skolotāji uz Ziemassvētkiem nesaņem avansu

tereeze | 23.12.2016, 19:18:45 | 901

Laikam jau mēs dzīvojam citā valstī,kur Ziemassvētki nav galvenie...avansu jāsaņem 24.datumā,uz ko visi cer,bet...laikam jau atkal Izglītības pārvaldes cilvēciskais faktors,ka nevarēja saskaitīt un pārskaitīt...priecīgus arī viņiem svētkus...it sevišķi Lāsmai

Komentāri (16)

  • 0
    qwerty 23.12.2016, 19:23:53

    nu trakums !!!

  • -1
    tereeze 23.12.2016, 20:01:17

    nu trakums,ja Tev uz konta 4 eiro un Tev pēc likuma jābūt avansam...laikam jau mēs dzīvojam citur,ka mums ziemassvētki nav svarīgi...un ja Tev ir 3 bērni

  • -1
    dusmīgs pedagogs 23.12.2016, 21:04:17

    Te jau darbs DARBA INSPEKCIJAI,vai LR AUKSTAKAI TIESAI,par darba l iguma punktu nepildišanu.KAUNS VENTSPILS PAŠVALDIBAI.LUDZAM atbildigas amatpersonas atbildi arī par priekšlaicigo decembra algas izmaksu

  • 0
    Nif nifs 23.12.2016, 22:27:34

    Pēc likuma bij jābūt. Vai tad skolotājiem algu nemaksā no Valsts Kases? Vai tad pārskaita Izglītības pārvalde?

  • 0
    Novadnieks 24.12.2016, 04:42:27

    Gudrākais no gudrajiem kādreiz mācīja ka jābūt ir drošības spilvenam(naudas uzkrājumam),tā kā vajag iekrāt.nevajag ēst katru dienu karbonādes un "Cielaviņas".Tas tā,ar mazu ironiju,bet ja nopietni,tad to personu kas nepārskaitīja naudu,vajag nekavējoties no darba atlaist un liegt tādā amatā strādāt uz visu atlikušo mūžu.Tā ir cūcība augstākā mērā.

  • -1
    dusmīgs pedagogs 24.12.2016, 07:06:47

    Pilnigi piekritu Novadniekam.CUCĪBA valsts merogā.

  • -1
    Novadnieks 24.12.2016, 08:21:32

    Šajā valstī jau tā tiem cilvēkiem tie atalgojumi par padarīto darbu ir gatavais izsmiekls un tad uz svētkiem vel piekāš.Maitas un kretīni sēž kabinetos.Un tas kas man nepiekrīt,arī tas maita.

  • 0
    ozols 24.12.2016, 11:43:46

    Novadniek ! Sajos it ka kruti viss pie mums laikos, tas lietas toc i pakala tie kabinetos ir vel slinkaki,mulkaki un izleceji pa tukso,es pilnigi piekritu.

  • -1
    elza 24.12.2016, 15:46:07

    Informācija par to, ka netiks izmaksāts avanss, bet decembra alga jau decembra noslēgumā kā rīkojums nāca no atbildigajām amatpersonām un tika ar e pasta palīdzību informētas visas izglītības iestādes. Pie tam šī informacija tika sniegta laicīgi. Ja vadība nav informējusi vai nav lasījusi šādu rīkojumu, arī ir atbildīga par radušos situāciju. Visas pretenzijas vērst uz darba devēju.

  • -1
    ttt 24.12.2016, 15:46:32

    citiem vispar naudas nau ,bet breku necell

  • -1
    elza 24.12.2016, 15:54:44

    Brēku neceļ, kuri informāciju tika saņēmuši. Gudrs arī zinātu, kurš rīkojumu rakstījis un nodevis izpildei. Vēl gudrāks, dezinformācijas dēļ,sevi par muļķi publiski nepataisītu.

  • 0
    tereeze 24.12.2016, 17:07:06

    vispār jau rīkojums bija,bet...datums tajā netika minēts...tur bija rakstīts -avanss kopā ar algu...katru gadu tas ir izmaksāts 23.-24. datumā...man jau nav nekas pret,bet mēs svinēsim tikai Jauno gadu, ne tā kā Latvijā...esam lojāli

  • -2
    elza 24.12.2016, 17:45:28

    Šonedēļ izmaksāja prēmijas..... izskatās, ka jāiemācās nedzīvot pāri līdzekļiem.

  • 0
    tereeze 24.12.2016, 17:59:33

    prēmijas,cienītā,skolas ekonomija..un tām nav nekāda sakara ar Izglītības pārvaldi...kādam tās bija,bet kādam ne.'...laikam jau gaidiet zvanu no darba inspekcijas

  • -2
    elza 24.12.2016, 21:11:41

    Andrej, man nav nekāda sakara ar izglītības pārvaldi, esmu tikai darbinieks zemak esošā iestādē, tikai man, liekas, saprašana par rīkotājiem un izpildītājiem ir lielāka nekā autorei un dažam labam komentētājam. Darba inspekcijai ziņojiet droši, pavēles sniedzējam ne silts ne auksts par to, un rikojumu izpildītajiem tāpat, jo viņi pilda norādījumus. Gribat mainīt valsti? Cēls mērķis! Veiksmi! Tikai ieteikums-norādiet patiesos vainīgos-rīkotājus, likumu izgudrotājus, darba līgumu sastādītājus u.c. tieši saistītos. Gudrie tak zin kā darbojas sistēma un tukši nevienu neapvaino,vai ne...

  • 0
    Ventspils Izglītības pārvalde 27.12.2016, 14:04:59

    Labdien!

    No janvāra līdz novembrim mācību iestāžu darbiniekiem darba samaksa tiek izmaksāta 2 reizes mēnesī – 9. un 25. mēneša datumos. 9. mēneša datumā tiek izmaksāta darba samaksa par iepriekšējo mēnesi.

    Pirms Ziemassvētkiem, 20. decembrī, mācību iestāžu darbiniekiem tika izmaksātas prēmijas.

    Savukārt, kā katru gadu, arī šogad mācību iestāžu administrācijām decembrī tika uzdots rakstiski informēt katru savu darbinieku par izmaiņām decembra darba samaksas kārtībā. Tas nozīmē, ka darbinieki samaksu par darbu decembrī saņems līdz š.g. 30. decembrim, negaidot 2017. gada 9. janvāri.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: