V
V
Viesis
Nezāļu indēšana

Otrdien piecos no rīta Katoļu un Bērzu ielu stūrī pie futbola stadiona kāds vīrs ar attiecīgu aprīkojumu indēja nezāles, kas auga bruģī, bagātīgi tās apšļācot ar nezināmu šķidrumu. Tieši pretī bērnu dārzam. Komunālā pārvalde varētu komentēt, vai ir kaut kas mainījies noteikumos un šogad pilsētā nezāles ir atļauts indēt. Pāris gadus atpakaļ tas nebija atļauts.

Comments
10
Views
617
03.06.2026, 14:08
Komentāri (10)
Rādīt vispirms:
.Heinrichs.
Pirms 3 dienām, 12 stundām
.Heinrichs.
Pirms 3 dienām, 12 stundām

Ar apdomu un piesardzību lietoti totālas iedarbības herbicīdi nevienam ļaunumu nenodarīs.Neviens nav tik aptracis,lai laizītu bruģi vai atļautu bērnam plūkt un ēst apsmidzinātās nezāles.Protams,pašvaldībai labāk patīk vergu darbs,kas,kā kādreiz skolās mācīja,ir mazražīgs.

1
Ziņot redaktoram
Viesis
Pirms 3 dienām, 19 stundām
V
Viesis
Pirms 3 dienām, 19 stundām

Vai šis ir jāsaprot tā, ka nav informācijas, tātad to drīkst darīt? Jo visu laiku bija prasība nezāles no bruģa ravēt. Indēt pilsētā nedrīkstēja. Tāpēc arī daudz kur bruģis neglīti aizauga, jo ravēšana bija ilgs process. Personīgi nav nekas pret indēšanu, vairāk tracina neglīti aizaugušais bruģis ielu malās un krustojumos.

0
Ziņot redaktoram
Anonīms
Pirms 4 dienām, 1 stundas
A
Anonīms
Pirms 4 dienām, 1 stundas

Viennozīmīgi tiek pārkāptas ,nezāļu augšanas tiesības,vainīgo vajadzētu saukt pie atbildības....jāņirdz par pamuļķīšiem,var jau aizziet marasmā

0
Ziņot redaktoram
sranskis
Pirms 3 dienām, 15 stundām
S
sranskis
Pirms 3 dienām, 15 stundām

Jātaisa mītiņš nezāļu aizstāvībai! Par organizētājiem jāuzaicina profesionālās bļāvējas no kis-kis-mjau!

0
Ziņot redaktoram
.Vilis Skuja
Pirms 4 dienām, 11 stundām
.
.Vilis Skuja
Pirms 4 dienām, 11 stundām

"Viesis" varētu pieteikties par ravētāju.Ar kādu naželi vai citu arhaisku darbarīku izknierēt to zāli no bruģstarpas.Patvaldības uzņēmumiem jau tāda taktika raksturīga...

1
Ziņot redaktoram
Barons (Freiherr von)
Pirms 4 dienām, 11 stundām
Barons (Freiherr von)
Pirms 4 dienām, 11 stundām

Tō ir lab liet,le zinat.Ar Raundapp varet viss Nezāl likvidieret bez Verg darb izmantošan.

1
Ziņot redaktoram
P/i "Ventspils Komunālā pārvalde"
Pirms 4 dienām, 15 stundām
P/i "Ventspils Komunālā pārvalde"
Pirms 4 dienām, 15 stundām

Komunālajai pārvaldei nav informācijas par minēto darbu veikšanu.

0
Ziņot redaktoram
Anonīms
Pirms 4 dienām, 16 stundām
A
Anonīms
Pirms 4 dienām, 16 stundām

A ko citu ar tām iesākt?

0
Ziņot redaktoram
viesis
Pirms 4 dienām, 6 stundām
V
viesis
Pirms 4 dienām, 6 stundām

sālsūden lej virsu,lētāk par to ronndapp buus

7
Ziņot redaktoram
reku
Pirms 4 dienām, 5 stundām
R
reku
Pirms 4 dienām, 5 stundām

Lētak gan būs,bet pēčak dābs liet akal un akal.Labak a vien reiz viss nojiftet.

0
Ziņot redaktoram
Dalīties