmu vai tiešām šī problēma tiks atrisināta tikai tad,kad notiks nelaimes gadījums?
Kā arī vēršos pie pelēkā Audi FT-958 autovadītājas.Pasaki paldies,ka ne visi šoferi ir akli un tādā sniegainā laikā spēj laicīgi nospiest bremzes,kaut arī tev ir jādod ceļš,nevis man,braucot pa galveno ceļu. ;)

Komentāri (33)

  • -2
    Valdis Valdis 04.01.2017, 23:13:27

    Visbiežāk avārijas izraisa divi neuzmanīgi braucēji takā necepies iedzer siltu tēju un nomierinies ja vari:))

  • 0
    Nika 05.01.2017, 07:28:05

    Batmanam taisniba,celu satiksmes noteikumi jaievero visiem.Nevis kaa dazs labs iedomajas ,un ari dara - es tik brauksu,gan jau tas otrais man dos celu un virsu neskries,,baidoties sadauzit savu auto.Un tadi pargalvji pie mums Ventspili ir daudzi.Tadus uz DROSIBAS SKOLU,lai macas braukt un cienit citus autovaditajus.

  • -2
    Valdis Valdis 05.01.2017, 12:24:41

    Kur tik mūļķīgi var iedomāties ,ka cilvēki speciāli taranē viens otru,es domāju tā ir neuzmanība ,nesagatavotība ,nedrošums ,pieredzes trūkums

  • 0
    Nika 05.01.2017, 13:09:34

    Vali Bīns,ja tā būtu,kā raksti,tad tas bailīgais,un ar pieredzes trūkumu, tieši otrādi - palaistu visus un,kad justos drošs, tad tik brauktu tālāk.

  • 0
    Novadnieks 05.01.2017, 14:10:57

    Ja tādam bailīgam(piesardzīgam),drošības apsvērumu dēļ visi āmurgalvas būs jāpalaiž (neskatoties uz savu priekšroku braukt),tad viņam var nākties tur nostāvēt varbūt pat stundu un vairāk.Līdz ar to pats piesardzīgais var kļūt par citu neapmierinātības objektu un iespējams par sava veida pārkāpēju.Ir jāizvieto videonovērošana visos krustojumos.Arī huļigāniski noskaņotos elementus tādējādi varēs vieglāk izskaitļot.

  • -5
    P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" 05.01.2017, 19:07:36

    Batman,
    dažu neapzinīgu autovadītāju dēļ, kuri neievēro Ceļu satiksmes noteikumus un ceļa zīmes, nav lietderīgi mainīt rūpīgi izplānotu, visiem standartiem atbilstoši ierīkotu un ar attiecīgām ceļa zīmēm aprīkotu krustojumu. Diemžēl, vienmēr atradīsies kāds, kurš apzināti vai neapzināti likumus neievēro, un ar to cīnīties var tikai un vienīgi atbildīgie dienesti, veicot kontroli, reidus un vēršot papildu uzmanību konkrētiem krustojumiem, kā arī konkrētām automašīnām. Lai palīdzētu Ceļu policijai šajā procesa, aicinām piefiksēt likumpārkāpēja automašīnas numura zīmi un kopā ar paskaidrojošu informāciju nodot Ceļu policijai (Ventspils iecirknis, tel.nr. 63604708).

  • -2
    Novadnieks 05.01.2017, 21:37:36

    Es kā parasts ierindas pilsonis varu šitā fiksēt tos agresoru līdz nemaņai.Tas nevar būt kā juridisks pierādījums lai kādu sodītu.Diemžēl dzīvojam Latvijā.kur daudz kas no loģiskuma stāv ļoti tālu.Videoreģistratorā piefiksēts pārkāpums kā pierādījums būs tikai pēc attiecīgas naudas summas nomaksas par reģistratora izmantošanu.Tā kā ,ja neesmu parazītiskai kliķei iegrūdis kaut kādu naudu,tad es ar savu reģistratoru vari iet ...Mutiska liecības došana vispār ir galīgi garām.Agresīvais braucējs visu noliegs un pasūtīs visus ratā.
    Jums ko,grūti videonovērošanu veikt krustojumos.Samaziniet sev algas vismaz uz pusi un nopērciet nepieciešamo videotehniku.Var redzēt,ar kādu rūpību attiecīgā krustojumā ir izstrādāts plāns satiksmes drošībai.Vienā otrā citā jomā esat izgāzušie kā vecas sētas,būtu šoreiz "pastāvējuši pie ratiem" ar savu aplamo komentāru.

  • 0
    Riebīgais 05.01.2017, 21:45:52

    To gājēju pāreju,kas šķērso brauktuvi vajag izveidot uz guļoļā policista,tad jāapstājas būs vienalga un tas samazinātu iespēju kādam izskriet priekšā.

  • -2
    Batman 05.01.2017, 22:55:23

    Bet nu redzam,ka Kom_Parvalde nespēj izdomāt atrisinājumu dotajai situācijai un redzam pilnīgu vienaldzību uz savas pilsētas iedzīvotāju drošību.
    Uzskatu,ka nevis krustojumu jāmaina,bet tādiem cilvēiem darbs,jo no jūsu sēdēšanas krēslā NAV nekādas jēgas.

  • -1
    ayk 06.01.2017, 08:35:17

    Kādreiz tajā krustojumā autostacijas pusē bija guļošais... tad vismaz piespiedu kārtā piebremzēja. Guļošo noplēsa nost un uztaisīja pēc "visiem standartiem atbilstoši ierīkotu un ar attiecīgām ceļa zīmēm aprīkotu krustojumu".
    Kā jau Batman teica, Kom pārvaldei laiks doties pensijā. Brīžiem liekas, ka tas indivīds, kas komunālās pārvaldes vārdā drukā atbildes ne reizi nav braucis pa Ventspili.

  • -5
    Valdis Valdis 06.01.2017, 09:02:19

    Ko varat te pērties provincē ar pār desmit luksaforiem ja vispār tik daudz ir, kur no pilsētas līdz pārventai var aizbraukt 10 minūtēs,bet nē vienam stāvoša mašīna traucē citam visu nedēļas nogali sačakarē neuzmanīgs braucējs jā neuzmanīgs nevis agresīvs. Sliktam dejotājam pat kule traucē! padzīvojiet galvaspilsētā tad jūs kļūsiet par īstiem rakstniekiem internetā!

  • -4
    Santa 06.01.2017, 09:15:43

    Pelēkā Audi FT-958 ir mans auto, bet es ar viņu nebrauc jau gandrīz divus mēnešus, un tad nevajag rakstīt visādas muļķības!

  • -1
    Batman 06.01.2017, 10:31:10

    Tad paseko līdzi kas ņem mašīnas atslēgas 2 dienas pēc kārtas. ;)

  • -2
    Santa 06.01.2017, 10:42:12

    Tu ir IDIOTS ?? Vai izliekas?? Autiņš stāva mana pagalma bez viena riepa jau ilgu laiku!
    Tu stulbs doma vispār par ko tu raksti?

  • -1
    Batman 06.01.2017, 11:05:31

    Man pie kājas,kas tev tur stāv vai nestāv.
    Mašīnā pasažieri arī lieliski redzēja gan nekaunīgo purnu,kas nepagriezās,gan auto ar visiem numuriem.

  • -1
    Novadnieks 06.01.2017, 13:49:27

    Nu nu,tā nav smuki.IDIOTS un nekaunīgs purns.Kom.pārvalde taču ielika tel.nummuru ,uz kuru var zvanīt šādā situācijā.Būtu interesanti ,ar kādu rezultātu beigtos šāda jezga.Viens redzēja to agresīvo braucēju un auto nummuru,bet otra puse apgalvi,ka mašīna stāv pagalmā bez vienas riepas un jau ilgu laiku.
    100% esmu pārliecināts ka Santa paliks pie sava un Batman tāpat,bet reāli pierādījumi ta nav.Nav ne fotogrāfija ne videoierksts.šis akmens ir pilsētas vadības dārziņā,bet tiem jau tie akmeņi kā pīlei ūdens.Un tas dārziņš jau arī tur sen vairs nav,bet milzīga akmens čupa.

  • -1
    Batman 06.01.2017, 14:22:27

    No video ieraksta vai bildes nekādas jēgas tik un tā nebūtu,izteiktu brīdinājumu un viss.
    Diemžēl visi sāks kustēties tikai tad,kad dēļ tādām Santām cilvēki ies bojā.

  • 0
    Vaļera 23.02.2017, 12:47:11

    Braucu pa šo krustojumu ļoti regulāri. Kādreiz tas no autostacijas puses bija galvenais ceļš, bet pēc ceļu remonta zīmes tika samainītas. Es vēl saprastu, ka pirmos mēnešus autovadītāji brauc vienkārši pēc ieraduma, bet nu jau vairākus gadus krustojumā ir šāds regulējums. Jāsecina, ka cilvēki ir pietiekoši stulbi un viņiem gadu garumā nelec, ka kaut kas tur ir mainījies un vajadzētu laiku pa laikam uzmest aci zīmēm. Diez vai pilsētas vadība varēs daudz līdzēt cīņā pret cilvēku stulbumu.

  • 0
    Jana 06.01.2017, 21:12:50

    Sievietei kura šodien mierīgā garā,neiespringstot šķērsoja galveno Kārļa ielu no Marijas ielu(krustojums pie Kupfernama) iesaku pie tumšā Audi stūres nesēsties(ja nemaldos nr bija 6007 ).Tu sevi pati vienā jaukā dienā nositīsi. Es biju šokā-kā var no mazāksvarīgas ielas nebremzējot pārbraukt pāri galvenai ielai???Biju labi ja 1 metru no krustojuma-piebremzēju jo redzēju spogulī ka auto kurš tuvojas vnk nebremzē. Tādas kā tevi pie stūres nedrīkst laist!!!

  • 0
    Batman 06.01.2017, 21:21:38

    Kaut kas ir ar tiem audi pēdējā laikā. :D
    Pilnīga bezatbildība un necieņa.

  • 0
    Jana 06.01.2017, 21:25:28

    Domāju,ka ar Audi viss ir vislabākajā kārtībā,bet ar tām zosīm kas sēžas pie stūres gan nav.Atvainojos ja kādu aizskāru-bet dusmas ir nenormālas ja brauc kā zoss.

  • -1
    Vilks 06.01.2017, 22:56:53

    Krustojums Talsu un Kaju iela. https://www.youtube.com/watch?v=1cpaDK6Jhac

  • 0
    Novadnieks 07.01.2017, 05:37:47

    Tas audi izbrauca no naftas bāzes.Tas ka pie stūres bija pārguris darba cilvēks,par to ir šaubas.Dodu 99% ka pie stūres bija nekaunīga kantora žurka (caca).

  • -2
    John Makori Onguti 23.02.2017, 00:55:41

    Es esmu Mr Fredrick Petersons. Cienījama, likumīgu un akreditēta aizdevējam. Mēs dodam no aizdevuma visu veidu, ir ļoti ātri un viegli veids, LIKE- hipotēku, mājokļu kredīti, biznesa aizdevumi, slikta kredīta aizdevumiem, komerciālu aizdevumu, Start-up-apgrozāmā kapitāla aizdevumus, būvniecības aizdevumi, auto aizdevumus, viesnīcu aizdevumus, students aizdevumi, individuālie aizņēmumi, parādi Consolidation Loan, tik daudz vairāk ... Vai jums ir nepieciešams kredīts? Vai esat bijis meklē kur saņemt kredītu? Vai jums ir mēģināt iegūt jebkāda veida šiem aizdevumiem minēts iepriekš? Tad atbildēt tagad (fredrickpetersonloan@gmail.com). Ja jūs vēlaties saņemt pieejamu aizdevumu. Mēs esam 100% garantija, ar zemāko likmi 2% visiem kredītiem, ar bezmaksas nodrošinājuma pabalstiem. Tiklīdz mēs saņemsim jūsu atbildi, mēs varētu uzreiz sākt apstrādāt savu aizdevumu ..... 24/7 stundas finansēšana ...

  • 0
    Novadnieks 23.02.2017, 04:44:19

    Sūdu mugura tu esi,nevis kaut kāds misters.

  • -3
    Zuze 23.02.2017, 11:07:05

    Par to video, ko ieteica Vilks : es jau gan tādu video neliktu publiskai apskatei, kur skaidri redzams, ka pats pārkāpj noteikumus - apdzen šķērsojot nepārtraukto līniju. Bet galvenais, ka par otru pasūdzējies !

  • -1
    Novadnieks 23.02.2017, 12:30:56

    Ja tā nopietni,Zuze,tad viņš pārkāpa CSN,bet tava atkošanās bija muļķīga,pat tizla.

  • -1
    Zuze 23.02.2017, 15:39:30

    Kas tavā izpratnē ir " tizla atkošanās" ? Kā tas būtu jāsaprot ?

  • 0
    Novadnieks 23.02.2017, 16:20:46

    Tizls ir kaut kas nepareizs,muļķīgs,kaut kas tāds ,no kā pats tizlenis varētu izvairīties,bet savas nejaukās dabas dēļ to reti dara.Negribu tevi aizvainot,bet varēji jau nu iztikt bez tā komentētāja Vilka kritizēšanas.Vēl jo vairāk,viņa pārkāpums neapdraud satiksmi,bet pārkāpums skaitās tikai tāpēc ka tāds ir likums(tur priekšā nebija nepārredzams krustojums).Bet tas nofilmētāis auto satiksmes drošību apdraudēja konkrēti.
    Par ko tāda neveselīga uzvilkšanās?Tu taču nebiji tam autiņam pie stūres,kurš izbrauca no naftas bāzes.?Un ja arī biji,tad neķer kreņķi,citreiz esi uzmanīgāka.

  • 0
    Zuze 23.02.2017, 16:43:47

    Kurā vietā saskatīji, ka kritizēju tieši Vilku ? Cik sapratu, ne jau viņš to video bija ielicis, bet gan kāds cits. Un es neuzvikos, vnk gribēju saprast, ko vēlējies man pateikt ar savu žargonu palīdzību. Lai tev jauka diena ! :)

  • -1
    Zuze 23.02.2017, 17:06:27

    Un .... ja tā nopietni, Novadniek, tad : TIZLS (īpašības vārds) - Tāds, kam attīstības traucējumu vai fizisku traumu pēc ir traucētas kustības spējas ( info no latviešu valodas skaidrojošas vārdnīcas).
    P.S. mācos no tevis piekasīties vārdiem (skatīt iepriekš)

  • 0
    Novadnieks 23.02.2017, 20:01:00

    Bija tas Vilks vai kāds cits,nu ko var cepties,Nu bija tas viens tāds braucējs,kurš ignorēja nepārtraukto līniju.Kaut vai lapsa vai jenots.
    Par tiem tizliem.Zinu ,ko nozīmē tizls un nevienam nenovēlu par tādu būt tiešā vārda nozīmē.Tomēr dzīvē par tizleņiem sauc cita rakstura cilvēkus.Nu kas vēl?Ja gribi kasīties ,tad kasamies,lai gan normāla diskusija būtu labāk.
    Ja tik tiešām par to tizlumu esi aizvainota,tad atvainojos.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: