Prezidenta ēdināšana!!!

Herberts 007 | 29.05.2024, 13:42:09 | 2674

Pagājušajā nedēļā pie mums Ventspilī viesojās Valsts Prezidenta kungs! Rādījām viņam visu ko, ar ko varam lepoties. BET... liels bija mans pārsteigums, kad uzzināju, ka pusdienās viņu aizveda uz Meisonu (to, kas blakus Amatu mājai pie Promenādes).

Vai tiešām lepojamies ar ēdināšanas iestādi, kas nemitīgi ir nodokļu parādos gandrīz 10 000 eiro apmērā? https://company.lursoft.lv/lv/meisons-kvii/40203313290
Ventspils Dome - Vai tiešām nebija labākas vietas, kur Prezidentu vest pusdienās?! Kaut vismaz uz tādu vietu, kur iet paši ventspilnieki: Skroderkrogs, Dzirnavas, Rātsgalds utt. un visi šie bez parādiem!
Vai tiešām uzņēmums ar nodokļu parādiem ir tas, ar ko mēs lepojamies???

Komentāri (9)

 • 0
  Piciš Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Vai tad domes deputāti neveido rindas Liedagā?

 • -1
  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Labdien!
  Pusdienas Valsts prezidentam un prezidenta pavadošajai delegācijai tika organizētas kafejnīcā “Skroderkrogs”. Vakariņās restorānā “Meisons” prezidents devās privāti - pašvaldības pārstāvji vakariņas neorganizēja un tajās nepiedalījās.

 • -1
  Herberts 007 Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Ventspils Dome, paldies par atbildi!
  Būs jāuzdod šo jautājumu Prezidenta kungam. Kaut kas tad pavisam nav kārtībā - valdība prasa, lai visi maksā nodokļus, bet paši atbalsta nodokļu nemaksātājus. Tas nu gan nav labs piemērs tautai.

 • -2
  ayk Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Es ceru, ka Herberts 007 nav Ventspils iedzīvotājs. šitādu sviestu var sakult tikai slims cilvēks. Kurš pirms iešanas paēst skatās ēstuves lursoft statusu?
  Pilnīgs duraks.

 • -1
  Tārps. Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  A kam tas vispār interesē????

 • 0
  Rabarberis Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Ta runā, ka latviešiem jau gardākais ēdiens ir otrs latvietis :D Lai publiski apgalvotu, ka uzņēmumam ir parāds, vai aģents Herberts 007 izlasīja arī papildu informāciju, kas publicēta pie norādītās parāda summas?
  Papildu informācija:
  Pamatojoties uz Valsts ieņēmumu dienesta sniegto skaidrojumu, vēršam uzmanību, ka, "ieviešot jauno VID Maksājumu administrēšanas informācijas sistēmu, tehnisku iemeslu dēļ atsevišķos gadījumos ir konstatēta nekorektu datu atspoguļošana par uzņēmuma nodokļu parādiem gan Elektroniskās deklarēšanas sistēmā, gan VID Publiskojamā datu bāzē". Ņemot vērā to, ka Lursoft IT publicē šo informāciju no pirmavota negrozītā veidā, iespējams, ka dati par uzņēmumam reģistrētajiem nodokļu parādiem atsevišķos gadījumos var būt kļūdaini vai neprecīzi.

 • 0
  Herberts 007 Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Jā, šo gan neizlasīju. Tad jau laikam šis būs tas atsevišķais gadījums un uzņēmumam tomēr nav nodokļu parādu. Gan jau prezidents zina, kur iet un kur nē.

 • 0
  sranskis Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Oi, kā aktivizējušies nodokļu nemaksātāju aizstāvji!
  Rabarberim- tāda piezīme parādās pie jebkuras informācijas par nodokļu nomaksu vai nenomaksu kā šajā gadījumā. Un, ja tā parāda summa ir ar tendenci pieaugt, tad jau tas vairs nav labi.
  Aykam- parasti pirms iešanas uz ēstuvi jau neskatās Lursoftā, bet katru dienu prezidenti neapmeklē barotavas Ventspilī, līdz ar to interese par to, kas lācītim (Meisonam) vēderā.

 • -2
  Optika Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Nesaprotu par ko mēģina sataisīt jezgu? Meisons tiešām gatavo garšīgi. Vienīgais par ko var pārmest ir tas, ka vēlētos lielāku kūciņu izvēli un ne tikai musa kūkas.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: