Ostu reformu izskata ST

Gārfilds | 14.09.2023, 10:15:03 | 578

Vakar noskatījos tiešraides sēdi. Ir pieejama YouTube ST profilā. Nu, katrs var izsecināt, kuram taisnība.

Komentāri (7)

  • 0
    Gārfilds 14.09.2023, 10:20:10

    Sēdes links: https://www.youtube.com/watch?v=jZh_1-jQXuw&t=684s

  • 0
    Gārfilds 14.09.2023, 10:24:33

    Mans subjektīvais viedoklis: mūsējie izgāzās kā vecas sētas. Arī tiesa vaicāja, kāpēc pirms tam Ventspils nav iebildusi un nav apstrīdējusi 20 gadus vecus MK noteikumus par brīvostas robežām mūsu pilsētā, kuras teritorijā atrodas kapsētas, dzīvojamās mājas un bērnu dārzi. Vītoliņa kungs argumentēja, ka iespējams 50 gadu laikā, ienāks BMW ražotne, kurai, pēc man saprastā - nojauktu bērnudārzus, ēkas un uzbūvētu ražotni un kapsētām.

  • -4
    Marta P 14.09.2023, 14:24:10

    Man subjektīvais viedoklis, ka lieka valsts naudas tērēšana ir rīkot dienu garu sēdi, tērējot visu iesaistīto laiku, ja lēmums ir bijis pieņemts jau pirms tam. Bija pilnīgi skaidri redzams, kāds būs lēmums, kam tika aizrādīts un kam ne.. Skumji, ka tāda ir Satversmes tiesa.

  • -1
    žurka 14.09.2023, 16:07:21

    Mans subjektīvais viedoklis, ka ir lieka NODOKĻU MAKSĀTĀJU naudas, tai skaitā manas, tērēšana tādas Martai P algai un pārējiem PAŠA sastrādātā aizstāvjiem.

  • 0
    domāju 15.09.2023, 18:07:03

    Neviens neteica, ka nojauktu bērnu dārzu Vienkārši ir vajadzīga teritorija attīstībai, bet līdz ar to tajā ir arī citas iestādes, kas nav gluži saistītas ar ostas darbību. Kamēr bija vecais variants (APP) šīs teritorijas apsaimniekošanai, kurā līdzīgās daļās piedalījās valsts un pašvaldība , nebija jau nekādu problēmu. Tad valsts pateica, ka pārņem 100% visu, bet nu jau, saprotot, ka iebraukuši auzās, ir ar mieru dalīties 40/60% Iespējams, ka prasība iesniegta tajā 100% laikā Taču saprast, kas kam pieder un kādi attiecīgi pienākumi, vajag. Un ostas attīstība bez pilsētas līdzdalības arī nav iespējama- strādājošiem vajadzīga izglītība, darbinieku ģimenēm dzīvokļi, bērniem izglītība, brīvā laika pavadīšanas iespējas utt utml Mēs jau esam piedzīvojuši laikus, kad visu lēma maskavā - ko te kraus, būvēs utml., sekas - vienu brīdi bezmaz tehnoloģisks tuksnesis...

  • 0
    žurka 14.09.2023, 11:01:46

    Paldies! Tak sen skaidrs kas un kāpēc to darīja, tikai tagad mēģina attaisnoties.
    P.S. Auguli nav iespējams klausīties, iemidzina pirmajās trīs minūtēs...

  • 0
    Kondrāds Karlovičs 14.09.2023, 16:24:59

    C.J Ventspilī ir daudz MK noteikumi, kas ir rekets pret iedzīvotājiem un uzņēmējiem....jo pret MK noteikumiem pret savējiem jau neuzbrauks , kaut gan likums to atļauj .

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: