Notriekts riteņbraucējs..
Šodien Durbes ielas krustojumā brūns Elektriķa busiņš notrieca velobraucēju, bija ātrie un policija, cerams, ka jaunietim būs viss kārtībā. Runā jau, ka atkal pohainais dzērājšoferis.. šausmas, ka tādi šoferi pa ielām pārvietojas, tika pat labi varēja būs mazs bērns uz gājēju pārejas.. vispār maz šajos Līgo bija redzamas policijas kontroles..






Komentāri (0)