Jautājums Labiekārtošanas kombinātam

Ričs | 22.07.2022, 10:17:59 | 3129

Kas notiek ar mazo kalniņu pretī domei? Daudzus
gadus bija uzturēts kārtībā, tagad pat pastaigāties
nav iespējams,visas kurpes aplīp ar sauso nopļāuto zāli un pūkām. Pūkas no kokiem pa visiem logiem lido iekšā( nevienu gadu tā nav bijis)Acīmredzot te netiek nekas grābts un tīrīts. Drausmīgā, nesakoptā stāvoklī nolaists mūsu ikdienas pastaigu objekts :(

Komentāri (25)

 • -6
  Marta P Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Par tām pūkām piekrītu, bet tikko organizē apspriešanas par papeļu zāģēšanu, tā visi pret. Citādi jau no tām pūkām vaļā netikt.

 • -7
  Ričs Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Tur jau tā lieta, ka, ja sētnieki laicīgi sagrābj nopļauto zāli ar tām pūkām, tad viss ir ok, bet tagad nezin cik ilgi nav grābts. Pūkas ir visur dzīvoklī, sētā, kāpņutelpās, nevienu gadu tā nav bijis. Viss tas kalns ir vienās pūkās ar sauso negrābto zāli.

 • -1
  Marta P Pirms 3 nedēļām

  Nu ko vēl likt sētniekiem darīt?? pūkas grābt? Nopietni?

 • 0
  Herta Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Balta pūka atlido pa vējiem
  Te nu dīgt un iesakņoties sāk
  Visas meitas krīt uz atnācējiem
  It kā šiem kas būtu citādāks...

 • -7
  Martins. B. Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Nevar saprast, kas šogad notiek pilsētā, tik nolaistu neesmu redzējis. Vai nav naudas, ko maksāt par darbu? Tāda sajūta ir, jo tik aizaudzis nav nekat bijis. Slavenie ķieģelīši aizauguši ar zāli un sūnām, koki noauguši ar jauniem dzinumiem, puķu dobēm pietrūkuši stādi.
  Dodiet taču bērniem darbu vasarā, lai strādā visi gribētāji, nevis tikai no maznodrošinātām ģimenēm. Ja nav sētnieku, kas strādā,tad lai jaunieši strādā.

 • -1
  Barons (Freiherr von ...) Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Martin B.kung.
  Tō Ļauž ir peraduš pie par daudz liel uzfrišinatib.
  Aber pārmērig centib ir Pārcentib,le zinat.
  Neir vaidziks izpucet kater stūrit.Le būt viss dabistisk.

 • -3
  Marta P Pirms 3 nedēļām

  Par ietvēm ir dažādi atbildīgie, ir ietves, kas jātīra māju īpašniekiem/apsaimniekotājiem, tur jau tad pie viņiem jāvēršas, pilsēta par to neatbild. Par ziediem nu gan gaužām nepiekrītu, šogad tik skaisti un citādi nekā iepriekš, jauni raksti, ziedi, krāsas. Skaisti!

 • 0
  PSIA "Ventspils labiekārtošanas kombināts" Pirms 3 nedēļām

  Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” informē, ka pilsētas apstādījumi, kas ir uzņēmuma pārziņā, tiek veidoti un uzturēti atbilstoši noslēgto līgumu nosacījumiem. Ierosinājumu un sūdzību gadījumā aicinām vērsties pie pasūtītāja – pašvaldības iestādē “Ventspils Komunālā pārvalde”.

 • 0
  VERONIKA M Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Vai tad nav skaidrs, kur paliek daļa iedzīvotāju nodokļos samaksatā nauda? Patreiz tā ar skaļu troksni izkūp gaisā! (patreiz - t.i.23.jūlijs plkst.12.50) Pietiks trim dienām! kĀ NEKĀ 75000 EIRO! NEKO DARĪT! Tādas nu ir pilsētas ar rītdienu saimnieku prioritātes.

 • -2
  ventspilnieks 36,7 Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Šitā noteikti ir sakarīgi iztērēta nauda. Var atrast kaudzi bezjēdzīgāk tērētu, kautvai tagad katru nedēļu pastkastē iemests bezjēdzīgs bilžu buklets ventspilniekiem

 • 0
  Guntis Zaļoksnis Pirms 3 nedēļām

  Ak! Redz ,kāpēc man bukleti vairs nepienāk. Visi tiek iemesti ventspilniekam 36

 • 0
  Guntis Zaļoksnis Pirms 3 nedēļām

  ,un vispār.Kas tas par mazo kalniņu?
  Vai tas nav Bastejkalns?

 • 0
  Nobody Pirms 3 nedēļām

  Jā, un zvaigznes naktī krīt. UN SĒTNIEKS , MAITA, VISAS TĀS AIZSLAUCĪS!

 • -3
  Ričs Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Tā arī nesaparatu, vai savedīs to kalniņu kārtībā vai nē? Par ziediem uzreiz ir atbilde, par kalniņu klusums no LK puses.

 • -2
  P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Informējam, ka Zviedru valnis regulāri tiek pļauts, un darba veicējam pēc zāles pļaušanas tā ir jāsagrābj, kas tiek darīts. Pārbaudot minēto skvēru, tika secināts, ka zāle ir gan nopļauta, gan arī sagrābta, taču nākamajā reizē pievērsīsim tam īpašu uzmanību. Paldies iedzīvotājiem par vērību.

 • -5
  Ričs Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Kuru skvēra daļu tad esat pārbaudījuši? Varbūt kalna viena puse ir nogrābta, bet vajag pārbaudīt arī otru pusi. Joprojām nokritušie zari un papīri vēl mētājas. Sētnieks šinī pusē nevienu reizi šogad nav redzēts. Un ļoti labi var redzēt, ka zāle nav grābta.

 • -1
  Marta P Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Tad pūkas, tagad zari, tad kas īsti ir problēma? Vai vienkārši sūdzēties gribas?

 • -6
  Ričs Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Problēma ir tāda, ka VLK atrunājas, ka viss esot sagrābts, tāpēc arī atbildēju, ka grābts nav un to var ļoti labi redzēt un ja viņi to neredz, tad lai paskatās uz nokritušiem jau sakaltušajiem koku zariem, kas jau nedēļam ilgi tur atrodas.

 • -2
  Marta P Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Rič, a kur ir tā īstā problēma!? Tajā, ka tiek veiktas sabiedriskās apspriešanas un šie koki netiek nozāģēti dēļ iedzīvotāju pretestības? Vai tajā, ka Tev gribas bradāt pa zālienu, nevis normāli iet pa ietvi?
  Ja Tev traucē tās pūkas zālienā, ko apkārtējo māju iedzīvotājiem darīt, kuri nevar vasarā logu turēt atvērtu, citādi visas istabas pilnas ar pūkām? Tev redz zālienā tas traucē. Tad var būt rosini šo koku zāģēšanu un aizstāšanu ar citiem, kas nepūkojas?

 • 0
  Nobody Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  A par kuru mazo kalniņu ir runa? Par Zviedru valni vai patversmes kalniņu. Un kāpēc Ričam tur pa zāli jāstaigā? Te pūkas līp pie kurpēm, te atkal savi pauti traucē. Ja traucē- sagrāb pats.
  Sagrābelēt- tas ir ļoti liels un absolūti nelietderīgs darbs! Ja nepatīk pūkas- brauc kur to nav. Pieļauju, ka Ukrainā pa logu pūkas nelido. Cilvēki daži iedomājas sevi par pasaules nabu.
  Vispār, paņem Martu pē un pa fikso abi pie daktera! Tas i pret pūkām i citiem tarakāniem pilulas izrakstīt.

 • -6
  Ričs Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Es pats labrāt nestaigātu pa zāli, bet ja man mazais izdomā, ka gribas pa to kalnu paskraidīt, nu ko man viņam pateikt.... šodien nedrīkst, gaidīsim, kad savedīs kārtībā!! Un par pūkām runājot, ja ir laicīgi sagrābta zāle ar visām pūkām, tad tās nekur baigi nelido. Cepiens jau ir par to, ka nevar savest kārtībā. To pusi, kas pretī domei apčubina, bet otra puse atstāta novārtā. Ja nemaldos tajā pusē pie domes papeles arī nozāģēja, bet otrā pusē atstājuši.

 • -2
  Marta P Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Tās pūkas no zāles rodas, gribi teikt!? Viņas nāk no kokiem un ar vēju lido visur, tikai pēc tam nosēžas zālē. Šeit arī parādās komentāru absurdums - pūkas lidojot no zemes, viss skaidrs.

 • 0
  Barons (Freiherr von ...) Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Tō Pūk var būt nāk no Marta P dumm Galv,le zinat.Tō ir pill ar visād Šaiz,kā visiem lemberg pakaļ laizitajiem.

 • 0
  PSIA "Ventspils labiekārtošanas kombināts" Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” informē, ka, atsaucoties uz iedzīvotāju pausto, pēdējo dienu laikā Zviedru valnis apsekots vairakkārt un neatbilstības attiecībā uz teritorijas tīrību nav konstatētas.

 • 0
  Nobody Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Ričs neļauj mazajam pa kalnu paskraidīt, jo esot pūkas! Un tādi bērnus ražo. Nu žēl tā sīkā.
  Kombinātam: skaidrs, ka Ričs pats nav apsekots. Ar to bija jāsāk.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: