Lūdzu Ventspils savediet kārtībā ceļa zīmes!!!
Ūdens un pils iela kāpēc tāds bardaks ?nogriežoties no pils ielas uz ūdens ielu nav zīmes ka tas būtu vienvirziena ceļš bet ūdens ielas galā ir vienvirzienu ceĺa beigas???!!!Jūs esat apšņākti?Tai pašā brīdī nogriežoties uz ūdensielu no piks ielas ir ar zīmi strupceļš norādīts ...Nopietni?!un no otra gala tas pats SAVEDIET ZĪMES KĀRTĪBĀ VENTSPILS AR RĪTDIENU!UN TO ŽOGU NOVĀCIET NO CEĻA VIDUS! LŪDZU!






Komentāri (4)
Paldies par Jūsu ziņojumu. Informējam, ka situācija ir apsekota un nepieciešamie labojumi veikti — strupceļa zīme un ierobežojošā zīme (“ķieģelis”) ir noņemtas.
Ej iedzer nervu zāles, ja tāda histērija no kaut kādas ieliņas un dažām ceļa zīmēm. It kā kaut kāda pasaules traģēdija notikusi.
Laikam tev lika savest kārtībā to ielas daļu ;D
Paldies Ventspils, ka savedāt visu kārtībā!Prieks redzēt tīru pilsētu un kārtīgu !