Serviss ar kvalitāti

Gunārs Pētersons | 03.11.2016, 15:47:22 | 2252

Sakiet, vai Ventspilī ir reāls serviss, kurā (nemeklēju pa lēto) kvalitatīvi un ar servisa garantiju var nomainīt auto zobsiksnu? Interesē kvalitāte, ne lētās garāžas.

Komentāri (16)

  • -2
    Latvija pāri visām! 03.11.2016, 16:16:23

    Eolta.

  • 0
    Riebīgais 03.11.2016, 18:19:51

    Ko tu domā ar servisa garantiju? Lūdzu, attiecīgās markas auto dīleru servisā ar oriģinālajām detaļām! Eoltas dod garantiju. Kādas pāris dienas!

  • 0
    Novadnieks 03.11.2016, 18:32:36

    Pētersona kungs,vai tik tajā lētā garāžā nebūs labāk visādā ziņā.Sev žēlot nevajag,bet samaksāt tā,lai būtu gandarījums,ka esi daudz samaksājis,lai gan to kvalitāti var dabūt pa lēto,tas ir muļķīgi.Man ir divi tādi,nu,iedzert (bieži) griboši paziņas.Viens uzskata ka alkohola pudelei ir jāmaksā virs 100 eiro,un tādas arī pērk,jo redz esot kvalitatīvi.Otrs sev zināmā vietā pērk kandžu par 5 eiro pudeli,pēc kvalitātes ne sliktāku par to dārgo konjaku.Ja jau patīk lūrēt uz dārgiem plauktiem un nauda ir kā jūras sūdi,tad jau var šikot.

  • 0
    Gunārs Pētersons 04.11.2016, 09:01:37

    Par Eolta esmu dzirdējis briesmu stāstus. Īsti neuzticos. Nebūs šoreiz runa par šikošanu, bet gan par attieksmi pret klientu, detaļu kvalitāti un adekvātu darbu. Runa ir par volvo auto. Protams, Rīgā Mūsa Motors ir lielisks kandidāts, taču vēlējos apjautāties, ka varbūt šeit netālu ir kāds labs un klientu atzīts serviss, kurš necenšas savu pakalpojumu lētumu pasniegt caur neadekvātiem meistariem un neoriģinālām auto detaļām.

  • 0
    Dominiks 04.11.2016, 09:09:38

    Mēs braucam Zvaigžņu ielā uz Opel centru.Pieņem visa veida auto.Ja visu laiku ticējām Eltosam,tad tagad vīrs pateica ka jamaina,kāpēc,to viņš pats tik zina.Eltosā arī darbinieki nav vairs agrākie.

  • 0
    Blondīnīte 04.11.2016, 10:56:22

    Eoltās ir garantija visam, ko viņi remontē
    Un garantija tiešām darbojas un nevis tikai izkārtne, reiz izbaudīju uz savu auto, salaboja, bet diemžēl detaļai bija rūpniecisks brāķis, nomainīja pa garantiju, ne pa detaļu ne darbu nebija jāpiemaksā.
    Līdz šim neko sliktu par servisa meistariem nevaru pateikt, bet šobrīd daudz darbinieki nomainījušies sākot no pieņēmējiem beidzot ar remontētājiem, kā tas atsauksies uz servisa darbu laiks rādīs

  • -1
    Latvija pāri visām! 04.11.2016, 11:06:04

    Vēl jau gan kāds procents briesmu stāstu jānoraksta uz konkurentu izplatītām baumām.
    Esmu ievērojis, kā visādiem meistariem, sākot ar santehniķiem un beidzot ar flīžu licējiem dikti patīk nokritizēt savus kolēģus:) Bez maz profesionālā saslimšana..

  • 0
    Citizen 04.11.2016, 11:55:47

    Man savērsumu saregulēja nepareizi un riepu uzmontēja otrādi, kopš tās reizes no šī servisa izvairos. Un pērkot TRV klučus iekšā kastē bija citas firmas kluči, tātad arī pašā veikalā vairs neiepērkos.

  • -1
    Latviete 04.11.2016, 20:50:00

    Es gan ieteiktu "Labo labi" centra blakus lattelecom centram. Nedaudz ilgak japagaida jo rinda diezgan bet tai pasa laika tiesam virietis kas saprot no masinam loti daudz un tiesam labi sataisa.

  • -3
    works 05.11.2016, 22:34:05

    Jurģi TU ? Samaksā naudu un uztaisit reklāmu ne nomelno citus servisus .

  • 0
    Citizen 07.11.2016, 09:04:57

    To works, LaboLabi nav Jurģa serviss un viņš arī tur nestrādā!

  • 0
    Gunārs Pētersons 07.11.2016, 15:52:13

    Skaidrs ir tas, ka nekas nav skaidrs. Katrā ziņā komentāri nepārliecina un nerodas droša pārliecība par Ventspilī esošiem servisiem. Žēl.

  • 0
    Citizen 07.11.2016, 16:43:01

    Uz lieliem servisiem vispār nevedu vairs. Uzskatu, ka katram jāatrod savs meistars pie kā pieturēties.

  • -2
    works 07.11.2016, 19:24:41

    Pilsonis : Labāk vispār nekur nevest un pašam remontēt ,nebūs slikta kvalitāte sūdīga garantija un tt

    P.S detaļas arī pie reizes sāc pats ražot .

  • 0
    Citizen 08.11.2016, 09:20:18

    To works!
    Nesatraucies, es pats arī remontēju, ja ir kas lielāks vai sarežģītāks, ko nav iespējas savā garāža izdarīt, tad vedu pārsvarā pie viena uzticama speciālista.
    P.S. un tu ar to detaļu ražošanu mazliet pārspīlē.

  • -2
    tā viš i 08.11.2016, 11:43:17

    Mans labs draugs teica,ka remontējot tam resnajam Baronam to Volgu.Tad tur esot tā pieķēzīts.Vai tad nevar mežā,pa ceļam nokārtot tās lietas?Bet nē,šitais šofers no tās muižas esot tik lepns,ka domā-man muiž kalp tos man sūds izforķes ār no to haub.Le zinat.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: