egle vs. veloparks

Temīda_157 | 30.11.2023, 21:28:43 | 791

Jautājums komunālajai pārvaldei: Lielā laukuma egli jūs nomainījāt, jo dažiem cilvēkiem tā nepatika, bet lielās diskusijas un cilvēku viedokļus “pret” veloparka izveidi reņķa dārzā jūs vienkārši ignorējat? Kur loģika?

Komentāri (7)

 • 0
  Tā nu ir 30.11.2023, 21:51:08

  autoram(ei) !!!
  Vai tad pa šiem gadiem vēl neesi sapratis(usi), ka ŠINĪ pilsētā ar ''rītdienu'', viss tiek un tiks darīts pēc shēmas: MĒS APSPRIEDĪSIM BET ES IZLEMŠU!!!
  VISAS šitās ākstīšanās ar to mistisko ''iedzīvotāju aptauju" ( no jūŗasielas kantoreļa puses), ir vistīrākais APSMIEKLS!!! Tas ir VIENĪGI un TIKAI trekna ķeksīša pēc...!!!
  KUR un KAD par to velotrases būvniecību, pareizi sakot: Reņķa dārza izcūkošanu, ir notikuse IEDZĪVOTĀJU ( nevis kautkādu tur pašu izraudzītu subjektu vidū) tā saucamā '' APTAUJA???!!!''

 • -2
  Kristiāna 01.12.2023, 12:24:49

  Nu ir jāsaprot, ka pilsētu vadīt, plānot, veicināt tās attīstību, nav aptauja par šokolādes vai kokosa cepumiņiem. Un nav arī salīdiznāmas lietas egles nomaiņa ar veloparka izveidi. Nevar tā visu ņemt un vienā katlā mest.
  Pašvaldībai ir jādomā un jārūpējas par iedzīvotājiem, visām iedzīvotāju grupām, un jāstrādā visu iedzīvotāju grupu interesēs. Šīs grupas ir ļoti atšķirīgas un to intereses var pat nemazdrusciņ nesakrists. Ir cilvēki, kam burtiski izdzīvošanai ir svarīgs pašvaldības finansiāls atbalsts, pabalsti medicīnas precēm, kurināmajam, visu veidu pabalsti.
  Ir cilvēku grupas, kas nekādā mērā ne uz kādiem pabalstiem nepretendē un, kuriem tas viņu dzīvēs nav nozīmīgi. Bet tiem, piemēram, ir svarīgi, lai ir darba vietas, izglītības iestādes bērniem. Senioram, kas velk no pensijas līdz pensijai un, kuram šeit nav bērnu, mazbērnu nospļauties par skolām un dārziņiem. Bet vai kādas no šo grupu vajadzībām, velmēm nav svarīgas?

 • -2
  Kristiāna 01.12.2023, 12:27:00

  tāpēc jau tiek vēlēta tā dome, kas pārstāv iedzīvotājus, kas meklē veidus, kā attīstīt pilsētu, nodrošināt tajā iedzīvotājiem nepieciešamo, lai tie šeit paliktu uz dzīvi. Jo, ja šādas lietas nebūs, tad tie iedzīvotāji ar laiku aizbrauks. Ja viņi aizbrauks, nebūs jau kas te strādā, kas iet paēst, kam atbrauc viesi..izmirs dažādi mazie biznesi, nebūs kas maksā nodokļus un beigās nebūs ko pabalstos maksāt, nebūs ar ko palīdzēt grūtībās nonākušajiem.

 • 0
  edmundos 01.12.2023, 12:45:16

  It kā viss loģiski. Bet, ja jau piemini, nodokļu maksātājus, baigi interesē par cik tad to nodokļu maksātāju ir pieaudzis? Kur tad ir tie rezultāti?
  Pieaug tūristi? Jā, īpaši no leišiem. Viss parkings pilns, ka vietējiem nav kur auto nolikt. Iepērkas maximā un dzīvo pašu nopirktos dzīvokļos, ko ziemā izīrē vietējiem. Kas pilsētai no tā? Biļetes teātros ar atlaidi, kur vietējie sedz starpību. Te varētu rakstīt un rakstīt. Pagaidām, vismaz forumā izskatās un paziņu lokā, vairāk ir maigi sakot neapmierināto.
  Tas viss vairāk izskatās pēc, kā jau te kāds pieminēja spalvu spodrināšanas.
  Vari jau te spirināties un skaidrot, bet tā "mīlestība'' pret vadību aug.

 • -2
  Tārps 01.12.2023, 01:46:22

  Bet vai tad ta nav ar pilnīgi visu????
  Tauta liek savus parakstus,tad domā un lemj,vizmaz izrada būtību ka lemj.
  Kaut gan sen jau ir pieņemts lēmums pir parakstu savākšanas.

 • 0
  Tā nu ir 01.12.2023, 09:04:01

  Tieši tā 102% piekrītu !!! Tā notiek ar PILNĪGI visu, ja kas būvējams vai skrūvējams... . Tas pats (šī saucamā iedzīvotāju "aptauja")attiecas uz visādiem pārējiem, jūrasielas kantoreļa taisītiem tingeltangeļiem: visādu lielo,mazo, pus u.c pilsētas balvu piešķiršana, u.c. "pasākumi", kur vispirms itkā acu aizmālēšanai, izsludina to bēdīgi slaveno, iedzīvotāju( lasi, savu izvēlēto "uzticamo" vienu un to pašu kontingentu)aptauju...BET!!! GALA rezultāti jau SEN zināmi, vēl pirms tur visādām mistiskām "aptaujām"!!! Pārējais viss, kā saka: kaķim zem astes!!!

 • 0
  Pareizais viedoklis 02.12.2023, 11:09:29

  Jāveido domubiedru grupa, kas sametīsies buldozera īrei, lai tikko tiktu sākts bojāt reņķu dārzu, tur varētu nolīdzināt visu "konstrukciju" līdz ar zemi! :)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: