Berns paliek nepieskatits,,,,,,,,

X5 | 18.10.2016, 08:55:43 | 2375

Kas to vajpratigo e-klasi izdomaja ?
Kas pa idiotismu....skolotaja laikus informeja caur e-klasi,bet ja nav dators,internets vai kas cits kaa man uzzinat kas tai e-klase ir??Prieks kam ir Dienasgramatas domatas?!!!Es ari besos katru dienu ar to e-klasi pilnigs sviests!!!Kas pa skolotaju bezatbildibas attieksmi uzvanit mammai nevareja ?Paldies dievam ka bernam viss kartibaa!!

Komentāri (30)

  • -1
    Nif nifs 18.10.2016, 09:12:40

    E-klase būtu laba lieta, ja vien tur nonāktu visa vajadzīgā informācija. Man, savukārt, nav skaidrs, kāpēc tur nevar parādīties arī tāda svarīga infa kā, piemēram, svinīgā pasākuma laiks 1.septembrī konkrētajā skolā; informācija par ekskursijām, sporta sacensībām, kad, kur, jo bērns mēdz līdz mājām aizmirst, kā to vietu sauca; un tml. Tikai mājas uzdevumi, un tie paši parādās tikai vakarā.

  • -1
    Dominiks 18.10.2016, 09:15:31

    E-klasei nav ne vainas. Ja kas ļoti svarīgs,tad skolotājs liek ierakstīt bērnam dienasgrāmatā.Jūs no tāda satraukuma infarktu dabūsiet.Neko jau no Jūsu tēmas nevar saprast.

  • 0
    Dominiks 18.10.2016, 09:18:27

    Hmm.... mums skolotāja izdrukā un info ir pa visu,pat e-klasē vēstules vecākiem.

  • -1
    Nif nifs 18.10.2016, 09:24:08

    Mums nav. Par sacensībām vispār - nekur rakstīts, kaut kur brauks, uz kurieni-neatceras, vai būs pusdienas-nezin, cik ilgi būs prom-nezin....

  • -2
    Novadnieks 18.10.2016, 09:26:40

    Vai tik nav pēdējais laiks izdomāt e-tualeti?Tas nekas ,ka tad visiem šādas tualetes lietotājiem bikses būs pi...rstas,toties būs kruta,jo "e" taču.

  • -1
    Dominiks 18.10.2016, 09:43:38

    Lasīju rakstu par šo gadījumu,bet tur jau arī mamma vainīga,pati aizmirsa ka pēc bērna jaiet laicīgi uz skolu.Kăpēc pa to nevaimanā.Mans pirmkasnieks zināja kur mājas,mana un tēta darbavieta.Atrastu un pats atnāktu.

  • -2
    Ciemiņš 18.10.2016, 09:57:58

    Māra, visi pirmklasnieki nav vienādi. Tieši šī iemesla dēļ pirmajā gadā tomēr ir gan jāpavada uz skolu, gan jāsavāc no skolas. Šajā gadījumā pareizi būtu bijis piezvanīt kādam no vecākiem un informēt, ka viņi ir aizmirsuši izņemt bērnu. Nevis vienkārši doties prom tā it kā nekas ārpus stundas notiekošais vairāk skolotāju neskartu.

  • 0
    Nif nifs 18.10.2016, 10:17:35

    Mārai
    Es arī lasīju. Arī mani izbrīnīja fakts, ka ar bērnu vecāki nav izrunājuši, uz kurieni iet, ja kaut kas ... nu, mazums. Skolotājai arī pēkšņi var kaut kas notikt (nenovēlu, protams), mamma var aizkavēties, dzīvē visādi gadās. Septiņi gadi un zin tikai vienu vietu pilsētā...Ka mammai piemirsās, tur jau nav vainīga tikai skolotāja. Mani pirmklasnieki katrs savā laikā visi gāja uz skolu paši un nāca atpakaļ. Arī jaunākais, kaut gan it kā vajadzēja vadāt.

  • -2
    Novadnieks 18.10.2016, 10:25:24

    Nu tā ir sašūmējušies,ka tas "e"ir galīgi galvas sagrozījis.Vai tik tos bērnus neesat taisījuši ar kaut kāda "e"palīdzību?
    Te tā pēršanās deviņos un desmitos no rīta pa forumu ar šādu "ējošanos" liecina, ka vienai otrai cacai kabinetā nav ko darīt,lai gan algu par savu atrašanos tajā kabinetā saņem pieklājīgu.Jums taču nevajag atgādināt,ka tādas algas tiek maksātas no nodokļu maksātāju naudas.

  • 0
    Ciemiņš 18.10.2016, 10:28:15

    Par E-klasi. Problēma ir faktā, ka nav skaidrs kur īsti skatīties informāciju. Šobrīd jāsako gan dienasgrāmatā izvietotajam, gan e-klasē. Dažreiz gadās, ka derīga informācija nav ne tur, ne tur atrodama. Bet nu problēmas tas gan līdz šim nav radījis..
    Hmm, savā ziņā tev ir taisnība. Mammai arī bija jāizrunā ko darīt neparedzētos gadījumos. Līdz ar to vaina jāuzņemas abām pusēm.

  • -2
    Nif nifs 18.10.2016, 10:40:23

    Ek, Novadniek, gribēju tevi ignorēt, bet nu uzprasījies. Pirmkārt, arī tu raksti šajā pašā laikā, deviņos desmitos no rīta. Tātad a priori pieņemam, ka arī tu tērē nodokļu maksātāju naudu? ;) Nu kā tu tā, saņem lielu algu no nodokļu maksātāju naudas un plivinies te ar saviem komentāriem :))

  • -1
    Novadnieks 18.10.2016, 11:00:00

    Nekāda uzprasīšanās nav bijusi un nodokļu maksātāju naudu netērēju,jo tas ir zem mana goda-neesmu zadzis,nezogu un nekad nezagšu.Esmu pensijā(izdienas)jau 14 gadus.Ja nepietiek ar pensiju,tad "nokruķīju "kādu "štelli".Esmu apmierināts ar savu ikdienu,un no tās nekaunos,Ielieku arī es tev īkšķi uz augšu-tikai tāpēc,ka normāli reaģēji,tā kā,paldies par komentāru.

  • -1
    Nif nifs 18.10.2016, 11:06:03

    Ar savu komentāru tev gribēju netieši pateikt to, ka ne katrs, kas atrodas pie datora, tērē nodokļu naudu. Arī es to netērēju! Un nezogu. Kā teica Barons - Le zinat.

  • -1
    Novadnieks 18.10.2016, 12:37:49

    Es arī to zinat,le zinat,tā kā viss kārtībā.Zinu arī to,ka manus komentārus lasa dažas augstas amatpersonas un no dusmām "griež zobus",bet ko darīsi,paši vainīgi un vienā maisā bāžami kopā ar visām savām kabinetu gnīdām.

  • -1
    Kino Rio 18.10.2016, 12:11:46

    Taa... Sveiki visiem :) Saksim ar to, ka ja nemaldos ar so gimeni problemas bija jau darzina un ne audzinanatajas vainas del. Otkart par to tika pazinots nedelju ieprieks. Un par to ka majas nav interneta- busim atklata mammite-Jus stradajat biblioteka..vai tad tiesam internets nav pieejams? Ir tacu 21.gs.

  • -2
    X5 18.10.2016, 12:31:40

    Sviests ne tikai ar e-klasi bet izskatas ar dazu cilveku galvam no lasitaa .Un ja man nav nets tad man uz bibloteku skriet otra pilsetas mala???
    Izlaidiiba!!!Mes gajam skola mums bij dienasgramatas mes no klases nevarejam iziet neierakstot uzdoto,ja kas bij svarigs skolotaja pati rakstija vai limeja lapinas vai zvans vecakiem.Ar savu netu,esat sviestaa sagajusi driz caur neta vares est ,dzert, bernus taisit, un uz toleti tiesam iet,johai diiii!!

  • -1
    Novadnieks 18.10.2016, 12:43:26

    Neuzvelcies,jo ne es viens piekrītu tev par visiem 100%.Tikai viena nianse-sviestā tie "e" cilvēki nav,bet gan mēslos līdz ausīm,tikai paši to neapzinās.

  • 0
    Kino Rio 18.10.2016, 12:51:01

    Ne par to iet runa... Teksta pat bija raxtits ka mamma aizmirsa... Un si nebija pirma reize no 1.septembra... Mammas vainas seit nav? Kapec berns iet uz dienas centru? Tatad jau problemas gimene? Es zinu so gimenitapec varu teikt tik atklati... Bernins jau nav vainigs... Un majas darbi ari netiek pilditi.. Ari man nebija iespeja tikt pie interneta tehnisku problemu del. Kapec mate neierodas vecaku sapulces? Mums klase uz sienas ir informativais delis jur ir raxtitas stundu izmainas..utt...to ari par grutu izlasit? Varam samesties brillem. Skolotaja ir ljoti jauka..mila...berni vijas ar rokam ieraugot...zime zimejumus...davina davaninjas... Vina tiesam ir ljoti jauka... Pacietibu..izturibu skolotaj!

  • 0
    Kino Rio 18.10.2016, 12:56:52

    E-klase jau nav pirmo gadu.. Jasak dzivot nedaudz lidzi laikiem... Degrades tikai bernu.. Bernam bus grutak... Anna..izskatas ka esat jau gados..ari manos laikos bija tikai dienas gramatas... Bija forsi... Bet tagad bernam atrodoties skola caur e-klasi beidzot stundu uzreiz redzu majas darbus..utt..ko darijusi stundas..ko macijusies... Ta ir laba lieta.jo dienas gramata neraxta to ko stu das ir izdarijusi..utt

  • 0
    Ciemiņš 18.10.2016, 12:57:46

    Bet kāds bija iemesls kāpēc bērnu atstāja vienu? Vēl jo vairāk, ja zināms, ka ir problēmas. Tad varēja informēt direktoru vai nezinu kas tur pēc kārtības vēl jāinformē. Bērns situācijas ķīlnieks. Mamma aizmirst, skolotāja atstāj un bērns pa vidu.

  • 0
    Kino Rio 18.10.2016, 13:08:28

    Nu protams berninjsh pa vidu.. Bet mammai kad saka vienalga bus savs viedoklis... Si skolotaja ir jauna saja skola. Ecakiem nedaudz vajadzetu nakt preti... Ka skolotaja var zinat ka viniem nav datora un interneta ja mamma isti skola neparadas... Bernsm stunadas sakas 8:10... Bernam bija beigusas zimesanas lapas..aizskreju uz veikalu...un atpakal uz skolu..gaidiju starpbridi lai varetu ienest...plkst 8:45 si meitene viena pati ieradas uz stundu bez vecakiem... Kur mamma bija? Ja pirma klase berns klase jaieved vecakiem? Kauns vecakiem. Man negribas seit lieki izteikties...VB avize situacija ir apraxtita tik traki nenormali... Bet puse no tas nav taisnibas... Ko dara Ventas Balss ar cilvekiem? Vai tika uzzinatas visas puses?

  • 0
    Lainese 18.10.2016, 13:44:18

    Nu lai mani viedokļi par bērnu un skolu nepatika, bet arī šeit atļaušos izteikties par e-klasēm...
    Kāpēc tik ļoti jāspiež uz datorēšanos? ; vai psihologi nerunā , ka tā jau lielākā problēma, ka bērni nesarunājas dabīgi, vecāki tāpat.. sarunvaloda jau iznīkst.. un arī kontaktēšanās jau nav valodā- palasot.. jap, ok, nep, .... tādas ir jauniešu sarakstes un sarunas...
    Valoda cilvēkiem dota , lai runātu -tas ir viens no tuvības veidiem, ... jums nav bail no šī drausmīgā aukstuma? bezjūtu laikmeta? Dators padara nedzīvus, bērnus, vecākus.. jo tas aizstāj reālo cilvēku...
    Un kāpēc mazajiem bērniem būtu skolā jābūt no 8... tad cikos bērns ceļas? Katram bērna vecumam ir vajadzīgais miera laiks...
    Tas ir kāds trakuma laiks sācies , darbos skrien pa galvu kaklu, mājās tāpat; ka tik visu padarītu.. nokrīt izguļas un atkal tas pats.. tā pat grib arī bērnus, lai tie tā darītu...
    Vai dzīvē vairs nekā cita nav vērtīgāka kā darbs, darbs; skola-mājas...
    ja kāds ko aizmirsis tad tas ir tikai normāli , jo tai trakumā kā dzīvo tauta grūti .. redzu, ka bērnus pusrikšus velk uz dārziņu , lai vecāki uz darbu paspētu.. arī mazos pirmklasniekus.. bērna kājeles nevar metru soli izlikt..
    Labi, ka mani bērni nav vairs mazi.....bet mācību slodzi jebkurā vecumā vajag ar normu...

  • 0
    Nif nifs 18.10.2016, 14:36:59

    Visam tavam komentāram Lainese, piekrītu pilnībā. Tikai viena iebilde. Attiecībā uz datoru vajag samazināt visu citu - spēles, multenes, visu "dzīvošanos" sociālajos tīkos. Bet e-klase nu reiz ir tā, kur neviens ilgi "nesēd", bet kas patiešām steidzīgajā laikā dzīvi atvieglo. Varbūt tev ir citādi, bet es ikdienā no sava bērna un viņa skolas atrodos patālu, man nemaz nav iespējams izlasīt, piemēram, skolā vai pie skolas izliktu informāciju. Atliek e-klase. Ja tur vispār kaut kas ir ierakstīts.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: