Kāpu promenāde
Jautājums personām,kas izveidoja un akceptēja Kāpu promenādes un tās stāvvietas projektu.
Ja es novietoju auto labajā pusē, virzienā uz ieeju uz #6 pludmali, un esmu ar !!! maziem bērniem un bērnu ratiem, pa kurieni man jāpārvietojas lai tiktu līdz ieejai uz promenādi?
Jāšķērso brauktuve un cauri apstādījumiem jāiet vai jāiet tieši pa brauktuves daļu un pēc tam pa velo celiņu,kas ir labajā malā??
Tāpat arī atgriežoties no #6 pludmales zonas, kā man nokļūt līdz stāvvietai, ja esmu ar !! Maziem bērniem un bērnu ratiem?
Tā "izbūvētā pāreja" starp apstādījumiem ir tieši cik tālu, ja jāizmanto tā. Un tad nemaina faktu,ka man jāizmanto brauktuve,kur mašīnai ir jāapbrauc gājējs,lai turpinātu ceļu.
Ir gaidāmas izmaiņas,uzlabojumi?
Velo celiņš viss kārtībā, saprotu, bet par gājējiem vienkārši aizmirsa?
Pirms jau ir iedota balva par labi īstenotu projektu.






Komentāri (0)