11. maijs, 10:31 | Komunālā pārvalde/Ventas Balss

juris700 | 20.05.2023, 15:24:05 | 1260

Un tā dārgā kom pārvalde...visus savus kontaktus jums nosītūjis esu..kādas jūsu atbildes?līdz šim brīdim nekādas!tāpēc atkārtoti pieprasu,tos lēmuma pieņēmējus beidzot redzēt te klātienē....vai tiešām aptaisījušies nu esat?

Komentāri (9)

  • -4
    Marta P 22.05.2023, 14:31:01

    Kur tad te gribi tikties? forumā?
    ja visu savu informāciju nodevi un jautājumus, tad jau būs Tev atbilde.
    iespējams, ka viņiem grūtības savilkt kopā tavu anonīmo personību šeit ar nosūtīto kontaktinformāciju e-pastā..

  • 0
    Cibiņš 22.05.2023, 15:57:55

    Man arvien vairāk šķiet, ka Marta P. ir VB veiksmīgi iegādāts mākslīgā intelekta produkts, kurš jebkurā diennakts laikā var sniegt atbildes uz jebkuru jautājumu - sākot ar politiku un beidzot ar sportu un tualetes poda nomaiņu.

  • -1
    Marta P 23.05.2023, 14:18:43

    Atkārošos - paldies par cildinošajiem vārdiem. Bet tās ir tikai dzīves laikā uzkrātās zināšanas. Vienmēr esmu sekojusi līdzi pilsētā notiekošajam. Gan infrastruktūras attīstībā, gan kultūras notikumiem, un jā, arī politikai pilsētā. Šī ir mana pilsēta un uzskatu, ka mans pienākums ir sekot līdzi tam, kas šeit notiek un paust viedokli par to, īpaši, ja mani kas neapmierina apkārt notiekošajā.

  • -1
    juris700 22.05.2023, 15:58:16

    Cienītā godātā Marta...stāsts par to,ka šamie uzprasīja manus kontaktus,kurus šiem nosūtīju epastā,izņemot bankas konta nr.,bet visus,lai varētu šos satikt te aiz stūra klātienē.tā ar klusums no šamajiem.tēlo ļoti aizņemtos,ta zb tas kantoris jau,iznīdīk kā žurkas vajag tos

  • -1
    Marta P 23.05.2023, 14:20:25

    Es jau neapšaubu, ka aizsūtījāt. Es tik saku, ka var būt nav sapratuši, ka Jūsu sūtītie kontakti ir turpinājums iepriekšējai diskusijai. Īpaši, ja te Jūs sauc Juris, bet sūtītajos kontaktos, piemēram, Miervaldis.

  • 0
    Hūtis 23.05.2023, 14:31:45

    Marta P, Tu rakstīji Ventspils forumā iedzīvotāji vaicā, bet tas tika izdzēsts divas reizes. Uzraksti šeit, par ko tas bija?

  • -1
    P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" 23.05.2023, 15:43:07

    Cien. juris700!

    Paldies, ka joprojām cenšaties risināt šo situāciju, taču vēlamies vērst Jūsu uzmanību uz to, ka nevaram atrast Jūsu e-pasta ziņojumu ar tā atbilstošu saturu. Kā pašvaldības iestāde mēs katru dienu saņemam lielu daudzumu e-pasta ziņojumu, un ir svarīgi, lai mūsu rīcībā nonāktu precīza informācija, lai varētu lietu nekavējoties nodot tālākai izskatīšanai un risināšanai.

    Mums ir ļoti svarīga efektīva komunikācija ar iedzīvotājiem, taču tā vietā, lai apspriestu e-pasta ziņu saturu un noskaidrotu, vai e-pasts ir veiksmīgi saņēmis adresātu, aicinām to nerisināt foruma veidā, bet gan sazināties ar mūsu iestādi zvanot pa tālruni 63624269. Vai arī aicinām atkārtoti atsūtīt savu e-pastu, šoreiz gan norādot e-pastā atbilstošu kontekstu ar atsauci uz Jūsu “Ventas Balss” lietotāja konta nosaukumu. Šāda informācija palīdzēs noteikt ziņas saturu, lai efektīvāk risinātu problēmu.

  • -1
    P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" 23.05.2023, 15:43:23

    Līdz ko saņemsim no Jums identificējamu e-pastu, atbildīgā nodaļa nekavējoties ar Jums sazināsies, lai vienotos par tikšanos. Lūdzu, esiet drošs, ka mēs darīsim visu iespējamo, lai sniegtu atbildi uz visiem Jūsu interesējošiem jautājumiem klātienē.

    Paldies par sapratni un atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Mēs novērtējam Jūsu iesaistīšanos situācijas risināšanā un ceram uz drīzu atbildi.

  • -1
    juris700 24.05.2023, 14:39:22

    Cin.Kausenieka kungam un P/i "Ventspils Komunālā pārvaldei....paldies par atsauksmi un tikšanos,tikai vairāk lūdzu to mazizglīto un vecāku cilvēku nīdēju uz tikšanos vietu neņemt.solīju Jums šamā izlecienus likt netā,pārdomāju,dēļ cieņu pret Jums...šajā sakarā..cienam viens otru un noņemat tās nevajadzīgās ierobežojuma ceļa zīmes

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: