Reisa sniegtie pakalpojumi
9. jūnija vakarpusē ap plkts.21 devos uz Rīgu ar Ventspils reisa mazās ietilpības autobusu. Autobuss bija pārbāzts pilns ar cilvēkiem un autobusā bija 27 grādi. Vai tiešām reiss nevar sniegt atbilstoši kvalitatīvu pakalpojumu, lai pasažieriem nav jāmocas?






Komentāri (4)
Cik labi, ka atbildētāji nav pēc svētkiem aizdzērušies...atbild momentā...izsakatās, ka paši ievieto tēmas un paši atbild...
Paldies par precizējumu! Autobuss tiks parbaudīts.
es jau rakstīju vakarpusē ap plkst. 21piedodiet, ka tik neprecīzu laiku norādīju , bet jā bija brauciens 20.10.
Pateicamies par informāciju, taču ap plkst. 21no Ventspils uz Rīgu nekursē neviens PSIA "Ventspils reiss" autobuss - pēdējais reiss atiet no autoostas plkst.20.10.