Saules iela

KatrīnaC | 10.05.2024, 08:17:51 | 2411

Jautājums mūsu ceļu uzturētājiem!
Sakiet lūdzu, Jums nepietika sačakarēt drošību Saules un Audēju ielu krustojumā ar jauno braukšanas kārtību un Jums ienāca prātā ģeniālā doma, ka būtu forši un stilīgi pārkrāsot abas vecās līnijas? Vai mums tur pa vidu tagad saliņa domāta?! Man prieks, ka ceļu uzturēšanas darbi notiek nemanami, bet iespējāms cilvēkiem ir jābūt konkrētam plānam kur un ko zīmēt? Agrāk, pirms stāvvietu iezīmēšanas bija grūti, tad tagad man no Audēju ielas jāizbrauc pa pusi krustojuma, lai redzētu, vai es varu droši šķērsot kruatojumu un ja spogulis ir norasojis/aizsvīdis/apsalis, tad es neredzu, kas notiek ventmalas pusē un tikmēr kāds lidotājs no tās puses ieskrien sānā. Vai tiešām nebija drošāk uztaisīt stāvvietas otrā pusē?! Jūs pirms reorganizējāt plānojumu maz pamēģinājāt izbraukt ceļa posmu no visām pusēm un dažādos laikos?!

Komentāri (3)

  • 0
    P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

    Veicot ceļa horizontālā marķējuma darbus - atjaunojot ielas ass līniju, būvfirma pieļāvusi rupju kļūdu, un, cik iespējams ātri, situācija tiks labota, uzklājot pareizu ielas ass līniju.
    Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

  • 0
    Persona Pirms 5 dienām, 1 stundas

    Šis krustojums galīgi garām. Cik reizes man jau nav bijušas avārijas situācijas, jo vienkārši neredz, kas notiek Saules ielā no otras puses-mašīnas stāv un nav iespēja viņām redzēt ne pāri, ne cauri. Mašīnām jāstāv otrā pusē. Vai arī vispār aizliegt, kā nekā Užavas ielā, liels un plašs stāvlaukums

  • 0
    KatrīnaC Pirms 3 dienām, 16 stundām

    Persona, es viņiem jau mēģināju šo ieskaidrot. Tiem, kas tur nebrauc ikdienā nav saprotams cik bīstams šis kruatojums ir. Pirms ierīkoja stāvvietas vismaz bija drošāk, jo ja mašīna droši brauca no ventmalas puses, tad braucot mo Audēju ielas vismaz bija 90% ticams, ka neviens nebrauc uz ventmalas pusi. Lai tak ierīkotāji pabraukā kādu nedēļu dažādos pulkseņlaikos (no 7:30-21:00) pa Audēju ielu to krustojumu... Varbūt tad sāks apdomāt satiksmes organizāciju.

    Kaut kad jau bija tēma par šo krustojumu. Tad uzlika spoguli. Tikai neiedomājās, ka tā tomēr nav izeja, jo spogulis mēdz aizsalt vai aizsvīst. Plus salika oficiālās stāvvietas un sazīmēja savas līnijas.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: