VentspilsTrain-ekskursiju autobus.

Inese Busmane | 07.07.2024, 20:21:19 | 1802

Tas ir absolūti nepieņemami, ka autobusa ekskursijas laikā visu laiku spēlē mūzika, bet vajadzētu būt ierakstītam diskam, kas tiktu ieslēgts un komentētu apskates objektus, pilsētā taču atrodas tūristi, viņi nav atbraukuši vienkārši pavizināties, bet iepazīties ar pilsētu, arī priekš pilsētā dzīvojošiem bērniem būtu noderīgi.

Komentāri (4)

 • -1
  domāju Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Bet vai tad tur nav aplikācija ar ekskursijas ierakstu?

 • 0
  TK Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Problēmas... :D

 • 0
  Ventspils pilsētas domes Ekonomikas nodaļa Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Paldies par jūsu viedokli par Ventspils Train organizētajiem ekskursiju braucieniem Ventspilī. Mēs novērtējam jūsu ieinteresētību uzlabot sniegto pakalpojumu.
  Vēlamies Jūs informēt, ka uzņēmējs ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības atbalstu 2019. gadā izveidoja digitālo gidu 5 valodās, kas pieejams pasažieriem brauciena laikā. Līdz ar to gan pilsētas iedzīvotājiem, gan arī tūristiem jau šobrīd ir iespēja ekskursiju laikā klausīties arī digitālā gida stāstījumu.
  Digitālais gids piedāvā aizraujošus stāstus par Ventspils nozīmīgākajām vietām, ļaujot iepazīt pilsētas vēsturi un kultūru informatīvā un saistošā veidā. Lai gidu klausītos, nepieciešama viedierīce, kas atbalsta šādu iespēju. Digitālais gids ir pieejams Ventspils Train mājaslapā: https://www.ventspilstrain.lv/.
  Jautājums ir pārrunāts ar pakalpojuma sniedzēju un turpmāk aktīvāk tiks atgādināts par šādas iespējas izmantošanu.

 • -3
  yolo Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Ārkārtīgi svarīgajai personai Inesei neviens no dones personīgi nebija pateicis par audiogidu? Nepieņemami!!!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: