Nezāļu indēšana
Otrdien piecos no rīta Katoļu un Bērzu ielu stūrī pie futbola stadiona kāds vīrs ar attiecīgu aprīkojumu indēja nezāles, kas auga bruģī, bagātīgi tās apšļācot ar nezināmu šķidrumu. Tieši pretī bērnu dārzam. Komunālā pārvalde varētu komentēt, vai ir kaut kas mainījies noteikumos un šogad pilsētā nezāles ir atļauts indēt. Pāris gadus atpakaļ tas nebija atļauts.






Komentāri (10)
Ar apdomu un piesardzību lietoti totālas iedarbības herbicīdi nevienam ļaunumu nenodarīs.Neviens nav tik aptracis,lai laizītu bruģi vai atļautu bērnam plūkt un ēst apsmidzinātās nezāles.Protams,pašvaldībai labāk patīk vergu darbs,kas,kā kādreiz skolās mācīja,ir mazražīgs.
Vai šis ir jāsaprot tā, ka nav informācijas, tātad to drīkst darīt? Jo visu laiku bija prasība nezāles no bruģa ravēt. Indēt pilsētā nedrīkstēja. Tāpēc arī daudz kur bruģis neglīti aizauga, jo ravēšana bija ilgs process. Personīgi nav nekas pret indēšanu, vairāk tracina neglīti aizaugušais bruģis ielu malās un krustojumos.
Viennozīmīgi tiek pārkāptas ,nezāļu augšanas tiesības,vainīgo vajadzētu saukt pie atbildības....jāņirdz par pamuļķīšiem,var jau aizziet marasmā
Jātaisa mītiņš nezāļu aizstāvībai! Par organizētājiem jāuzaicina profesionālās bļāvējas no kis-kis-mjau!
"Viesis" varētu pieteikties par ravētāju.Ar kādu naželi vai citu arhaisku darbarīku izknierēt to zāli no bruģstarpas.Patvaldības uzņēmumiem jau tāda taktika raksturīga...
Tō ir lab liet,le zinat.Ar Raundapp varet viss Nezāl likvidieret bez Verg darb izmantošan.
Komunālajai pārvaldei nav informācijas par minēto darbu veikšanu.
A ko citu ar tām iesākt?
sālsūden lej virsu,lētāk par to ronndapp buus
Lētak gan būs,bet pēčak dābs liet akal un akal.Labak a vien reiz viss nojiftet.