Jautājums "Ventspils Reiss"
Šoreiz problēma ir tieši 22.maršruta kursēšanā.
Vairākus rītus pēc kārtas nākas kavēt darbu, jo mistiskais mikriņš, kas norādīts kursēšanas grafikā plkst. 06:47 (Inženieru iela – Celtnieku iela) nekad neierodas vai arī tik ātri pabrauc garām, ka acis pat nepiefiksē.
Kāpēc viņš ir sarakstā, ja viņš īstenībā pat nekursē?
Kā arī, novērojums jau 6 mēnešu laikā atklāj to, ka starplaikos no plkst. 13:00 - 14:00 Inženieru ielas gala punktā notiek kaut kāda sanāksme visiem nr.22 mikriņiem, jo patstāvīgi tur stāv vismaz kādi 3 līdz 6 autobusiņiem vienlaikus, kamēr cilvēku pilna pietura un pēc tam viņi brauc 4 gabali pēc kārtas. Kāds sakars?
Kā arī vēlos uzzināt kā adresēsiet vēl vienu mistisku reisu – https://www.ventasbalss.lv/forums/cilveki-sabiedriba/6097
Ļoti gaidīšu Jūsu komentāru šim bardakam.
Komentāri (11)
https://www.ventspils.lv/faq/ventspils-reiss-neizpilda-reisus-pec-laika-planojuma/
Pievienojos tēmas komentāram. Ventspils Reiss, lūdzu, paskaidrojiet pēc kāda principa tiek plānoti 22. maršruta autobusu kursēšanas grafiki? Šo sabiedriskā transporta veidu izmantoju katru darba dienu un REGULĀRI notiek sekojošais. Pauzes starp reisiem aktīvākajos laikos t.i. pirms darba dienas sākuma un ap darba laika beigām ir ap 20 min. Atbrauc vienlaikus 2 autobusi, un tā pa diviem vienlaikus kursē arī dienas gaitā, REGULĀRI. Tikpat REGULĀRI Inženieru ielas galapunktā vienlaikus atrodas vairāki autobusi, neņemot vērā tos, kas veic uzlādi. Rekords ir seši autobusi, ir foto. Bet pasažieri gaida, un ne jau piecas minūtes. Tātad, šoferu ir pietiekami, ir neloģiska loģistika. Bonusā - dažu šoferu “kultūra” un attieksme ir pelnījusi atsevišķu tēmu.
Nu bet mini konkrētu dienu, laiku, lai var pārbaudīt! No tā, ka "regulāri" jau neko nevar izsecināt. Reizi gadā arī ir regulāri.
Ja autobuss vairs nevar uzņemt pasažierus, tad nevar. Bet nu reisam jau vieglāk būtu pārbaudīt, ja uzreiz minētu datumu un laiku. Visiem autobusiem jau ir reģistratori, ar ko var pārbaudīt.
Un 6 mikriņi tajā pieturā???Tur sešiem nav vieta.. Kad Tu ko tādu redzēji?
Novirzes no autobusu kustības grafikiem radušās autobusu vadītāju slimības dēļ. Pašlaik tiek strādāts pie tā, lai sabiedriskais transports pilsētas maršrutos kursētu atbilstoši garfikiem. Atvainojamies visiem par sagādātajām neērtībām.
Un kā vēl var satilpt seši, vēl lielajam busam atliek vieta! Tur jau tas joks, visi bez pasažieriem, vienlaicīgi visiem pārtraukums. Šis festivāls jau bija iepriekšējā ziemā vismaz, kaut kā neveselīgi ievilkusies tā kursēšanas grafiku optimizācija.
Es, savukārt, varētu piebilst par 8. maršruta autobusu kursēšanu. Ja no pilsētas( konkrēti -pietura Olimpiskais centrs) autobusi or laicīgi, tad no Pārventas- Ūdekas pieturas reisi regulāri kavējas. Pēdējo reizi- piektdien, 15.09.- autobus nokavēja par apmēram 10 min. Un, bija kaut kad februārī, pēdējais reiss nebija vispār. Nogaidīju 20 min. Un todien man bija būtiski braukt ar šo reisu.
Nu bet var būt, tad tajā februārī vajadzēja sazināties ar reisu un skaidrot, kas par lietu, nevis sagaidīt septembri!?
Toreiz jau tika pazvanīt.
Lai sniegtu objektīvu un pilnīgu atbildi uz Ilgas Tainkinas jautājumu,informācijas precizēšanai aicinām komentāra autori sazināties ar Pārvadājumu daļu pa tālruni 63622422.
Es jau toreiz zvanīju un man atbildēja, ka autobusam ir jābūt. Vairāk jau tas nav aktuāli.