nafta pludmalē?

Irina Lačinova | 23.10.2023, 20:28:23 | 1264

Šodien ar ģimeni pastaigājamies pa Ventspils pludmali no 5.laipas līdz 4.laipai. Visiem kurpes nosmērētas ar naftas produktu atliekām - melns lipīgs mazuts. Iztīrīt kurpes neizdevās. Varbūt kāds var ieteikt, kā to izdarīt, jo kurpes visiem jaunas, šai sezonai pirktas?

Ja pludmalē ir notikusi katastrofa, tad varētu arī uzlikt kādu zīmi, ka aizliegts staigāt, kamēr šī problēma netiek atrisināta. Ja zinātu, ka pludmale ir šādi piemēslota, tad 100% pastaigai izvēlētos citu vietu. Kas notika ar pludmali?

Tā taču nav tā nafta, kas noplūda no pasažieru prāmja “Marco Polo”, kas šo svētdien uzskrēja uz sēkļa Zviedrijā uz dienvidiem no Karlshamnas un iestrēga. Pārāk tālu no Ventspils. Kaut gad bija stiprs vējš...

Komentāri (18)

  • -2
    Gārfilds 23.10.2023, 22:08:22

    Iespējams kādā sūdā esi iekāpusi.

  • 0
    Kondrāds Karlovičs 24.10.2023, 08:43:12

    Iespējams IKS ,bet jūrmala mume ir tīrākā Baltijas valstīs

  • -7
    Tārps 24.10.2023, 08:58:15

    Tad kad ventspilī pie stūres bija saimnieks....tad visi ķērca ,zaglis,zaglis....
    Nu pie stūres ir vecs degradējies vecis kuram ir pie dir***, kas notiek Ventspilī...
    Tagad atkal visi kauc...
    Vai tad pirms mest veco nost, nevajadzētu papriekš atrast jaunu,saimnieku,ar biznesa domāšanu????
    За баролись,на то напоролись,atvainojos par Krievijas teicienu,bet latviski tas neskan un zūd jēga

  • -1
    Barons (Freiherr von ...) 24.10.2023, 09:11:37

    Tārp kung.
    Tō,kō Jūs saukt pa "saimniek",pēc taisnib vaijdzej būt pakārt,le zinat.Ne tagad,bet kād 30 (trīzdesmit Gad apakaļ).Tāpat viss citt tād Komunist darbon,le zinat.Tagad viss ir nokavet.

  • -2
    Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome 24.10.2023, 09:32:14

    Atbild Vides uzraudzības nodaļa:
    Valsts vides dienesta Kurzemes reģionālā pārvalde informējusi, ka naftas produktu piesārņojums novērots Kurzemes piekrastē no Pāvilostas līdz Ventspilij. Valsts vides dienests nodevis paraugus analīzēm un skaidro piesārņojuma iemeslus.

  • -5
    Tārps 24.10.2023, 10:23:25

    Baron kungs.
    Pie stūres kuri sēž,cilvēkam ir jābūt ar biznesa un saimniecības domāšanu.Un dziļi ir pie kājas vai tas ir bijis čekas aģents vai komunists.
    Cilvēku par cilvēku taisa viņu darbi,nevis plikas idejas,kuras tā arī paliek par idejām....
    Kas tika Lemberga laikā izdarīts pilsētas labā???
    Kas tiek darīts patreiz...
    Cilvēkam ir jādomā,nejau savā labā,nejau savā personīgajā labumā,bet gan pilsētas labklajībā,valsts labklājība

  • -2
    Barons (Freiherr von ...) 24.10.2023, 10:35:07

    Tārp kung.
    Mans jautajiens-vai,ja tō pilset Dōm priekšniek būt bijušš kād citt,vai nebūt darijuš NEKŌ?
    Manam pekrīt,ka pulk izdarits,aber sen jau ir diezgan.Pārmērig Centib ir Pārcentib ,le zinat.
    Lemberg nebij zinat mēr sajūt,nebij laicig apstāties.Tō pilset ir vaidziks prekš iedzimt Ventspilniek.Ne mākslig uzfrišinat prekš Lielib.

  • 0
    Kondrāds Karlovičs 24.10.2023, 10:52:28

    Tārps , komunists nav cilvēks , bet komunists , kas savus komjauniešus un komunistus bīdīja amatos ,un tu esi komunists , bez domāšanas , jo raksti , kā partijas funkcionārs ....

  • -5
    Tārps 24.10.2023, 11:03:19

    Ķieģelīši drūp ārā,ielas netaisa.... kāpēc netaisa???
    Rūpnīca slēgta??? Kāpēc bija jāslēdz...
    Bērnu rotaļlaukumi tukši
    Kinderi nav
    Kāpēc nav
    Kāpēc baronkungs guļ,un netaisa to latvju tautu,ko guļ
    Arī šo le zināt

  • -1
    Barons (Freiherr von ...) 24.10.2023, 12:01:08

    Tārp kung.
    Prekš kater liet ir sav Laik,le zinat.
    Bij Laik,kad es aktīv bij ismantot tō Privilēģij,kō pa Latīnisk nosaucas "jus primae noctis".Abet tō bij senak,es sav Pienesum ir devuš.
    Tagad būs lūgt respektet man Veccum.

  • 0
    Kondrāds Karlovičs 24.10.2023, 11:47:58

    Tārps , ko komunist, bērni nav .. tu komunist, un tie komjaunieši, kas bučo vecās komunistu dibenus , ir valdījuši šo valsti . 2008 gadā pārdeva šo valsti ....Tu priecājies un lamā valsti , ko uz grunti nolaiduši komunisti un komjaunieši ....tu pierādi , ja es meloju ...

  • -3
    Tārps 25.10.2023, 12:16:24

    Ko tu esi lietas labā darījis,lai tas tā nebūtu??? To pašu nekko,vai ne???
    Priekš kam man ko darīt labāk lai dara kaimiņu jānis,kapēc es japēc man,es jau neko,tas bija viņš,viņi es redzēju.
    Kā teica ķencis mērnieku laikos." ar rūkšanu vien tālu nekur netiksi"

  • -4
    Tārps 24.10.2023, 19:45:55

    Zini karloviča kungs ej tur kur tavs stulbais deguns rāda.
    Uz kuru pusi izdomā pats.
    Pameklē savas smadzenes varbūt atradīsi ja paveiksies

  • -3
    Tārps 25.10.2023, 12:12:42

    Visiem šeit sēdošajiem laikam labāk patiktu lai Ventspils būtu tāda riktīga latvijas pilsēta,ar bedrēm kur braucot ar auto var zobus rīklē iedzīt.
    Lai būtu viss piegružots,piedirsts pēc iespējas vairāk,jo savadāt talkas dienās nav ko vākt....
    Lai katrs varētu darīt kas viņa stulbajāvpaurī ienāk prātā...
    Laikam nepatīk dzīvot sakartotā tīrā pilsētā
    Nepatīk kad Ventspils gāja citām pilsētām pa priekšu,labāk jau ir neizcelties,un būt tādiem maziem,sīkiem pelēkiem.
    Vai ne baronkungs un visi pārējie

  • -2
    Tārps 25.10.2023, 12:31:53

    Tu karloviča kungs esi viens riktīgs latviešu stagnāts
    Tīrasiņu stagnāts ar visiem ciltsrakstiem.
    Domāšana nulle
    Prāts nulle
    Loģika nulle
    Un vissur pie visa vainīgi tikai un vienīgi krievi
    Amerikaņi mums ir tīri un balti
    Vācieši arī otro pasaules karu nesāka un Eiropu nenoārdīja.
    Apmēram tā vecim nestav krāniņs vainīgi krievi,pārāk daudz stāv vainīgi krievi,puns uzdirsa uz galvas atkal vainīgi krievi

  • 0
    Kondrāds Karlovičs 25.10.2023, 17:39:30

    Tārps komunists atkal izcēlies ar savu komunistu domāšanu, jo tās zvērības , ko pastrādāja mežoņi no CCCP ar Latvijas republikas iedzīvotājiem ir genocīts , jo Vācija tādu varēja izdomāt ,, kā žīdus un čigānus slepkavot , bet ja lika pie sienas komunistus apsveicami...

  • -1
    Tārps 26.10.2023, 01:43:11

    Nāksies man tevi karloviča kungs apbēdināt
    Ne jau visi kuri runā krievu mēlē,tātad komunists.
    Komunisms jau kādus 30 gadus kā izmiris.
    Nezinu kā tu dzīvo,bet es dzīvoju nākotnē,nevis rokos pa pagātnes musoru kaudzi

  • -1
    Tārps 26.10.2023, 01:46:21

    Mēs trīsdesmit gadus rakāmies sakarā pa čekas maisiem.
    Publiskot vai nepubliskot???
    Nu uzzināsi kuri bija vai nebija čekas aģenti....
    Kā tas uzlabos tavu vai tautas labklājību...Ko maize uzreiz galdā nokritīs no debesīm....
    Tā ir pagātne kuru nevar neviens mainīt.
    To nevar pat Dievs mainīt....un ti gribi ko mainīt???

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: