L I D L !!!!!

Jeska | 07.10.2021, 08:44:38 | 5645

Biju no rita Lidl'a. Tik daudz preces par superigam cenam ! Gan partika gan rupniecibas preces un instrumenti. PALDIIES ka mums Ventspuli tagad ir tads superigs veikals!

Komentāri (116)

 • -3
  Kārlis_ Pirms 3 nedēļām

  Jā, citādi visi jau noguruši no viena un tā paša asortimenta rimos, maximos, citronos.

 • -11
  Larijs Kukarans Pirms 3 nedēļām

  :) Nogursiet arī no Lidl precēm,vienīgais tur šad tad ir visāda tehnika un mājsaimniecībā visādi vajadzīgi sīkumi,toties pārtika maksimos un rimikos ir labāka.

 • -11
  Kukurūza Pirms 3 nedēļām

  Nepiekrītu. Nopirku vairāka veida desas, nevienā no tām nav klāt mehanizēti atdalīta vistas gaļa. Vai nu tīra cūkas gaļa vai cūkgaļa ar liellopu.

 • -4
  Margrieta 666/7 Pirms 3 nedēļām

  Kukurūzai
  Un Jūs ticat tam,kas rakstīts uz etiķetes?
  Saprātīgi cilvēki desas veikalā nepērk.Jo nekad nav zināms,kas tik viss tur iekšā sastampāts.

 • -9
  Kukurūza Pirms 3 nedēļām

  Kā tas ir jāsaprot?
  Es esmu strādājis ražošanā.
  PVD pārbaudes ēdināšanā ir 2x gadā, vai arī pēc cilvēku sūdzībām tiek veikta pārbaude.
  Ražošanā tas viss ir smalkāks. PVD nāk biežāk, nekā 2x gadā, kā arī katru dienu no ražošanas līnijām tiek ņemti paraugi, ko pārbauda laboratorija un tas viss tiek pārbaudīts, piefiksēts.
  Tas tev nav mājās vārīt soļanku no tā, kas liek ledusskapī

 • -4
  Kukurūza Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Es pēc "balsojuma" redzu, ka daudzi nesaprot, ko nozīmē tīra gaļa desā.
  Laikam pieraduši pie mehanizēti atdalītās vistas gaļas piejaukuma

 • -2
  tiešām suns Pirms 3 nedēļām

  rimi hip tagad dabūs trūkties ar savām cenām zaudēs vismaz 50 proču pircējus .maxsimā citādi.jo labu cenu politiku sāka piekopt jau kādus mēnēšus atpakal.

 • -13
  Dilaila Pirms 3 nedēļām

  Neko nezaudēs. Iepirkties KRIMI Ventspilī ir prestiža jautājums.

 • 0
  tiešām suns Pirms 3 nedēļām

  kā var nogurt no iepirkšanās? ja vajadzīgs ejam uz veiču,ja nē-neejam .apmēram tā.

 • -1
  Tā nu ir Pirms 3 nedēļām

  Dilailai. Nu gan sasmīdināji... Kāds ''prestiža jautājums''???... Katrs iepērkas tanī bodē, kur viņam vislabāk patīk. Kaut vai vismazākajā piparbodītē. NORMĀLS cilvēks iet veikalā IEPIRKTIES, nevis zīmēties. Gribi zīmēties, apkarini sevi un savus apģērbu kankarus ar cenām, cik katrs lupatgabals maksā, tad sakarini zelta ķēdes, gredzeņus, pulksteņus u.c. krāmus. Tad vari staigāt pa centru un zīmēties " PRESTIŽI''...

 • -6
  Dilaila Pirms 3 nedēļām

  Cienītais, Tā nu ir. Sabiedrības procesi ir sarežģīti, piekrītu. Principā, savā komentārā Jūs pats uz sevis uzdoto jautājumu daļēji atbildējāt.

 • 0
  Tā nu ir Pirms 3 nedēļām

  Vēl varu piebilst. Veikals, vai arī lielveikals nav muzejs ar exponātiem, kur jāvazājas lieka laika nosišanas pēc un stulbi jāblenž uz mantām. Kaut gan ir viena tāda suga ''prestižaino'' , kas ar savu taboru vazājas pa lielveikaliem.Paņem kautkāda poulāra preču zīmola kuļķeni, un tad nu klunkurē, vienā rokā telefons, mutē gremo kautko, baaaaigi ģelovoijs skatiens .... Krutais.... Bet savā paurī nesaprot, ka citu acīs viņš ir tīrais IZSMIEKLS. Vot tā lūk.

 • -2
  Susurs Pirms 3 nedēļām

  Dilaila, Jūs esat ļoti smieklīga. Es arī ieperkos Rimi, bet kas tāds prātā nebija ienācis, ka tas ir prestiži :D Kaut kā nu pavisam sekli...

 • -1
  ventspilnieks 36,7 Pirms 3 nedēļām

  Līdz turienei lielai daļai jābrauc - var pazīmēties ar konīti groziņā un savu glauno autiņu. 30-gadīgai dāmai un Maximu doties vispār kauna pazīme :D

 • 0
  Margrieta 666/7 Pirms 3 nedēļām

  Jābrauc ar 3.vai 4. autobusu.Pietura nav tālu.
  Ja iepērkas labi daudz (cik nu var panest),tad,iespējams,ceļa izdevumi atmaksājas.

 • -4
  Dilaila Pirms 3 nedēļām

  Susur, protams, ka sekli un nav attiecināms uz visiem.

 • -1
  Krima Pirms 3 nedēļām

  Jāpiekrīt Tā nu ir. Tikai Rimi pirms vēlēšanām ar apbrīnojamu regularitāti varēja redzēt un ! dzirdēt! skaļu balsi pa visu veikalu. Ja vienā bodes galā bija daži deputātu kandidāti, tad bija pamanīti un sadzirdēti. Smieklīgi un reizē muļķīgi. Un tad vēl traki, ka dažu bļāvēju tomēr neievēlēja.

 • -1
  Pāvests Pirms 3 nedēļām

  Te nav ko gari izplūst. Biju- patika- iepirkos 2x vairāk un 2x lētāk nekā Rimi. Ļoti apmierināja apkalpošana, un tas, ka Tavā vietā iepirkumus saliek maisiņā. Visu cieņu. Turpmāk biežāk braukšu arī tur nevis Rimi. Uz Maxima jau gadiem neeju.

 • -5
  _āmen_ Pirms 3 nedēļām

  Prežus arī liek?

 • 0
  Pāvests Pirms 3 nedēļām

  Ja tādus pērc, tad protams, bet izskatās ka Tev kā vēl nepieaugušam sīkajam tas šķiet ļoti uzjautrinoši. Vai arī tipiskais 30 gadnieks kas nekad prātiņā nepieaugs.

 • -6
  reku Pirms 3 nedēļām

  Piedodiet,kāpēc maisiņā?
  Es,piemēram,veikalā maisiņu nepērku it nekad.Priekš pirkumiem man soma.Es taču nedošu savu tašu kur vēl citas mantas iekšā,kādai darbiniecei,lai krāmē pirkumus!

 • -6
  sranskis Pirms 3 nedēļām

  Reku- tas ir tikai tāpēc, lai viss notiktu ātrāk! Ātrāk iemaisos, ātrāk aizvāksies un dos vietu citam badīgam pircējam!

 • -4
  vilis speletajs Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  man arī Lidl patīk. Uz Rimi es biju tikai sākumā kad atvērās un nu jau sen neeju. Neadekvāti dārgs. Maxima labāka. Tagad mans favorīta veikals būs Lidl

 • -3
  Krima Pirms 3 nedēļām

  Apkalpošana Lidl tiešām ļoti ļoti laipna. Neticami, ka Ventspilī beidzot ir šāds veikals. Tikai nav skaidrs, kādēļ oficiālais portāls nav ievietojis nevienu bildi no veikala atvēršanas? Baidās , ka Bergmanim reāli konkurenti uzradušies? Šodien visai pilsētai ir viens vārds uz mēles- Lidl. Cilvēki sajūsmā apmainās ar iespaidiem. Labi, ka Ventspilniekā ielikta bilžu galerija.

 • 0
  Kukurūza Pirms 3 nedēļām

  Vai maz tur VB bija?
  Bija fotogrāfe Monta Blāze un Ventspils TV...
  Un vēl viens čalis ar kameru bija.

 • -5
  Neimanis Pirms 3 nedēļām

  Fotogrāfe Monta Blāze bija oficiāli nolīgta no Lidl, bet citi fotogrāfi iekšā laisti netika. Uzņēmuma politika, ko mēs mainīt, protams, nevaram

 • -2
  Pilsēta Pirms 3 nedēļām

  Kāda laime.
  Kads prieks.
  Es ceru šī diena turpmāk būs sarkana kalendarā un brīvdiena.
  Kā arī ceru uz salūtu, karogiem, asarām, triju zvaigžu ordenim un prezidenta runu. Jo kaut ko tadu latvju tauta sen bija pelnījusi.
  Ventspilniek nemeklē laimi Lietuvā tā ir tepat pie pažarkas.

 • -3
  Barons (Freiherr) Pirms 3 nedēļām

  Abet tur bus pulk Precc no Vāczem.
  Var but,ka kād Produkt no man oter Muiž,ko ir iekš Bawarij.

 • -1
  tiešām suns Pirms 3 nedēļām

  smieklīgi runāt ka rimi hip iepirkties ir prestiži.PRETIŽI IR KA TAVA PRIVĀTĀ ALGOTĀ MĀJSAIMNIECE KOPĀ AR PRIVĀTO PAVĀRU ATVED UN PAGATAVO UN PASNIEDZ KO ESAT GRIBĒJIS. UN BRAUKUŠI PĒC PRECĒM AR SAIMNIEKA ŠOFERI VISMAZ AUDI A8.

 • 0
  Skuja ,Vilis Pirms 3 nedēļām

  Tas jau par krustmāti Florenci.

 • -2
  Ina Fominova Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  un uz tirgu, nevis kaut kadu supermarketu

 • -2
  Tā nu ir Pirms 3 nedēļām

  MJĀ! Šeit nu palasot šīs tēmas komentārus ir jāsecina. BEIDZOT, vairums pozitīvu atsauksmju un komentāru. Un tas ir ĻOTI patīkami! TAS NU IR ĻOOOTI LIELS RETUMS, sevišķi mūsu pilsētā un šeitan forumā. Ko tad mēs pārsvarā varam lasīt??? Vienas vienīgas negācijas, citu zākāšana, apliešana ar drazām, vai,vai, cik viss ir slikti, vajag to vajag šito. Var taisīt un darīt ko un kā vien cilvēki cenšas. BET... Nekas, nekam neģeld... Šī nu iraid tā retā reize, ka pārsvarā vissO.K. Tauta apmierināta. Bet kas attiecas uz Lidlu. Viss būs O.K. TIKAI!!! Ja neuzkāps uz veca grābekļa, t.i. sistēmas, kādu piekopj Rimi, Maxima, Citro lielveikali. Tas ir KASES. Parasti, piemēram no 5,vai 6.kasēm, strādā divas... Rezultāts...rindas. Ak jā! Tās debīlās pašapkalpošanās kases... Pimēram, es dodos uz veikalu, lai mani apkalpotu, nevis man pašam tur jāurbās pa datoru un jāmeklē prece u.t.t. Bet nu vismaz pagaidām Lidlā, tā naf. TĀ TIK UZ PRIEKŠU!!!

 • -1
  Vpr Pirms 3 nedēļām

  LIDL reklāmā raksta:

  Starptautiskie "Lidl" klientu apkalpošanas standarti nosaka – tiklīdz rindā stāv vairāk par 3 pircējiem, tiek atvērta jauna kase.

  Kā ir/būs dzīvē?

 • -1
  Ina Fominova Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Musu Lidl ari visas kases nekad nestrada, rindas ir vairak par 3 pircejiem, bet ir vismaz 10 pasapkalposanas kases.
  Tas ir ari mans iecienitakais veikals - pirmkart, del kruasaniem, kuri ir garsigaki par visiem citiem veikalos uz vietas ceptiem, otrkart, Vacijas partika, , treskart, patik iknedelas precu tematika - Alpi, Spanija, Italija, Griekija, Austrumeiropa ( ka reizi, sonedel, kur piepirku saldetavu ar krievu sokolades plombiru :D un biezpiena sieriniem. ), utt., ceturtkart, super precu piedavajumi, kadus neatradisi citos supermarketos, un kuri laicigi ar bukleta ( zurnala ) palidzibu jau nedelu ieprieks tiek izzinoti un, piektkart, identiskas preces Lidl ir par 20-30 % letakas.
  Negativais - vakara ap 7iem veikals ir pustuks, precu klasts tiek papildinats nakti, ta ka iet vakara uz Lidl nav verts, kaut ari strada lidz 11iem vakara. Kasieres preces skane tada atruma, ka vieniga iespeja apturet to vajpratu ir sakt apzinati cammaties vai iet uz pasapkalposanas kasi..

 • -11
  sranskis Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  WoW, Fominova! Tava pakijā atkal pieslēdza interneta vai ari atradās brīvs brīdis starp krāsainajiem podiem!

 • -2
  Kukurūza Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Ina Fomina
  Es biju Lidl, bet kaut kā neredzēju pašapkalpošanās kases!
  Kā arī darba laiks ir no plkst. 8:00 - 22:00

 • -2
  Ina Fominova Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Kukuruza - mums Anglija ir Lidl pasapkalposanas kases, bet tas tika ieviestas tikai paris gadus atpakal. Ceru, ka jums ari driz ieviesis, ta ir daudz ertak.

 • -3
  Ina Fominova Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  sranski, ta ari nesapratu, vai tu mani patiesi esi bezgaligi iemilejies, vai ari es tev uz kadas loti sapigas varzacs esmu uzkapusi, ka tu nepalaid garam ne vienu manu komentaru. Vissliktakais, ka nupat jau skiet, ka sis nekaunigais individs sez VB redakcija, jo tiek dzesti Lembergam un vina komadai nedraudzigi komentari, bet pilnigi nekadas reakcijas uz nekaunigiem, rupjiem un rasistiskiem sranska izlecieniem.
  Hallo, Peteri Neimani ! Skiet, ka kads pagalam slikti veic savu darbu.

 • -1
  Aggnesse Pirms 3 nedēļām

  Es gan riju visu un neskatos ne uz ko

 • 0
  tery Pirms 3 nedēļām

  Vajadzēs aiziet paskatīties...

 • -2
  A.n.i.t.a Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Ir labi,ka tirgū ienāk jauns spēlētājs,kam zemākas cenas un augstākas algas darbiniekiem. Rimi un Maximai arī nāksies pacensties, nebūs monopoli, bet par Citro.... tur cenas iet uz augšu ātrāk par citiem, varbūt piebremzēs ?

 • -5
  Aggnesse Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Reiz biju pie drauga gultā un aizmirsos ka esmu ciemos un norāvu TĀDU zobu gultā..

 • -1
  Heinrich Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Labi vēl.ka nepiekakāji drauga gultu...

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: