Auto stāvēšana

Sandris Akmens | 11.01.2023, 22:02:54 | 2829

Saules ielas posms no Inženieru ielas līdz Pionieru ielai ir kļuvis par auto stāvvietu. Vai tad uz pilsētas maģistrālajām ielām drīkst ilgstoši atstāt automašinas? Ieteiktu Komunālajai pārvaldei apdomāt šo, jo šeit ir pietiekoši intensīva satiksme, un nav tiesa, ka deviņstāvu māju pagalmos nav kur atstāt auto. Viss sākās ar picas pārvadātāja transportu, tagad jau tur novieto furgonus un džipus ar piekabēm. Traucē!

Komentāri (14)

 • -4
  ventspilnieks 36,7 Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Kabatas pie privātmājām sen kā okupētas. Radiem, ciemos atbraucot, nav kur autiņu nolikt.
  Kam pieder tā svētā zeme, tas tukšais laukums. Tur Ventspils stilā varētu visiem stāvvietas uzsaukt :)
  Man ir 2 priekšlikumi:
  1) 3x paaugstināt auto nodokļus, varbūt neturēs auto, lai līdz Citro aizbrauktu, kas turpat aiz stūra.
  2) atbrīvoties no devenēm, neproporcionāli daudz stāvvietu vajag tik blīvam kvartālam. Viens vīrelis sen tādu domu izmeta :D

 • -1
  Viktors Torpēda Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Tie, kas var atļauties turēt auto, lai uz veikalu aizbrauktu ap stūri nedzīvo devenēs. Un paaugstinot nodokli paliks tikai vairāk automašīnu bez apskatēm nekustinātas pie mājām.
  Pie šī brīža cenām automašīnas jau palikušas vien tiem, kam tās vajag.

 • -1
  ventspilnieks 36,7 Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Baigi pārliecināts? 500m braukt līdz darbam/veikalam Ventspilī ir prestiža lieta. Bet pieminekļu utilizēšana ir ierakstīta administratīvajos noteikumos.

  Pēc VKP jaunās informācijas, tad jau aizkraus mazās ielas. Pie Vāverītes nav jau mammām kur piestāt sīkos savākt.

 • -1
  Kondrāds Karlovičs Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  36,7 Kas tu esi par pravieti , ka raksti šeit.. atbrīvoties no devenēm ! Tas vīrelis gan tā neteica ! Tava slimā fantāzija velk uz ko ?

 • 0
  Aleks Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Jau sen bija nepieciešams izveidot stāvvietas 45 grādu leņķī starp kokiem Saules ielā no Inženieru līdz Pionieru ielai. Vietu ir pietiekami daudz. Iedzīvotājiem tas būtu daudz noderīgāk nekā uzcelt pieminekli vai ko tamlīdzīgu.

 • 0
  Viktors Torpēda Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Ja tā ir mājas piegulošā teritorija, tad jau dzīvokļu īpašnieki var nolemt to labiekārtot ar stāvvietām un, gluži tā pat kā citu māju dzīvokļu īpašnieki, maksāt par labiekārtojumu, stāvvietu izveidi.

 • 0
  Kondrāds Karlovičs Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Aleks ! Vietas ir daudz pilsētā , bet privatīpašums !

 • 0
  Aleks Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Kadastrs 27000100110 (Saules iela) pieder pašvaldībai, vietas stāvvietām tur pietiekami. Neiet runa par 27000100029 (Saules iela 104, lielais tukšais laukums) tas jau ir privātais zemes gabals.

 • 0
  qwerty Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Kas pirmais brauc, pirmais maļ ! Jā , stāvvieta pie mājas daudzviet ir aktualitāte, taču pilsētā mums praktiski nav maksas stāvvietu un šis faktors būtu izmantojams , vienīgā neērtība ir talāks ceļš līdz mājām ar kājām. Kā piemēru varu minēt Stavangeru , ne tā lielākā Norvēģijas pilsēta, dzīvojot privātmājā ,vecpilsētas apbūvē,kur nekad vēsturiski nav bijis garāžu vai vietas privātauto novietošanai , cilvēki auto liek blakus kvartālos un katru reizi tā vieta var būt pat citā vietā vai kvartāla. Un nekas! Visi izdzīvo...

 • -1
  P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Informējam, ka stāvvietas izbūve 45 grādu leņķī gar Saules ielu nav pieļaujama, ņemot vērā Saules ielas lielo autotransporta intensitāti un ielas kategoriju, jo Saules iela ir tranzīta iela, kas ir B kategorija, un vienlaicīgi arī Valsts vietējas nozīmes autoceļš V1308 (Ventspils – Avotiņi). Ņemot vērā to, ka vairāki autovadītāji ir pasākuši ielas malā posmā no Inženieru ielas līdz Aizsaules ielai novietot automašīnas, kas apgrūtina satiksmi, tai skaitā arī ielas tīrīšanu, norādītajā posmā tuvākajā laikā tiks izvietotas “Apstāties aizliegts” ceļa zīmes, pēc attiecīgu saskaņojumu saņemšanas. Paldies iedzīvotājiem par iesaistīšanos ceļu satiksmes drošības uzlabošanā!

 • 0
  qwerty Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Vai ir kaut kur redzama karte ar Ventspils tranzīta ielām?

 • 0
  P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Tranzīta ielu sarakstu Ventspilī var apskatīt portālā www.ventspils.lv, sadaļā Pilsētas pārvalde – Publiskie dokumenti.

 • -3
  Aleks Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Acīmredzot neko negrib darīt. Zīmes izlikšana ir vienkāršākais risinājums un stulbākais, jo tas problēmu neatrisinās, kas nozīmē, ka autovadītāji to noliks citā vietā un tur traucēs.

 • 0
  ELIJA Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Beidzot pēdējo dienu laikā neviens vairs netraucē satiksmi. Toreiz tas auto ar piekabi arī mani saniknoja, steidzos, bet dabūju apstāties un gaidīt, palaist pretī braucošās mašīnas garām, jo viens cilvēks nobloķējis satiksmi
  . Iepriekš arī pamanīju, ka picērijas auto tur regulāri tiek novietots. Blakus jau it kā ir auto stāvvietas…droši vien neērti viņiem meklēt brīvās vietas, tāpēc atstāj uz ielas. No rītiem, kad cilvēki dodas uz darba vietām tiešām neērti bija stāties viena cilvēka ērtības/ slinkuma dēļ

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: