ŪDENS PIEDZĪVOJUMU PARKS

LV | 26.03.2023, 15:35:45 | 3436

Vēlos ieteikt, atdalīt akvaparka relaksējoša SPA zonu no aktīvās bērnu izklaides zonās!!!

Protams bērni ir bērni un viņiem patīk izklaidēties, bet ir arī cilvēki, kuri grib atpūsties un relaksēties nedēļā nogalē.
Pēc zonās apvienošanās, esošo situāciju var nosaukt par bardaku. Berniem nepatīk sēdēt pirtiņas. Bērniem patīk spēlēt paslēpes un viņi tagad skrien pa visiem pirtiem un verina durvīs, vienkārši paskraida. Rezultātā, nav jēgas kurināt pirtiņas.
Un kāpēc cilvēkiem jāmaksā par kalniņiem, jo cilvēki atnāk uz pirtiņiem?

Esmu gatavs uzņemties vadīt un pilnveidot, ievest jaunumus Ventspils akvaparka un SPA zonā ņemot pieredzi no citām valstīm, kur domā par par bērnu un pieaugušo atpūtu. Lai ūdens piedzīvojumu parks nepārvēršas par apkaunošanas atpūtas un tūrisma objektu Ventspils pilsētā.

Komentāri (39)

 • -7
  @@@ 26.03.2023, 16:38:18

  Cik reizes es tur biju - neviens netraucē atpūsties un relaksēties, un neviens bērns neverina pirts durvis! Varbūt autoram vienkārši nepatīk bērni?

 • 0
  LV 26.03.2023, 17:14:33

  Bērni patīk, bet gribās arī atpūsties.
  Tāpēc arī nosaukums SPA zona!
  Un tagad M. varēs padomāt, kāpēc ir Ventspils SPA unikāls relaksācijas patvērums - pirtīs, saunās un sāls istabā skan nomierinoša mūzika.

 • -4
  Marta P 27.03.2023, 14:21:32

  Bet tā ir publiska vieta.
  Nu tad ir drīzāk jums jāmeklē kāda sauna, kurā nav atļauts ar bērniem un tad jāsēž un jābauda. Nevarat iet uz publisku vietu, kurā ir apzināti veidotas zonas arī bērniem, kas tiek pozicionēta kā ģimenes atpūtas vieta un gaidīt, ka tur nebūs bērni.

 • -1
  Pilsēta 26.03.2023, 17:24:09

  Cik oriģināls darba meklētāja sludinājums.
  Ja nu, kas es arī varētu kaut ko vadīt un pilnveidot. Droši piedāvājiet.

 • 0
  Brīvā Latvija 26.03.2023, 17:24:19

  Atpūta, kad tur daudz bērniņu, nekāda nesanāk. Tā jau ir, ka viņiem patīk dauzīties un visu pamēģināt. Tur nekas nemainīsies un mierīgai atpūtai jāmeklē cita vieta. Pats arī Akvaparku vairs neapmeklēju.
  Šeit izraksts no Akvaparka apmeklēšanas noteikumiem:
  Bērni līdz 12 gadu vecumam - ieskaitot, Akvaparku var apmeklēt tikai vecāku vai pieaugušo klātbūtnē, un atrodas šo personu
  stingrā uzraudzībā. Pavadošajai personai ir jābūt vismaz 18 gadus vecam un ir jāuzņemas atbildība par viņam uzticēto bērnu
  veselības stāvokli, uzvedību, kā arī šo noteikumu ievērošanu.

 • 0
  LV 26.03.2023, 17:33:02

  Var organizēt ar prātu un sadalīt tā, lai visiem būtu laba atpūta!
  Bet ne jau visi vienā katlā...

 • -2
  Tā nu ir 26.03.2023, 18:54:03

  ... viņi tagad skrien pa visiem pirtiem un verina durvīs...???!!! :):):):):):):):):):):):)
  ...Un kāpēc cilvēkiem jāmaksā par kalniņiem, jo cilvēki atnāk uz pirtiņiem?:):):):):):):):):):)
  Kas ir PIRTIŅI???!!!... Lauku mājas ar nosaukumu ''PIRTIŅI'', nu vispār, foršs māju nosaukums + ja tur vēl ir forša pirts... BET!!!
  Nav saprotams, kā var skriet pa PIRTIEM un VERINĀT DURVĪS...!!! :):):):):):):):)

 • 0
  Kondrāds Karlovičs 26.03.2023, 21:15:32

  Tas ir būvēts sen ! Lai pārbūvētu un cauru gadu varētu darboties akvaparks! Tā būtu ritīga būve , nevis pompozā mūzikas būda !

 • 0
  LV 26.03.2023, 21:31:40

  Nevajag pārbūvēt! Atdalīt SPA relaksējošo zonu ar aktīvu atrakcijās zonu. Ir idejās un varu pastāstīt, kā ievest jaunumus lai Ventspils akvaparks būtu viens tāds Eiropā. Bet tad, kad stašos pārvaldnieka amatā ;)

 • -5
  Marta P 27.03.2023, 14:25:42

  Tas jau ir izdarīts - atdalīts, bet jebkurš var iegādāties biļeti uz abām zonām. Un bērns kopā ar pieaugušo arī var apmeklēt spā zonā esošās pirtis, un bērns var, bieži arī to dara, pirtī sēžot apspriest kādas aktualitātes ar pavadošo pieaugušo. Jo arī viņi tur ir ieradušies atpūsties.

 • 0
  Kukurūza 26.03.2023, 22:33:21

  Sen nav būts dēļ Covida, kad bija...
  Bet cik es noprotu, ka tagad es samaksāju un eju kur gribu?
  Tad kāds vairs tur Spa?
  Esmu strādājošs cilvēks un tieši pasēdēt saunās ir tas, kas vajadzīgs, lai atpūstos.
  Bet ja tagad tur viss ir kopā? Man tie slidkalniņi nu tiešām nav vajadzīgi.
  Esošam pārvaldniekam vai arī kas to izdomāja-galīgi garām

 • -1
  žurka 27.03.2023, 11:11:49

  Mani tikai trubas neinteresē, bet patīk tieši abās pusēs - gan siltais baseins ar masāžas strūklām, gan aukstais baseins, gan burbuļvannas, tieši tāpat kā pirtis. Es priecājos, ka par vienu maksu var tikt uz abām pusēm.

 • 0
  LV 27.03.2023, 12:23:27

  Tas ir labi, kā jums patīk atpūsties visur. Jūs arī varat apmaksāt par visu Akvaparku, bet dodiet iespēju atpūsties arī citiem SPA relaksējoša zona, apmeklētājiem, kuriem neinteresē kalniņi.

 • -6
  Marta P 27.03.2023, 14:28:48

  Bet tas ir publisks, uz maksimāli lielāku iedzīvotāju grupu orientēts baseins. Tas nevar finansiāli izdzīvot, ja pielāgojas ikviena velmēm un sagatavo 100 dažādus piedāvājumus. o nav reāli ne izkontrolēt, ne piedāvāt un tā var pazaudēt lielu klientu plūsmu. Jā, jūs varēsiet viens tur tad pasēdēt pirtī, bet tas nebūtu uz ilgu laiku, jo nāktos visu slēgt.

 • -3
  žurka 27.03.2023, 15:03:37

  Toms1
  Interesanti, kādā veidā es jums traucēju atpūsties ar to, ka man neinteresē tās trubas? Ar bērniem uz akvaparku arī neeju.

 • -3
  Skarbs vārds 27.03.2023, 12:38:40

  Ūdens piedzīvīvojumu parkā ir samazināta gaisa t. Auksts. Tiešām auksts. Lai mazie bērni varētu izbaudīt aktīvos priekus trubās un lielajā baseinā un kalnu upē, ik pa brīdim jāpasildās pirtīs. Citādi zilas lūpas un trīcoši rumpji! Kurš bērns no laba prāta sēdēs pirtīs, ja var dauzīties pa trubām un baseiniem, bet tad, kad zobs un zoba vairs neturās, citu variantu kā ieskriet pirtīs un apslidīties- nav. Un nevajag te bakstīt savu Eiropas pieredzi, tāda ir daudziem, vienkārši paaugstiniet gaisa t, lai atkal ir konfortabli uzturēties akvaparkā! Bērni būs tur, kur tiem vislabāk tīk, un vecāki ļaudis varēs rimti baudīt savu atpūtu!

 • -7
  Olimpiskais centrs "Ventspils" 27.03.2023, 18:19:15

  Ūdens piedzīvojumu parkā ūdens atrakciju un SPA zonā gaisa temperatūra nemainīgi tiek uzturēta +27°C līdz + 28°C. Jāatzīst, ka svētdien, 26.martā, tehniskas kļūmes dēļ gaisa temperatūra pazeminājās līdz +25°C, šī tehniskā kļūme nekavējoties tika novērsta. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Vēlamies arī informēt, ka vajadzības gadījumā ūdens atrakciju zonā bērni var sasildīties gan siltajā baseinā, gan arī pirtī, kas atrodas ārpus SPA zonas, tādējādi netraucējot SPA zonas apmeklētājiem.

 • -6
  Olimpiskais centrs "Ventspils" 27.03.2023, 18:17:58

  Ūdens piedzīvojumu parka Ūdens atrakciju un SPA komplekss ir viena kopēja telpa ar kopēju ieeju. Bez slīdrenēm un baseiniem Ūdens atrakciju zonā atrodas arī pirts un burbuļvannas, bet SPA zonā ietilpst Turku pirts, aromātiskā sauna un Tylarium sauna, sāls istaba, aukstā ūdens baseins un masāžas dušas.
  Vēlamies paskaidrot, ka Ūdens piedzīvojumu parka ūdens atrakciju un SPA zonas cenu politikas izmaiņām ir divi galvenie iemesli, pirmkārt, tāpat kā mūs visus, arī SIA “Olimpiskais centrs “Ventspils”” pakalpojumu izmaksas ir ietekmējis būtiskais energoresursu cenu pieaugums - SIA ““Olimpiskais centrs “Ventspils”” elektroenerģijas cena sākot ar pagājušā gada septembri ir pieaugusi piecas reizes, kā rezultātā pakalpojumu cenu izmaiņas ir likumsakarīgas. Otrkārt, arī iepriekšējā sadalījumā, kad Ūdens atrakciju un SPA zonas apmeklējumus varēja apmaksāt atsevišķi, regulāri saskārāmies ar apmeklētāju neizpratni un iebildumiem.

 • -1
  LV 27.03.2023, 23:06:45

  ŪDENS PIEDZĪVOJUMU PARKĀ VAIRS NAV SPA RELAKSĒJOŠA ZONĀ!
  VIŅA IR LIKVIDĒTA, SĀKOT NO TA BRĪŽA, KAD APVIENOJA AR ATRAKCIJĀS ZONU.
  TAGAD TUR IR BARDAKS. NEKĀDĀ RELAKSĒJOŠA ZONĀ VAIRS NAV!
  BĒRNI SKRIEN BEZ PIEAUGUŠAS UZRAUDZĪBAS.
  KADA SPA ZONA? PAR KO TAS MARIS RUNA?
  KA TEICA GUDRS CILVĒKS A. "- VIŅŠ NAV VENTSPILNIEKS. VIŅAM NAV LAIKA."
  VAJADZĒJA VISPĀR UZTAISĪT ATSEVIŠĶI SPA ZONU UN TO VAR IZDARĪT, JA DOMĀT PAR AKVAPARKA ATTĪSTĪBU.

 • -5
  Marta P 28.03.2023, 14:09:38

  Jēziņ! Tas ir publisks akvaparks, tur tā pat, kā līdzīgos šāda veida iestādījumos, arī daudz lielākos - SPA zona ir pieejama ikvienam.
  Ja vēlies tā, ka vienītī sēdēt pirtiņā, lai neviens neienāk - privātā pirtiņā jāsēž.
  Ja liekas, ka Ventspilī kas tāds būtu vajadzīgs un būtu pieprasījums - uz priekšu, vieta biznesam!

 • -6
  Olimpiskais centrs "Ventspils" 27.03.2023, 18:18:22

  Veicot cenu izmaiņas un apvienojot Ūdens atrakciju un SPA kompleksa pakalpojumus, galvenokārt domājām par pakalpojumu pieejamības nodrošināšanu Ventspils iedzīvotājiem un uzskatām, ka veikto izmaiņu rezultātā mūsu klientiem ir vairāki ieguvumi, piemēram, klusajā sezonā (darba dienās, t.sk. piektdienās), kas ir tieši aktuāli vietējiem iedzīvotājiem, Ūdens atrakciju un SPA kompleksa apmeklējums ir kļuvis lētāks - iepriekš 11.00 EUR, tagad 10.00 EUR, apmeklētājiem, kuri līdz šim iegādājās tikai SPA zonas apmeklējumu (iepriekš 7,50 EUR), tagad, pērkot kopējo apmeklējumu par 10.00 EUR, ir pieejami visi Ūdens atrakciju un SPA kompleksa pakalpojumi. Pie tam, norēķinoties ar Ventiem, apmeklējums izmaksās tikai 6.00 EUR.
  Vēlamies arī atzīmēt, ka klusajā sezonā no plkst. 12:00 līdz plkst. 17:00 īpaši aicināti apmeklēt Ūdens atrakciju un SPA kompleksu ir seniori, jo šajā laikā senioriem apmeklējums izmaksā tikai 4 EUR.

 • -1
  Kukurūza 28.03.2023, 00:15:49

  Nezinu, kuram šī ideja ienāca prātā. Bet vai tad, kad tika būvēts, SPA zona bija paredzēta atsevišķi vai ne?
  Jo pirms tam tu varēja nopirkt biļeti, ja vēlies tikai SPA, tikai atrakcijas vai abus kopā! Kas arī bija optimālais!
  Kā jūs redzat pēc šiem komentāriem, esam neapmierināti, ka vairs nevaram atpūsties uz relaksēties SPA zonā!
  Neesmu bērnus nīdējs. Bērni ir un paliek bērni. Viņi dažas reizes nošļūks pa trubām, papeldēs baseinā un viss. Pārējais laiks taču kaut kā jānosit!
  Man tieši patika, ka SPA zonā bija mierīgi, mūzika.
  Bet tagad. Jā, saprotams energo resursu cenas, bet šis nebija risinājums.
  Es, kā patstāvīgais apmeklētājs, diemžēl neiešu vairs, kamēr nebūs kā bija. Jūs tikai zaudējat klientus.
  Uz tūristiem nevajag cerēt. Šis ir domāts ventspilniekiem...par kuriem vairs netiek domāts.

 • -7
  Marta P 28.03.2023, 14:11:28

  Bet arī pirms tam vecāks ar bērniem varēja nopirkt SPA zonas biļeti un visi kopā varēja iet uz pirtiņām. Tad tie bērni netraucēja?

 • -1
  Kukurūza 28.03.2023, 15:03:36

  Vot redzi Martiņa, Sirsniņa. Pati jau atbildēji. Ar vecākiem! Tagad vecāki sēž baseinā vai sazin kur, kamēr bērni skraidā apkārt.
  Pirms tam bērni ar vecākiem kopā gāja saunās, dušās, burbuļvannās

 • -6
  Olimpiskais centrs "Ventspils" 28.03.2023, 11:05:16

  Ūdens piedzīvojumu parka ūdens atrakciju un SPA zona fiziski nav pārbūvēta un apvienota, tāpat SPA zona nekad nav bijusi zona tikai pieaugušajiem, tur vienmēr ir drīkstējuši uzturēties arī bērni. Izmaiņas ir veiktas tikai maksājumā par pakalpojumiem. Skaidrojumu par izmaiņu iemesliem esam snieguši iepriekšējos komentāros. Ceram uz sapratni.

 • 0
  LV 28.03.2023, 21:45:41

  Tad ir jautājums - Vai kāds no Olimpiskā centra bija tagad SPA relaksējoša zonā? Nu vismaz apsekot? Ja Mārim nav laika?
  Tad es jums paskaidrošu, SPA zonā ir apvienotā ar atrakciju zonu. TAGAD VAR IZSKRIET CAURI SPA RELAKSĒJOŠO ZONU. PA VIENU GALU IENĀKT UN PA OTRU IZNĀKT BEZ VECĀKIEM. JUS VARAT REKLAMĒT, KA SPA ZONA JAUNĀS ATRAKCIJĀS - PIRTIŅAS BĒRNIEM VAR SPĒLĒT PASLĒPES UN VAR SPĒLĒT AR LEDŪ.... Kas tagad arī notiek.

 • 0
  LV 28.03.2023, 21:34:39

  Martai P
  Pareizi - pirms tam vecāks ar bērniem varēja nopirkt SPA zonas biļeti. Vecāks ar bērni!
  Tagad viens pieaugušais ar diviem bērniem un desmit bērni SPA.
  Ja visi bērni skrien un atrakcijās zonā viena pieauguša uzrauzība ir Ok. Bet tagad visi skrien arī relaksējoša zonā.....

 • -4
  Marta P 29.03.2023, 15:13:43

  Bet tad aizrādiet tam vecākam, lai pieskata bērnus! Olimpiskais centrs jau nav izglītības iestāde, kam būtu jāaudzina bērni vai vecāki. Vecāki kā atrakciju daļā, tā Spā zonā, tā arī veikalā un uz ielas ir atbildīgi par savu bērnu uzvedību.

 • 0
  LV 28.03.2023, 21:53:14

  Speciāli paskaidrošu ko nozīmē SPA! Ja kāds neinteresējas un nezin...

  SPA - Komforta, mājīguma un miera atmosfēra, draudzīgs, augsti kvalificēts personāls, maigs apgaismojums, relaksējoša SPA mūzika, aromterapija palīdzēs atpūsties, atrauties no ikdienas steigas un sagatavoties ārkārtīgi patīkamām SPA procedūrām.

  TAGAD TUR IR HAOSS....

 • -7
  Marta P 29.03.2023, 15:17:38

  Jūsu sniegtais apraksts ir ļoti precīzs, tomēr atgādināšu, ka jūs apmeklējat publisku SPA, kas ir viens komplekss ar akvaparku. Tam ir sava īpatnība, un tas atšķiras no SPA, ko jūs aprakstījāt.
  Arī tajā pašā Līvu akvaparkā SPA zona ir tik pat haotiska, cena turklāt krietni augstāka. Un bērni, kas tur ieskrien un neuzvedās atbilstoši definīcijai ir krietni vairāk..
  Bet tā ir šādās publiskās atrakciju vietās. Ja vēlaties 100% mieru spā, tad tomēr ir jāizvēlas SPA, kas koncentrējas tikai uz to, nevis ir atrakciju parka viena no daļām, un ne lielākā.

 • 0
  LV 29.03.2023, 20:48:45

  Ja, pareizi Martā P !!! Tad sanāk, kā Akvaparka vadītājs, nemāk organizēt darbību, lai varētu atpūsties visi apmeklētāji, tā kā strādā citi publiskie akvaparki....

 • 0
  LV 01.04.2023, 20:47:13

  ŪDENS PIEDZĪVOJUMU PARKĀ PĀRVALDNIEKAM ->>>>
  Ja jūs neesat kursā kas notiek akvaparka....
  1. Vīriešu dušas jau pusgadu nestrādā divās no astoņiem. Nezinu kā sievietēm.
  2. SPA zona jau gadu nedarbojās visas dušas programmas.
  3. Džakuzi malās ir melnās restes ar pelējumu.

 • 0
  Kondrāds Karlovičs 01.04.2023, 20:54:50

  Ventspils taču ir rīt , ar rītdienu !

 • 0
  LV 02.04.2023, 13:06:26

  Tāda informācija citās Eiropas Akvaparkas!

  INFORMĀCIJA BĒRNU VECĀKIEM
  1. Bērniem līdz 3 gadu vecumam ūdens piedzīvojumu kompleksa apmeklēšana nav ieteicama;
  2. Bērniem līdz 12 gadu vecumam atļauts uzturēties ūdens termālajā kompleksā no plkst. 09:00 līdz 18:00 un tikai pieaugušā pavadībā !!!
  2 bērni = 1 pieaugušais !!!
  3. Pieaugušais uzņemas pilnu atbildību par bērna drošību, uzvedību un veselību !!!

  Varbūt Ventspilī ir savādāk? Viens pieaugušais un 11 bērni. Kamēr pieaugušais atpūšas pirtī, bērni ardas pa Akvaparku. Nu ko gaidām nākamo nelaimēs gadījumu?

 • -1
  LV 02.04.2023, 13:12:02

  Ja, ŪDENS PIEDZĪVOJUMU PARKA Vadītājam ir grūti strādāt - Es varu ieņemt šo amatu un sakārtot, attīstīt Akvaparku, tā lai akvaparka būtu tīrība, strādāt visās nepieciešamas ierīces un lai akvaparks būtu labākais Baltijas valstīs!

 • -1
  Marta P 03.04.2023, 12:47:20

  Vienmēr saka, ka zinošs speciālists bez darba nepaliks. Ja jau ir tāds labs redzējums, pieredze, izglītība un zināšanas - var jau pieteikties.
  ja jau būs izcils kandidāts, tad jau var veikt nomaiņu.

 • -3
  cilda 02.04.2023, 14:13:51

  Vispirms cilvēk, gramatiku iemācies, cik var

 • 0
  LV 02.04.2023, 14:20:44

  Zini kā LV tiesā? Galvenais rezultāts, nevis kļūmes.

 • 0
  LV 03.04.2023, 09:47:05

  Kad negrib strādāt, tad sāk meklēt gramatiskās kļūdas.
  Ja kāds nevar notīrīt MELNU PELĒJUMU džakuzi, paņēm pats birsti un dienā pa 1 metru vari notīrīt. Pēc nedēļas būs viss tīrs, ja pats nevar organizēt!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: