Nezāļu indēsana promenādē 23.jūnijā
Bija iepriekš jautājums par nezāļu indēšanu, komunālai pārvaldei nebija informācija. Varam informēt komunālo pārvaldi, ka nezāļu indēšana pilsētà ar nezināmu šķidrumu turpinās. 23.jūnija rītā darbus veica Ventspils labiekārtošanas kombināts, auto ar mucu nr. 5507. Uz satrauktajiem garāmgājēju jautājumiem, tai skaitā suņu īpašnieku jautājumiem, atbildēja, ka indē ar sāls maisījumu. Komunālā pārvalde kā pasūtītājs - vai tas atbilst patiesībai? Tad ar sāls maisījumu ir atļauts un to drīkst darīt arī privātie?






Komentāri (2)
Pazvani komunālajam dienestam un panāktu, kāpēc portālā raksti?
Aber vai tie Suniš ir Veģetārieš un bus ēst tō Zāl?Aiz kō tād uzstraukum?Le uzpaset,prekš tam ir Īpašniek katram Sunišam.Un vaidziks miglot ar Raundap,le zinat.