Komunālai pārvaldei parTilta dārzu

Alberts koks | 31.08.2023, 17:09:13 | 2280

Tilta dārza taciņas nokaisītas ar baltu , kristālisku vielu, līdzīga sālij. Lūgums painformēt sabiedrību ar kādu vielu un kāpēc tiek kaisītas šīs taciņas. Būšu pateicīgs, ja dalīsieties arī ar šī produkta datu lapas saiti.

Komentāri (24)

 • -1
  Pareizais viedoklis Pirms 4 nedēļām, 2 dienām

  tur kāds arī staigā? Pēc šī dārza sabojāšanas to placi vienkārši vajadzētu boikotēt!

 • -10
  TK Pirms 4 nedēļām, 2 dienām

  Tilta parkā un zem Ventas paceļamā tilta, Pašvaldības policijai derētu izvietot pa kādai videonovērošanas kamerai, jo šad tad ejot cauri parkam vai nākot lejā no tilta cauri parkam, nereti nākas redzēt ''interesantas'' situācijas un personāžus, kā arī zem tilta ļoti bieži ir diezgan piemēslots.

 • -8
  Kristiāna Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  te regulāri bija lasāms, kuri personāši bija pret Tilta dārza sakopšanu, jo tad nevar ne iedzert, ne mēslot, ne sazin ko vēl darīt. Tad jau atraduši jaunu vietu.
  Policija var būt var sadarboties ar Ventas balsi un noskaidrot personas un šo atrisināt.

 • 0
  Pareizais viedoklis Pirms 4 nedēļām

  Lūdzu atbildīgiem dienestiem abās parka pusēs izvietot zīmes: Kristiānai, TK un Martai P NESTAIGĀT!

 • -7
  TK Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Skatos, ka VB forumā, pēdējā laikā, ir saradušies bariņš aktīvu personāžu, kas īpaši izceļas ar prāta spējām un "Pareizais viedoklis" ir viens no tiem.
  Ej attīsties pamuļķi.

 • -4
  Pareizais viedoklis Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  TK "pareizais" atradies! :D Vakcinēties arī laikam pirmais azskrēji kovidšova laikā! :D

 • -6
  TK Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Ventspils inteliģence ir runājusi! Gobzems sveicina!

 • -3
  pasvaldibas.policija@ventspils.lv Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Atbildot uz komentētāja komentāru, par atkritumiem zem tilta ir informēts teritorijas apsaimniekotājs, kurš veicis teritorijas sakopšanu. Par aizdomīgām personām un pārkāpumiem, lūdzu zvaniet uz Pašvaldības policijas dežūrdaļu pa diennakts tālruņiem: 28680808; 63680808.
  Paldies par sniegto informāciju.

 • -7
  P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Uzraugošie dienesti ir veikuši Tilta dārza apsekošanu, taču baltas vai kristāliskas vielas esamība netika konstatēta. Iespējams, ka kādam iedzīvotājam izbira sāls vai cukura paciņa, kas dienas laikā tika satīrīts, sētniekam veicot teritorijas uzkopšanas darbus.

 • 0
  Persona Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Es arī vienu dienu redzēju, ka vīrietis, staigāja pa apvedtilta gājēju celiņu un kaut ko smidzināja uz celiņa. Iespējams, ķīmiji pret nezālēm

 • 0
  Heinrich Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Ja tā,tad tas tikai apsveicami.21.gadsimtā ravēt bruģstarpās saaugušo zāli ar rokas instrumentiem?

 • -1
  Spīdola Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Martas P jaukšanās visos jautājumos ir hm ... kā to solīdāk pateikt?

  Vispār ļaudis staigā gan un jāsaka, ka pēc remonta tā ir forša pastaigu vieta. Cita lieta, ka bieži tur redzami ne ta bomži, ne ta klaidoņi, bet salietojušies personāži noteikti.
  Nekādas kristāliskas vielas neesmu novērojusi.
  P S Tūlīt novērosim Martas P "darbu" portālā...

 • 0
  Cements Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Eju diezgan bieži tur pastaigāties, neko citu kā onkuļus uz soliņiem, kas dzer kādu grādīgo dzērienu un makšķerniekus nav tur manīti. Arī zem tilta nekādi dīvainie personāži nav manīti.

 • -2
  Alberts koks Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Vakarā, kad būs laiks pievienošu bildes. Gana bieži pastaigājos par šo dārzu un ļoti labi redzu kā tur izskatās. Par kristāliskās vielas neesamību komunālā pārvalde paziņoja pēc lietus. Šī kristāliskā viela ( iespējams sāls) tur atradās vismaz vienu nedēļu. Vēl pirms mēneša kad tur notika remontdarbi šī viela tika nokaisīta arī pretī zivju pārstrādes ceha stāvvietai. Šīe procesi tur notiek un tā nav tantiņai izbirusī sāls no pārplīsuša maisiņa, kā minēja mūsu priekšstāvji pēc apsekošanas. Tā ir mērķtiecīga darbība, kuras rezultātu varētu saprast, ja tiktu sniegta informācija par izkaisīto materiālu (produkta datu lapa). Tad varētu saprast vai tas ir kaitīgs dzīvniekiem, augiem, varbūt pat cilvēkiem.

 • 0
  P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Informējam, ka 7.septembrī, plkst. 16:00, atkārtoti tika apsekota Tilta dārza teritorija, kuras laikā parkā netika konstatēta kristāliskas vielas esamība.

 • -4
  Marta P Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Albert, kur bildes?

 • 0
  Covid 19-23.ventspils.lv Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Albertam Kokam
  Tak tā būs sāls.Bruģa likšanas nobeigumā taču uzber smilti un ar birstēm aizrīvē ciet šuves.Šoreiz būs izmantots pērnais smilts-sāls maisījums,kas lietots ietvju kaisīšanai ziemā.Tāpēc arī pēc lietus nebija vairs ne zīmes no kristāliskās vielas!
  Vai bija vērts celt trauksmi?

 • -6
  Alberts koks Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  > Covid 19-23.ventspils.lv
  "Arī vides aktīvisti un speciālisti norāda, ka sāls kaisīšana var nodarīt gana lielu postažu ne vien ielu infrastruktūrai, bet arī augiem un kokiem, tāpēc aktuāls ir jautājums, kādus pretslīdes materiālus Latvijā varētu izmantot sāls vietā."
  Iet runa par ziemu. Ventspilī to kaisa jau vasarā. Vēlos zināt kurš būs atbildīgs ja šie senie koki vienā jaukā gada laikā izrādīsies likvidējami?

 • -4
  P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Aicinām neizplatīt nepatiesu informāciju! Vasarā ietves netiek kaisītas ar pretslīdes materiālu. Tas tiek darīts ziemā, kad tiek kaisītas brauktuves, nevis zaļā zona, un šāda prakse tiek piekopta jau 40-50 gadus. Tieši pēdējo 15 gadu laikā kaisīšanas norma ir maksimāli ierobežota, samazinot izkaises platumu, kas ir mazāks par ielas platumu, lai sāls nenonāk zālienā. Ziemā ielu kaisīšanai tiek izmantots sāls šķidrums, un tā izkaises norma ir 10-20 grami uz m2, kas nav kaitīga. Kūstošais sniegs to vēl vairāk atšķaida un tas nonāk lietus ūdens kanalizācijā. Savukārt gājēju ietves ziemā tiek kaisītas ar smilts un sāls maisījumu, kurā sāls ir līdz 20%, kas arī nav uzskatāms par kaitīgu videi. Šāda prakse ir visā Eiropā.

 • -1
  Alberts koks Pirms 2 nedēļām

  Nevis nepatiesa informācija, bet fakti kurus Jūs saucat par nepatiesiem vai neesat konstatējuši, jo lietus noskaloja visas pēdas :). Es noteikti neesmu vienīgais kas redzēja šo nokaisīto vielu, bet es izvēlējos par to painformēt uz ko priekšstāvji vienmēr ir aicinājuši .

 • -1
  Alberts koks Pirms 2 nedēļām

  Pievienoju solītās bildes. Bildes fotografētas 2023 gada 31 augustā ap pl. 16:00.

  https://failiem.lv/u/7facbvgqk

 • -1
  P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Liels paldies par pievienotajiem fotoattēliem. Katrā ziņā šādu vielu izbēršana nav tikusi saskaņota ar Ventspils Komunālo pārvaldi, attiecīgi tiks pieprasīts skaidrojums no apkalpojošiem dienestiem, lai risinātu šo situāciju.

 • 0
  Cements Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Pēc tam lūdzu šeit komentāru no apkalpojošajiem dienestiem.

 • -1
  PSIA "Ventspils labiekārtošanas kombināts" Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Pašvaldības SIA "Ventspils labiekārtošanas kombināts" skaidro, ka sētnieks pats pēc savas iniciatīvas ietvi bija nokaisījis ar pārtikā lietojamo sāli, taču uzņēmums šādu metodi ikdienas darbā nepielieto. Atvainojamies par radušos situāciju!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: