Paldies dārgajiem Ventspils vadītājiem!

Nobody | 19.05.2024, 18:15:30 | 4820

Paldies, ka atļāvāt ieiet muzeju naktī T I K A I divas studas plkst. 21-23 Pils izstāžu zālēs (arī tikai daļēji, visu skatīties nedrīkstēja- zāles galā,kur izlikti apģērbi apskatei nrobežojums- slēgts) un tad precīzi 23 izdzina kā suņus. Pietiek- paskatījies, nesanāca, nepietieka laika- ej prom, slēgts!
Dārgie Ventspilnieki, vai tiešām mūs, nodokļu maksātājus pašvaldībai, ciena? Tūristi atbrauc, izbauda, aibrauc. Bet mums drūmā Ventspils ikdiena.
Koncerti gan bija smuki- tas paglāba no kauna, ka atkal mūs iz... un pa.... .

Komentāri (37)

 • -1
  edmundos 19.05.2024, 18:41:52

  Šis stils jau izveidots pagājušo gad. Paprovēja īpaši neviens nebļaustījās, un aiziet.
  Man jau liekas jocīgi, ka sauc par muzeju nakti. Tad jau drīzāk tāds muzeju vakariņš.
  Protams, ka mums ir po liellopiem. Atcerās tikai, kad vajag salasīt balsis ievēlēšanai- faktiski iecelšanai. Domāju, ka taupīšanas režīms arī uz darbiniekiem, kur negrib(nav) ko maksāt.
  Nesaprotu to domes stratēģiju par tūrismu. Vai tiešām nepielec, ka budžetu nevar piepildīt ar tūrismu , vismaz tādu, kā mums? Ja nu vienīgi pelna punktus uz ventspilnieku rēķina. Redz, kā mēs(domes ......i) strādājam - koncertzāle,Visium, muzejs, tilts... tik paši sevi nevar uzturēt. Ar koncertiem nevar salasīt publiku, Viziumā darbiniekiem jāņem bezalgas atvaļinājums un muzejā ar nespēj naktsstundas apmaksāt.
  Protams varētu lepoties ar visām šīm lietām, bet publicējiet to zābaku, kurš veicis to ekonomisko aprēķinu.

 • -1
  Nobody 19.05.2024, 21:37:25

  Darbinieki neizskatījās pārstrādājušies, droši vien var izbaudīt brīvdienas nesezonas laikā. Pag. gadā vispār nācām uz nakti un, par lielu brīnumu, nemaz iekšā netikām.
  Visādi Ventspilī te notiek. Sis tas tikai pa pazīšanos, izredzētajiem u.t.t. Bet šis, kaut kāda nesaprotams muļķība. To pat grūti idiotam attaisnot.

 • -1
  Mamma75 20.05.2024, 00:19:21

  Pirmo gadu sanāca apmeklēt šo pasākumu Ventspilī, un tā arī būs vienīgā reize. Brīvdabas muzejā tikai mazbānītis pāris reisus izbrauca, pa teritoriju laivu mājas varēja apskatīt-viss pārējais slēgts. Pilī kaut kāda galīgi bezjēdzīga performance(tā laikam saucās tā trīs jaunkundžu ālēšanas).
  Kauns Ventspils muzeju nakts organizatoriem.

 • -3
  Nobody 20.05.2024, 01:18:55

  Ķeksīša pēc der. Nav taču tūristiem domāts, kas tad apkārt braukājot bazūnēs, cik Ventspilī viss labi. Vietējie zin kā ir patiesībā- bezdarbs, blats, vergu algas. Kājāmgājējiem WC nav faktiski, tāpati centrā dārgākā kas redzēta un pievemta, gājēju pārejas viļņainas kā jūras viļņos , ziemā slidenas u.tml. ne-apsaimniekošana nejēdzīgi sadārdzināta, labu ārstu gandrīz nav, slimnīca vispār zem jebkuras kritikas, ja īpaši kāds personiski nav ieinteresēts.
  Bet pa pazīšanos ir viss , un kājām nav jāslāj, tualetes nevajag, bezmaksas autostāvvietas un vēl centra pludmali "uzlabos"pa pusmiljonu, un puķes daudz ar govīm. Centrā spuldzīšu govs ilgi vados sapinusies bija, nez kā tagad?
  Un ja Tev kaut kas nepatīk ir divas iespējas- vai nu tev ar galvu nav labi, vai otrā- brauc prom, ja reiz neesi muļķis. Tikai deklarēšanos atstāj Vēpilī, lai budžetu n šos ierēdnīšus rotējošos amatos paturētu. Nav tak žēl!

 • -1
  edmundos 20.05.2024, 07:27:56

  Skarbi. Bet ar vienkārša ventspilnieku acīm tā arī ir.
  Lūk, cik atrauti no pilsētnieka domes labie darbi.

 • -8
  Ventspils muzejs 20.05.2024, 10:51:57

  Atgādinām, ka 18.maijs bija Starptautiskā Muzeju diena, kad ieeja dienas laikā visos Eiropas muzejos ir bez maksas. Arī Ventspils muzeja visas struktūrvienības bija atvērtas bezmaksas apskatei pa dienu, tostarp jaunā Piejūras brīvdabas muzeja ekspozīcija. Muzeju dienā Ventspils muzeja visas mājas bez maksas izvēlējās apmeklēt 605 interesenti.
  Muzeju nakts akcijas tradīcija ir izveidojusies Francijā 2005.gadā un šajā naktī muzeji un nu jau vairākus gadus arī citas kultūras iestādes, piedāvā kādas aktivitātes, kas var būt arī nesaistītas ar muzeju ekspozīciju. Rūpējoties par Piejūras brīvdabas muzeja jaunās ekspozīcijas drošību, apskatei bija pieejama pati ēka un kursēja Muzeju nakts Mazbānītis.
  Atbildes turpinājums nākamajā komentārā.

 • -8
  Ventspils muzejs 20.05.2024, 10:52:39

  Turpinājums.
  Par ekspozīcijas apskates iespējām visu nakti: apmeklējot koncertu, kino vai teātri, negaidām, ka notikums sāksies tad, kad tur ieradīsimies mēs, nevis noteiktajā laikā. Ar Muzeju nakts norises laikiem un piedāvāto programmu bija iespēja iepazīties šeit: https://muzejs.ventspils.lv/starptautiskas-muzeju-nakts-moto-izzinat-un-iegut-petit-un-saprast-muzeju-nakts-programma-18-maija-ventspils-muzeja/, kvadrātkodos un pilsētvidē. Muzeju nakti Ventspils muzejā kopumā izbaudīja 3795 interesenti. Paldies tiem, kas atnāca!

 • -1
  Zalupinska 20.05.2024, 21:39:27

  Mēs neesam 3795 uzskaitāmi lopi. Kaut kas ir nepareizi, ja cilvēku aizstāj ar sagramstītu statistiku.

 • -1
  karlito 20.05.2024, 11:06:09

  Pamatīgs app.....ns,gāju vakarā apskatīties jauno muzeja ēku,bet tā vietā man piedāvāja laivas sētā apskatīties..kas tad tā par muzeju nakti..??Izsmiekls...

 • -1
  edmundos 20.05.2024, 11:12:13

  Lūk arī Nobody Tev atbilde, kā par iedzīvotājiem rūpējas.:) Muzeja ekspozīcijas drošību, un ar muzeja ekspozīciju nesaistītas aktivitātes.
  Kur mēs dzīvojam? Banditskij Ventspils?
  Tiešām nevarat(Ventspils muzejs un dome) saprast, ka vietējie grib redzēt ko Jūs tur i sabūvējuši, ne jau par Jūsu līdzekļiem?!
  Pēc manas un domāju vairākuma loģikas, ja muzeju nakts tad visas ar muzeju saistītās lietas vajadzētu būt pieejamas apskatei līdz rītam. Nevis te līferēt redz francijā un vēl sazin kur kaut, kas i atļauts un kaut kas nav. Nabaga pašvaldība, kas nevar atļauties.
  Un likt justies pašiem vainīgiem, ka nelasījāt aiz virsrakstiem.
  Kā ar tādiem var lepoties? Āmurgalvas, nekas vairāk!!!

 • -1
  edmundos 20.05.2024, 11:17:44

  Un piedevām, mums nevajag neko atgādināt! Ja iedzīvotāji kaut ko nezin un nesaprot tā ir Jūsu(domes un muzeja) nolaidība!
  Esat par daudz atrauti no vēlētājiem!

 • -12
  Pilsēta 20.05.2024, 11:43:48

  Superīga tēma par parasto Ventspilnieku.
  Ikdienā muzejs viņam nafig nav vajadzīgs, bet reizi gadā kad dod pa velti skrien klupdams krizdams un vēl neapmierināts, ka nebučo atnākušam kājas.
  Zini. Biļete uz muzeju maksā bišku vairāk par cigarešu paciņu vai pāris aliņiem, bet prioritāti mēs katrs izvēlamies paši.
  Un tagad vislielākais atklājums tēmas autoram un aktīvam sekotājam - bibliotēkā grāmatas arī ir bez maksas un cauru gadu nevis tikai vienu nakti gadā. Iesaku pamēģināt.

 • -1
  edmundos 20.05.2024, 11:54:47

  Kādi nu ir tie Ventspilnieki, tādi ir. "Pilsēta" Tava mērīšanas skala(aliņš, cigaretes, ar nu ir, kā ir.
  Par atklāšanu Tev(Pilsēta) Kolumbu titulu ar nepiešķirsim! Tajā pašā bibliotēkā internets ar i pa velt.
  Nekas vairāk par repliku Tev nesanāca!
  Ja reiz ir pa velti, tad lai ar būtu. Neko tādu es tur nesaskatu, tad vismaz redzam ko tur pa tiem nodokļiem būvē. Nevis uzģenerē padomes(dīkdieņu) armijas. Un tad nevar savilkt budžetu.

 • -1
  Zalupinska 20.05.2024, 12:13:20

  Jau gadiem neapmeklēju publiskos pasākumus Ventspilī un dzirdu, ka nekas arī nav mainījies. Tūliņ būs Vakara pastaiga, palasiet programmu! Nu neesam mēs provinces zābaki! Diemžēl nekas arī nemainīsies, kamēr nav atvilkušies leišu garšļaukas, un kārtējais Eiropas fondu “apgūšanas” projekts, var aiziet uz pludmali paskatīties saulrietus, tie ir bez maksas.

 • -2
  Nobody 20.05.2024, 12:42:28

  Muzejam. Nu to, ka tie atvērti bija pa dienu, Jūs tikai tagad dodat zināt. Rubrikā pasākumi tieši tā bija rakstīts: "Pils būs atvērta no 21 līdz..!"Labi, ka tagad atpakaļgaitā paziņojat. Nu ko, - mēs neesam laika mašīnas un atpakaļgaitas nav.
  Pilsēta, Nemuldi, Nemāci dzīvot, labāk palīdzi materiāli! Ir tāds teiciens.

 • -2
  Ilona151617 20.05.2024, 23:28:12

  Par šo varu piekrist.Es arī pētīju visur informāciju un nevarēju saprast vai pa dienu muzeji atvērti-neesmu no Ventspils,tāpēc arī neaizbraucu.Liekas,ka speciāli šādu informāciju nenorāda,lai mazāk apmeklētāji-mazāk jāstrādā.

 • -2
  Nobody 20.05.2024, 12:45:56

  Karlito, atklāšanā jaunajā ēkā arī bija jāmaksā par ieeju, izņemot tos daudzos pietuvinātos, kuri bija īpaši "uzlūgti". Viena valsts, viena pilsēta, viena taisnība, vienam vīram,

 • -2
  Nobody 20.05.2024, 12:59:51

  Citāts labs: "Rūpējoties par Piejūras brīvdabas muzeja jaunās ekspozīcijas drošību, apskatei bija pieejama pati ēka un kursēja Muzeju nakts Mazbānītis."
  Bija pieejama ēka... paldies, bet mēs jau tāpat ikdienā pie tās drīkstam pieiet. Tā nebūs pieejama citos laikos? Šis jau arī ir tas lielais paldies , ka vispār bija pieejama.

 • -4
  Barons (Freiherr von ...) 20.05.2024, 13:30:39

  Tō būs saukt par lembergism,le zinat.Kamēr tō maz Vīrel no Puz būs dzīv,tigmēr ne kas mainities ne būs.Tō ir man perzonig Viedokl.

 • -9
  Katja 20.05.2024, 13:34:01

  Mīļais, NOBODY, :0)
  Biju brīvdienās Ventspilī, jo bēgu no Rīgas Maratona..
  Muzejos gan negāju, par to nezinu teikt, bet tās visas pārējās Tavas emocijas: "...bezdarbs, blats, vergu algas. Kājāmgājējiem WC nav faktiski, tāpati centrā dārgākā kas redzēta un pievemta, gājēju pārejas viļņainas kā jūras viļņos , ziemā slidenas u.tml. ne-apsaimniekošana nejēdzīgi sadārdzināta, labu ārstu gandrīz nav, slimnīca vispār zem jebkuras kritikas..." gan smīdina :0)
  Atnāc, padzīvo Rīgā !! Tam visam var pievienot vēl katras dienas vismaz stundas braucienu uz un no darba, uz "tā paša nosaukuma" teātru/koncertu biļetes dārgākas nekā Ventspilī, kad bērniņš sāk iet dārziņā - lielai daļai 1.gads kārtīgi jānomaksā privātam sektoram no ģimenes budžeta (visiem nepietiek vietas valsts dārziņos), un tā varētu skaitīt vēl un vēl..
  Nav paradīze un zemes nekur, tāpat kā nav ļaunuma bez labuma, bet vēl sliktāk - ja mēs nenovērtējam to, kas katram ir, kamēr tas ir!!

 • -4
  Nobody 20.05.2024, 15:06:14

  Katja, trollīt. Bezdarbs nav emocijas, bet sāpīgs fakts, un pārējais nosauktais. Nāc, padzīvo Ventspilī, un nesmīdini.

 • -2
  Nobody 20.05.2024, 15:08:05

  Pašvaldība nodrošina muzeja ēkas , ārstniecības pieejamību. Aizej, pieliec plaukstu pie sienas, atļāva, nodrošināja pieejamību.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: