.
.
.......
Nakts klusums

Kādēļ pa nakti tiek izslēgtas strulkaka ? Lielais laukums vispār tumsā dzīvo... Atbrauc viesi no ārzemēm un varam parādīt dumsā kaut kādus stabus un teikt, ka tā ir stulkakak... Prominādes galā taisa kaut ko jaunu bet esošo nespēj nodrošināt darba kārtībā vasaras sezonā...

Comments
1
Views
33
25.06.2026, 10:29
Komentāri (1)
Rādīt vispirms:
Pilsētnieks
Pirms 18 minūtēm
P
Pilsētnieks
Pirms 18 minūtēm

Jā, šis nu ir ļoti bēdīgi. Pašvaldība lielās, ka ir apgaismota pludmale visu nakti. Kas nevienam nav vajadzīgs. 23.jūnijā gaismas tika ieslēgtas Vasarnīcu rajonā 22.00. Saule šobrīd riet pusvienpadsmitos, bet gaismas slēdzam jau desmitos. Nekādas taupības. Bet Lielā laukuma strūklaka, ko tiešām ir vērts rādīt viesiem, tumsā. Kauns!

0
Ziņot redaktoram
Dalīties