Bernudāzi

Matrix | 02.11.2016, 19:26:24 | 1994

Kāpēc bernu dārzu spēļu laukumi ir uzstãdīti uz smilktīm nevis kaa bernu pilsetinā un iekšpagalmos uz mikstā paklaja seguma.Ja vajag berniem smilktis tad var 1 smilksu kasti uztaisit un pietiks jau ar to.Kādi tie berni izskatas izvartoties tais netirajos smiljtis visas dreges netiras mute melna TAS NAV HIGIĒNISKI ,kaķi vel klīst bernudarza apkartnee ...

Komentāri (56)

  • -3
    Pelēkais akmens 02.11.2016, 20:59:57

    To 777 - Laikam esi galīgā "pālī" ar šādu kroplīgi rakstītu paziņojumu.

  • -2
    tā viš i 04.11.2016, 23:23:08

    tu esi pālis,labākā gadījumā.ne visai labākā gadījumā tu esi sūds.Nu ja,un beidz te kvaukšķēt.

  • 0
    Novadnieks 07.11.2016, 12:04:50

    To trešo īkšķi uz augšu APSARGAM ieliku es,varbūt no priekiem apraudāsies par novērtējumu savam izcilam komentāram.

  • -2
    Riebīgais 02.11.2016, 21:50:44

    777 - beidz pīpēt tos mēslus ko pašlaik pīpē...

  • -1
    tā viš i 04.11.2016, 23:27:07

    pīpēt?ko? to,ko tu piedāvā? tā taču ir ateja (tolete)!! pīpē pats!

  • -2
    Nif nifs 03.11.2016, 10:28:34

    Smiltis zem rotaļu ierīcēm, tas taču pilnīgi normāli! Vai tagad ir problēma izmazgāt drēbes? Automātā iekšā un visa darīšana, ar rokām nav jāberž. Nevar bērnus turēt absolūtā sterilitātē, kā tad organisms iemācīsies izstrādāt imunitāti pret visu, ja būs tikai sterila vide? Ta nu problēma, smiltis :) (es zinu, ko nozīmē katru dienu ar smiltīm (no smilšukastes) pienesta māja).

  • -2
    ttt 04.11.2016, 21:22:43

    nedomaju ka jus spetu mazgat drebes katru dienu.un nedomaju ka jus pats /pati veletos speleties kakku izkarnijumos

  • 0
    Antra Paegle 03.11.2016, 15:08:21

    Varētu padomāt, ka Jūs bērnībā, kad gājāt ārā rotaļāties atgriezāties mājās tīrāks par tīru... Gan jau, ka tas nāk par labu bērnu imunitātei.

  • -1
    Novadnieks 03.11.2016, 18:55:11

    Kur nu tie vecie labie laiki,kad tik tiešām gājām ārā rotaļāties un kad paugāmies,tad gājām padauzīties.Tagad padauzīties iet,bet mājās atgriežas vai nu piedzērušies vai pārguruši no seksa.

  • -2
    Dominiks 04.11.2016, 09:00:03

    Novadniek,riebjas lasīt.Varētu padomāt ka Jūsu gados ,kad bijāt pusaudži un jaunieši, visi bija balti un pūkaini.Katrs raksta pēc savas samaitātības pakāpes vienalga vai tas ir par bērniem ,krieviem vai visu pārējo. Varu jau iedomāties Jūsu komentārus kas sekos pret mani,bet Jūs laikam tiešām visur redzat tikai slikto,tad kāpēc radījāt bērnus,tie taču ir mūsu jaunatne,lai palasa Jūsu komentārus,varbūt šausminās,kas tas par kretīnu,kuram nekas nav labi,tāpat kā Jūs rakstat pat visu.

  • -2
    Novadnieks 04.11.2016, 12:08:59

    Nebūt visur nesaskatu tikai slikto.Ir arī daudz kas labs,bet vai tad par to ir jāraksta,labais nav problēma.Diskutēt vajag par problēmām un kopumā tas tiek arī darīts.Ik pa laikam te uzrodas kaut kādas (vai kādi) līdzīgas tev un izrāda sašutumu par to,par ko gudrs cilvēks man ieliek īkšķi uz augšu.Un nevajag te fleitēt,nekas tev lasīt neriebjas.Rakstot to nepārdomāto komentār,varbūt cerēji sevi parādīt kā AUDZINĀTĀJU?Nekas nesekos un nebūs nekādas rupjības vai pārmetumi no manis,jo uzskatu ka vari komentēt ko gribi un esmu pārliecināts ka man ir taisnība.Starp citu,ja man taisnība nebūtu,tad nebūtu rakstījis.
    Kas attiecas uz kretīnu,nu galīgi tāds neesmu.

  • -4
    Anna1879 04.11.2016, 09:39:47

    Smilktis????????? :DDDDDDDDD

  • 0
    Ventspils Izglītības pārvalde 04.11.2016, 10:22:59

    Būvējot pirmsskolas izglītības iestādes, bērnu rotaļu laukumi tiek izveidoti atbilstoši ierīkošanas prasībām. Rotaļu laukumu teritorija tiek uzkopta un smilšu klājums – atjaunots. Gumijas seguma ieklāšana nav prioritārais bērnudārzu funkcionēšanas jautājums.

  • -2
    Dominiks 04.11.2016, 12:19:09

    Novadniek,neviens man nav jaaudzina.Mēs varbūt esam pat viena vecuma,bet neteikšu,ka tos laikos nekas tāds nenotika.

  • -1
    Novadnieks 04.11.2016, 12:37:51

    Tie laiki nav šie laiki.Tajos laikos pat iedomāties nevarēja,ka bērniem būtu "pareizi jādrāžas",lai nepaliktu stāvoklī.Par to pat īpašas sarunas tiek veiktas.Nu labi,dzēra alkoholu un seksoja arī toreiz,bet tas bija tāds retums ka grūti pat atcerēties vai vispār tā ir bijis.Tagad tā ir norma pie bērniem.Nu lai tā būtu,ja jau "jāiet līdzi laikam",bet kas attiecas uz perversijām,kuras tiek kultivētas bērniem ar augsti stāvošu personu svētību.Kārļi un Karlīnes vai otrādi,ka nav puikas un meitenes,bet vienkārši bērni,ka viendzimumu kopdzīve ir normāla lieta.Varbūt esi lietas kursā,ka Latvijā nav tādas skolas kur nebūtu viena dzimuma pāri-tātad,bērni pat ir perversi izlaidušies.Sabiedrība pa lielam ir izlaidusies līdz kliņķim un lielākā daļa no izlaidības izpausmēm tiek vai nu atbalstītas vai noklusētas.Normālās cilvēciskās vērtības sāk zaudēt savu jēgu.

  • -1
    Dominiks 04.11.2016, 12:22:30

    Un par to lasīšanu tiešām riebjas.Es rakstu tikai to ko pārzinu,bet Jūs visu ko zināt un ko ne.Un par to kertīnu domā neviens vien,kurš lasa.

  • -1
    Novadnieks 04.11.2016, 16:01:54

    Realitātes paudēji un taisnības runātāji daudzi tiek nomelnoti, apsaukāti un pat fiziski iespaidototi.Visdedzīgāk to dara tie,kuriem taisnība kož acīs,lai gan paši savam nicināmam upurim piekrīt,tikai to neizrāda.Tie ir gļēvi un bīstami cilvēki.Tādi lupatas ir tagad un ir bijuši visos laikos.Dēļ tādiem gļēvuļiem daudzus cilvēkus nobendēja komunisti Sibīrijā.Gribu vēl piebilst,ka galvenais iemesls jūsu dīvainībām ir jūsu pašu stulbums.

  • -1
    Ventspils Izglītības pārvalde 04.11.2016, 14:30:51

    Atgādinām, ka pēdējos gados visās Ventspils pirmsskolas izglītības iestāžu teritorijās ir ierīkoti sporta laukumi ar mīksto segumu. Šajos sporta laukumos regulāri notiek ļoti liela daļa pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņu aktivitātes. Turpmāk, labiekārtojot pirmsskolas izglītības iestāžu teritorijas, tiks rosināts jautājums arī par seguma nomaiņu zem rotaļu iekārtām.

  • -1
    Dominiks 04.11.2016, 16:23:53

    Novadniek, un Jūs būtu tas realitātes paudējs?Smiekli nāk.Jūs grozaties katram komentētājam pa labu,ja tas Jums ir izdevīgi.Te ir divi varianti vai nu Jums patīk vai nepatīk un tā ka mani komentāri Jums nepatīk tad domā ka man kož acīs Jūsu taisnība.vispār nezinu kur Jūs raujat to negatīvismu pret citiem.

  • -1
    Novadnieks 04.11.2016, 17:33:39

    Lai nu tu būtu tas pozitīvisma etalons.
    Ja briesmīgi gribi lai tav piekrītu,lai tā būtu.Citādi vēl gaļīgi apvainosies,tikai tā īsti nesapratu,kas tev nepatīk manos komentāros?Varbūt esi no tiem cilvēkiem,kuriem kasīties patīk?

  • -2
    ttt 04.11.2016, 21:19:26

    kam nav berni darzina vecuma tas ari problem neredz . smiltis sajos laukumos ir un bus problema jo tie kakki tur tiesam iet un nokartojas . katru nedelu redzu

  • -2
    tā viš i 04.11.2016, 22:44:55

    Ja bērnudārzos jāslēpj smilšu kastes,tad tās ir jāslēpj no Novadnieka.Tas krāmē kur pagadās.. .

  • -1
    Novadnieks 07.11.2016, 12:07:17

    To trešo īkšķi uz augšu es tev ieliku,tikai no priekiem neraudi par novērtējumu savam "izcilam "komentāram.

  • -3
    Matrix 07.11.2016, 11:44:37

    Nu ir diezgan patraki ja katru dienu man berns parnakot no darzina visas drebes ar smilktim mati ar smilktim mute ar smilktim (runa iet par vismazako grupu) kuru vecuma berni nu nesaprot vel ka nedrikst metaties ar smilktim un mute bazt ..Un katru dienu mazgat drebes tad driz vien apgerbs zaude krasu un parversas par lupatu.var tak 1.smilkskasti un viss un zem rotalu laukumiem segumu no mikstaa paklaja.

  • -2
    aivars 07.11.2016, 11:53:59

    Vai tiešām ''smilktis'' jeb ''smiltis''???

  • -1
    Novadnieks 07.11.2016, 12:01:41

    Vai tiešām aivars ,jeb Aivars?

  • 0
    Milda Kušš 07.11.2016, 12:57:05

    smilkc

  • -1
    Nora 07.11.2016, 13:03:15

    Novadnieks ir viens kašķīgs,vientuļš dīvānā pirdējs.Visur savu negatīvismu iepirdis.Gandrīz katrā tēmā.Liekas,ka viņš dzīvo šajā forumā un raksta savus tizlos komentārus no rīta līdz vakaram.Jo viņam visur taisnība.Vienalga ir vai nav pa tēmu...
    Varbūt kāds var piedāvāt viņam darbu?Bet tādu,kur nav nekāda kontakta ar citiem cilvēkiem,jo viņš nemāk normāli komunicēt....

  • 0
    Novadnieks 07.11.2016, 13:37:27

    Vai es vainīgs ,ka tev tā grūti ar galvu.Saki ,dīvānā pirdējs?Nu tavs komentārs jau uz kašķi nemaz nevelk,vai ne?
    Ko nozīmē normāli komunicēt?Tavuprāt tas laikam ir tad,ja dzied līdz visādiem mudakiem.Ko lai tev saka,komunicētāj hrenova?Latviski neskan,bet krieviski ir-iģi nahren,o sole mia.

  • -1
    Nora 07.11.2016, 13:05:01

    Novadnieks saka,ka pareizi ir SMILKTAS...

  • 0
    DaceDucite 07.11.2016, 14:42:07

    nav prioritarais.sasmejos.uz iedzivotaju iesniegumiem atbildet ari nav jaatbild.ir citas lietas kam prioritate

  • -1
    Nora 07.11.2016, 17:00:45

    Novadniek tu esi truls lašara...prosts sūds.turpini vien te piebezdēt visas tēmas perdeli.tāpat pēdējais komentārs būs tavējais,jo tu citu neko nedari kā tik raksti nevienam nevajadzīgos savus tekstus.tev VB par šo visu maksā???Hahaha

  • -1
    Novadnieks 07.11.2016, 17:52:13

    Tu omammai dzīvodams uz kakla galīgi esi kaunu pazaudējis.Tavi komentāri ož pēc vēlēšanās uzsākt skandālu.Davai,pakasīsimies.Interesanti,kuram būs lielāks vārdu krājums un kurš ātrāk padosies.Tikai atzīsti,ka skandālu uzsāki tu,citādi cilvēki atkal šausmināsies ka briesmīgais Novadnieks neliek mieru nabaga Solem.
    Neaizmirsti dupsī tampaksu iebāzt,citādi apenes nokrāsosi sarkanas.
    O Sole mia.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: