Prāmju iela
Viss ir forši, darbi iet uz priekšu. Didzis arī reklamē būvdarbus, bet rodas jautājums. Vai tiešām ielā (gājēju celiņā) ir jāieklāj atpakaļ 25 gadus vecs izbalējis bruģis? Cik saprotams ielas būvniecība ir pa Eiropas naudām. Dīvaini. Parasti ja taisa, tad līdz galam.






Komentāri (0)