Dodiet man spārnus

Proximus | 02.08.2023, 09:20:02 | 1573

1. augustā pie Dzintaru ielas 18. nama veikti nozāģēto koku novākšanas darbi. Gājēju un velosipēdistu celiņu pilnībā bloķēja automašīna Volkswagen Transporter ar piekabinātu aprīkojumu.Vienīgais veids, kā šķērsot šo vietu, bija doties uz automaģistrāli. Drošības zīmju, darba vietas ierobežojumu, pagaidu satiksmes zīmju pilnīgs trūkums. Darbu izpildi nekontrolē neviens. Ne šīs nezināmās firmas vadība, ne pašvaldības policija, ne ceļu policija, ne valsts darba inspekcija. Varbūt Āfrikas atpalikušajās valstīs ir pieņemami strādāt šādā veidā, bet mēs dzīvojam Eiropā. Apdraudam mūsu sarūkošo iedzīvotāju dzīvības.

Komentāri (13)

  • 0
    nomaļnieks 02.08.2023, 10:33:47

    Vakar lija arī stiprs lietus, un arī nekur nebija izliktas zīmes un brīdinājumi. Nācās sēdēt istabā. Kas Ventspilī notiek?

  • -4
    Marta P 02.08.2023, 16:23:37

    Velosipēds ir transportlīdzeklis. veloceliņš ir papildus infrastruktūra. Vietās, kur nav veloceliņu velosipēdam būtu jāpārvietojas pa brauktuvi, atbilstoši noteikumiem. Ja tos nezini, tad ir jākāpj nost no velo un jāiet kājām. Ja nezini kā ar kājām iet šādos brīžos, nu tad jāsēž mājās.
    Ietves un veloceliņi ir papildus infrastruktūra drošības un ērtuma uzlabošanai, bet nu ejot ārpus mājas ir jāprot rīkoties, apiet šķēršļi arī situācijās, kur nav šī papildu infrastruktūra.

  • -4
    Proximus 02.08.2023, 16:43:14

    Darbu vadītājam bija jāorganizē gājēju un transportlīdzekļu satiksme darba vietu tuvumā. Ja cilvēkam bija jāpārvietojas virzienā no 18. ēkas uz darbu norises vietu, ievērot satiksmes noteikumus nebija iespējams. Jūs, iespējams, esat saistīta ar šo lietu, jo rakstāt tik asus komentārus.

  • -4
    Proximus 02.08.2023, 16:47:35

    Es rakstīju par šo gadījumu, jo pilsēta slikti ievēro drošības noteikumus, ja darbi tiek veikti pilsētai piederīgā teritorijā. Šis gadījums ir vienkārši šokējošs.

  • 0
    P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" 03.08.2023, 10:30:08

    Informējam, ka darbi Dzintaru ielā 16 bija īslaicīgi, un ņemot vērā apstākli, ka citviet piebraukt darba vietai bija apgrūtinoši, īslaicīgi tika aizšķērsota gājēju ietve ar transporta tehniku, kas arboristu darba laikā tika norobežota ar konusiem. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

  • -5
    Proximus 03.08.2023, 10:49:36

    Pateicos par atvainošanos. Tas nebija neērtības. Tika radīta situācija, kad visiem iedzīvotājiem, kuriem bija nepieciešams pārvietoties pa norādīto maršrutu, bija apdraudēta veselība un dzīvība. Nebija neviena konusa. Uz transportlīdzekļa nebija informācijas par darba veicēju. Nevienā vietā nebija informācijas par uzņēmumu, kas veic darbus, kā arī nebija norādīts tālruņa numurs, uz kuru zvanīt darbu vadītājam, lai viņu informētu par konstatēto problēmu. Viņus vajadzētu sūtīt vismaz uz Rīgu, lai tur tie varētu pieredzes apmaiņā uzzināt, kā organizēt darbavietas pilsētā.

  • -6
    Marta P 03.08.2023, 15:37:06

    "bija apdraudēta veselība un dzīvība" - nu ja nemāk pārvietoties pilsētvidē, tad var būt tā bija. Bet, ja ņem vērā noteikumus un pārvietojas droši, tad nekādā veidā nevarēja tikt apdraudēta ne veselība, ne dzīvība.

  • -7
    Proximus 03.08.2023, 16:56:20

    Marta P. Es nesaprotu, kā jūs to zināt? Jūs nebijāt tur brīdī, kad automašīna pilnībā bloķēja ceļu gājējiem un velosipēdistiem. Jūs nezināt satiksmes apstākļus tajā laikā, kad es tur biju. Taču jūs uzstājat, ka es kļūdījos. Tātad jūs esat ieinteresētā persona, kas vēlas attaisnot šo haosu.Taču mans mērķis nav sodīt darbiniekus, kuri neievēroja elementārus drošības noteikumus un satiksmes noteikumus, bet gan pievērst uzmanību problēmai, kas saistīta ar darbu veikšanu pilsētas teritorijā. Neviens nav pasargāts no nelaimes gadījumiem, kas var notikt ar pilsētas iedzīvotājiem, kad tiek veikti šāda veida darbi. Īpaši bērni, kuri ne vienmēr saprot, kas notiek.

  • -2
    Kondrāds Karlovičs 03.08.2023, 17:25:02

    Pūš stiprs vējš un kur ir zīmes un brīdinājumi Proximus?

  • -4
    Proximus 04.08.2023, 07:54:22

    Ja jums tas ir svarīgi, parūpējieties par to.

  • -1
    Kondrāds Karlovičs 04.08.2023, 15:32:45

    Tad Proximus panem spārnus un palido pa pilset, kur pūš un nav nevien brīdinājum , bet kad zāģe zars tev ir problēm vai vai kinder....

  • -1
    Krišs Daugulis 05.08.2023, 14:24:48

    Kāds nez būtu MartP viedoklis, ja darbi tiktu veikti pēc Brīvostas pasūtījuma?

  • -1
    trakais oposums 05.08.2023, 17:52:27

    MartaPēteris ir ūnikums. Šitā vaukšķēt.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: