Apbedīšana..

Nka | 06.05.2022, 15:28:26 | 3510

Sakiet, kur var apglabāt suni. Parventa pie kapiem, zime-aizliegts.
Vai pilsetas kapos nav kads mīluļiem paredzēts stūrītis?

Komentāri (14)

 • -1
  Mr. 20 Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Par attiecīgu samaksu var nodot vetklīnikās, kuri aizgājēju nodos kremētavā. Pilsētas administratīvajā teritorijā, pašrocīgi apbedīt nedrīkst un tā būs atzīta par nelikumīgu kapvietu. Dzīvniekiem šeit kapvietu speciālu nav.

 • -4
  P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Labdien!
  Piekrītam @Slimšeidijs sniegtajam komentāram. Dzīvnieku līķu savākšanu funkciju pilsētā nodrošina uzņēmums SIA “Reneta”, kas ir maksas pakalpojums. Aicinām sazināties ar šo uzņēmumu vai sazināties ar vetklīnikām, lai noskaidrotu sīkāku informāciju par šiem pakalpojumiem.

 • -3
  Heinrich Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Vai tad "Djuma 4" vairs nevāc?
  Cik atminos,tiem bija līgums par dzīvnieku līķu savākšanu no publiskām vietām.Var beigto suni izlikt uz ielas,piezvanīt tam dienestam,un savāks bez maksas.

 • -5
  Hulio Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Pretīgs komentārs

 • -3
  Kàpèce Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Jā,šī patiešām ir liela problēma,ka nav kur apglabāt.

 • -5
  Blogs Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Dzivnieks(mājas mīlulis) ir tāda pati dzīva būtne kā cilvēks un tā ir necieņa kremēt savu mīluli ar kuru esi bijis vairāku desmit gadus!Tās nav rudens sakritušās lapas ko var sadedzināt un nākam pavasar būs jaunas!

 • -4
  Covid 19-22.ventspils.lv Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Nu,nezinu,nevajadzētu gan kustoni pielīdzināt cilvēkam vai pat celt augstāk.Un jebkura dzīvības izbeigšanās ir tikai pāreja no vienas kategorijas citā.Tāpēc pret līķi ir pavisam cita attieksme,jo tas vairs nevienam nekādā veidā nevarbūt noderīgs un no tā jāatbrīvojas pēc iespējas vienkāršotāk.

 • -5
  .Nahs Nahs Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Varbūt,ka var sameklēt kādu taksidermistu,kurš par smukām naudiņām izgatavos izbāzni?
  Tad "mājas mīlulis" turpinās būt kopā ar īpašnieku arī turpmāk...

 • 0
  .Nahs Nahs Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Galīgi aptrakušie,kam naudu nav,kur likt,var arī vest turp:
  https://www.dzivniekukapi.lv/kapseta/

 • -5
  Raminta Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Ventspils komunālās pārvalde - ļoti birokrātisks komentārs. Pielīdzināt mājas mīluli, kurš ir gadiem bijis ģimenes loceklis, nobrauktiem, slimiem utt. dzīvniekiem... jā, labāk likt aizliedzošās zīmes, nevis parūpēties par oficiāli atļauto vietu.

 • -2
  P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Diemžēl nevaram piekrist Jūsu komentāram, jo noteikumus par dzīvnieku kapsētu izveidošanu pilsētā nosaka Ministru kabinets, nevis pašvaldība. Noteikumi nosaka, ka aizsargzonai ap kapiem un gruntsūdens dziļumam ir jābūt virs 2 metriem, tādēļ diemžēl šie noteikumi mūsu pilsētas teritorijā nav izpildāmi. Turklāt dzīvnieku kapsētu ierīkošana nav pašvaldības funkcija, tādēļ ar to var nodarboties jebkurš komersants, kas šādu pakalpojumu var izveidot Ventspils novadā. Par šo vairākkārt presē jau esam informējuši.

 • -2
  Raminta Pirms 1 nedēļas

  Atbilde ne pēc būtības. Atrunas var atrast vienmēr. Piesegties ar MK noteikumiem piemēram. Kā liekas, cik ienesīgs būtu tāds bizness? Skaidrs, ka nav Ventspilī tādas mājdzīvnieku populācijas, lai tas atmaksātos vai vismaz tāda darbība kaut cik sevi uzturētu. Jo arī iedzīvotāju daudzums ir daudz daudz mazāks, nekā, piemēram, Rīgā. Un visu, kas nav finansiāli izdevīgi, norakstam uz "jebkuru komersantu", ļoti labi saprotot, ka tam ir vajadzīga zeme un ieguldījumi. Nu protams, aizveram acis un cilvēki tik un tā glabās, kur pagadās, kaut kur kāpu zonā, mežā utt. Tāda ir tā patiesība - nav spec. vietas - glabās, kur pagadās. Ne visi (pat daudzi) gribēs (precīzāk - negribēs) darīt tā, kā norādījāt. Un nedara arī.

 • -3
  Marta P Pirms 6 dienām, 18 stundām

  Nu paga, "piesedzas ar MK noteikumiem"? Tu saproti, ka prasi pašvaldībai, ne kādam uzņēmējam? Pašvaldībai ir savas lietas, kas jānodrošina, dzīvnieku apbedīšana nav neviena no tām.
  Tas ir lauciņš, kur var izpausties privātie, vienalga, cik nejauki tas skan. Jāsaprot, ka pašvaldības prioritātei ir jābūt iedzīvotājiem, ne to mājdzīvniekiem.

 • -1
  Arvic Sauleskalns Pirms 6 dienām, 13 stundām

  Ejiet tokš jūs visi ar saviem stulbajiem koment@riem sēnēs(arī Ventspils Komunālā pārvalde). Es savu Sargu ieraku dobē, skuju gultiņā, pie virtuves loga, jo kopā kādi 6 gadi medībās, pēc tam pensijā(ko ne jau valsts maksāja), un tagad guļu mier>gi, ar tīru sirdsapziņu, jo mans draugs, suns, brālis un sargs ir te pat-ar mani. Un man PO uz visiem LV mi īstiem un uz komunāliem, jo es viņu mīlēju

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: