_
_
_Ģirts_
Reisa sniegtie pakalpojumi

9. jūnija vakarpusē ap plkts.21 devos uz Rīgu ar Ventspils reisa mazās ietilpības autobusu. Autobuss bija pārbāzts pilns ar cilvēkiem un autobusā bija 27 grādi. Vai tiešām reiss nevar sniegt atbilstoši kvalitatīvu pakalpojumu, lai pasažieriem nav jāmocas?

Comments
4
Views
54
25.06.2026, 17:06
Komentāri (4)
Rādīt vispirms:
Anonīms
Pirms 53 minūtēm
A
Anonīms
Pirms 53 minūtēm

Cik labi, ka atbildētāji nav pēc svētkiem aizdzērušies...atbild momentā...izsakatās, ka paši ievieto tēmas un paši atbild...

0
Ziņot redaktoram
P SIA "Ventspils reiss"
Pirms 59 minūtēm
P SIA "Ventspils reiss"
Pirms 59 minūtēm

Paldies par precizējumu! Autobuss tiks parbaudīts.

0
Ziņot redaktoram
_Ģirts_
Pirms 1 stundas, 11 minūtēm
_
_Ģirts_
Pirms 1 stundas, 11 minūtēm

es jau rakstīju vakarpusē ap plkst. 21piedodiet, ka tik neprecīzu laiku norādīju , bet jā bija brauciens 20.10.

1
Ziņot redaktoram
P SIA "Ventspils reiss"
Pirms 1 stundas, 30 minūtēm
P SIA "Ventspils reiss"
Pirms 1 stundas, 30 minūtēm

Pateicamies par informāciju, taču ap plkst. 21no Ventspils uz Rīgu nekursē neviens PSIA "Ventspils reiss" autobuss - pēdējais reiss atiet no autoostas plkst.20.10.

1
Ziņot redaktoram
Dalīties