JAU ATKAL TEHNIKUMA JAUNIEŠI!

Jekaterina95 | 17.09.2021, 19:52:05 | 2193

Jau ir APNIKUŠI tie tehnikuma jaunieši, nāk smēķet uz tuvāko māju pagalmiem atstājot izsmēķus un nospļauj trotuāru.

Tehnikuma smēķētavā nav vietas? desmitiem jauniešiem katru dienu nāk uz pagalmu un smēķē.

Kas apmaksās pagalma uzkopšanu?

Nepietiek kā smēķē, bet vēl bļaustās un mēta BOLT elektroskūterus kur pagadās.

Ieteiktu Ventspils Tehnikuma direktorei jauniešiem sniegt lekciju :)

Komentāri (22)

  • -11
    Anna_Anna 17.09.2021, 20:56:47

    Mīļā, Jekaterina, tā vietā,lai rakstītu te būtu pazvanījusi mentiem vai aizrādījusi pati. Ko tu sagaidi no direktores? Ka nelaidīs starpbrīdī?

  • -4
    Jekaterina95 17.09.2021, 23:18:26

    Cienīta Anna!
    Es negaidu nekādus brīnumus , kāda jēga zvanīt policijai? par to laiku tie jaunieši aizklīdis pa visām malām.
    Esmu personīgi aizrādijusi, bet mani nolamāja ar tādiem vārdiem, kurus pirmo reizi esmu dzirdējusi.

    Protams direktore nevar aizliegt jauniešus laist starpbrīdi, bet pamācošas lekcijas jāsniedz gan, nav jau pirmā un pēdejā reize, kad jaunieši smēķe un ālējas tur kur nevajag !!!

    Jaunieši pat ventasbalss pagalmā smēķe un piecūko to vietu.

  • -6
    Anna_Anna 18.09.2021, 09:37:17

    Bet varbūt tā lekcija jālasa nevis direktorei, bet vecākiem?

    Es pilnībā saprotu ka traucē ka smēķē bet tā problēma ir pie visām skolām, VISĀM, varbūt policijai jātaisa biežāki reidi ap skolām?!

    Atceroties sevi pusaudžu vecumā, mani neviena direktores lekcija ne baidīja, ne domas mainīja ,pat no pretējās mājas bildēti tikām, bet joprojām smēķēju.

  • -2
    Staķis 20.09.2021, 15:53:30

    Ālējas tur kur nevajag.. :D
    Te jau izklausās pēc skolēnu brīvības ierobežošanas. Labi, ka šo neredz cilvēktiesību aizstāvis STOPVACSIZM.

  • -6
    Eeeeeeeeee 17.09.2021, 23:30:41

    "Esmu personīgi aizrādijusi, bet mani nolamāja ar tādiem vārdiem, kurus pirmo reizi esmu dzirdējusi." Ar kādiem? :D :D :D

  • 0
    Lielais Kretīns 18.09.2021, 14:39:05

    Esmu ari padzivojies majās pie tehnikuma, Vienkārši tik problemas no tas iestades ir. Septembri pilns stavlaukums ar vecākiem, kuri nezin, ka privātīpašumā nevar atstāt savu mašīnu, tad sākas mācību gads un ir tā kā šeit raksta, un tad pa laimi beidzās un kādu mēnesi varu dzīvot kā cilvēks un tad atkal sākās viss no jauna

  • -10
    sūds 18.09.2021, 19:39:31

    JAU ATKAL JEKATERINA!

    Jau ir APNIKUSI tā Jekaterina95, bāž degunu kur suns savu p***i nebāž, māca dzīvot un neļauj čaļiem mierīgi uzpīpāt.

    Viņi pie tavām dzīvokļa durvīm smēķē? desmitiem reižu katru dienu cepas un aizrāda par neko.

    Mājas apsaimniekotājs nav sētnieku noalgojis?

    Nepietiek ka neliek mieru, bet pati arī droši vien nav svētā un ne reizi vien ir piemēslojusi kur nepienākas.

    Ieteiktu Jekaterinai sadzerties baldriāņus un izgulēties :)

  • -6
    Aigars G. 18.09.2021, 20:26:16

    Un to saka cūkmens kurš nekad dzīvē nav iepazinis vietas ,kur izmest gružus un dzīvo savā mēslukalnā.Pēc tā, kad cilvēki gružo var spriest pēc viņu audzinātības.Mums pie treptelpas ievācās jauni īrnieki,Gāja pie treptelpas zilināt un turpat arī koņčikus nomet.Tika mierīgi pavaicāts - vai nav naudiņas par ko nopirkt pelnutrauciņu? Uzdāviņat tādu ? Turpmak jau zilināja un meta beņčikus buņdžā savā,lai an īstenībā netālu ir soliņs ar gružspaini. Sētniekiem,tāpat ir grūts darbs - vākt dabas radītos gružus,kad cūko jau cilveki nav tomēr labi.Tik pat labi no tava spriestā var padomāt,ka sētniekiem jāvac tikai cilveku atstātie mēsli.

  • -6
    sūds 19.09.2021, 18:02:55

    Tu, prātvēder, saproti, ka tas viss tāpat tiek ar vienu un to pašu sētnieka slotu ieslaucīts vienā un tajā pašā maisā, un nokļūst vienā un tajā pašā izgāztuvē?
    Es ļoti labi zinu kur ir vieta gružiem - tavā tukšajā paurī. :)

  • -3
    aireetaajsainaars 20.09.2021, 15:02:36

    Tu tak esi mudaks..

  • -2
    sūds 20.09.2021, 18:59:54

    Jā, varbūt ne tik skarbi, ka mudaks, bet āpsis gan tas Aigars G. ir totāls.

  • -1
    kaktuss 18.09.2021, 20:18:25

    Frāķi paliek frāķi.

  • -4
    Kristīne Vāgnere 18.09.2021, 22:30:24

    Liels paldies visiem par ieteikumiem tālākajai rīcībai. Varu informēt visus ieinteresētos, ka esmu aicinājusi Pašvaldības policiju iekļaut regulārajos maršrutos Ventspils Tehnikuma teritoriju un tuvāk esošo apkārtni, ar audzēkņiem ir bijušas sarunas, skolā ar lekcijām ir un arī turpmāk būs Valsts policijas un Pašvaldības policijas pārstāvji, kā arī notiek un notiks policijas īpašie reidi. Īpaši 1.kursu audzēkņi tiek iepazīstināti ar Ventspils saistošajiem noteikumiem un citu informāciju. Ir ierīkota arī smēķētava pilngadīgajiem audzēkņiem, diemžēl, ir gana daudz ģimeņu, kur pusaudžu smēķēšana tiek uzskatīta par normu. Ja ir vēl kādi racionāli ierosinājumi, kas palīdzētu samazināt smēķētāju skaitu ne tikai Tehnikumā, bet kopumā pusaudžu vidū, labprāt uzklausītu, tiekoties klātienē. Ar cieņu Kristīne Vāgnere- Davidova

  • 0
    Persona 19.09.2021, 00:05:11

    Problēmu atrisināt ļoti viegli...
    Savulaik, vecajā skolā ierādītajā vietā, kur tagad atrodas bistro ēka, bija smēķētava.
    Smēķēja visi. Pilngadīgie/ nepilngadīgie. Neviens apkārt nekur negāja...un visi smuki izsmēķus meta atkritumu urnās.
    Jūs paši aizliedzat nepilngadīgajiem smēķēt atļautajā vietā, tāpēc viņi slapstās pa pagalmiem un tracina iedzīvotājus.
    Un šīs sūdzības ir katru gadu, kopš ir jaunā skola.
    Ja jaunietis vēlas smēķēt un ģimene to atbalsta, tad labāk lai to dara atļautajā vietā, ne tā?

  • -6
    Nobody 19.09.2021, 00:59:21

    Sie jaunieši jau nenāk no nekurienes, bet no mūsu skolām. Mūsējos neviens nedzenāja, gadiem ilgi policijas darbinieki pat iekasēja naudu no kreisajiem tirgotājiem. Nu pieķēra kādu, pokazuhai.
    Tas bija prestiši jauniešiem EUropā. Bērnu tiesības viscaur un pediņu! Krievu laikos skolā pīpāja tikai nūģi.
    Akcīzes nodoklis atkarīgie no cigaretēm, alkohola, tabletēm, ārstu izrakstītām u.t.t papildina valsts budžetu un dažu politikāū personisko labklājību, Protams, tas tiek maskēts ar visādiem pī-ātriem.

    Priecājies, ka nekoļījas tavā durvju priekšā!
    Nekādas direktores, ne likumu pantu mums aizkrāsnē forumā piesauktās nelīdzēs.
    [zsaku līdzjūtību tehnikuma direktorei šājā jautājumā. Tikai šajā.

  • -5
    Nobody 19.09.2021, 01:07:06

    No direktores teiktā:
    "ir gana daudz ģimeņu, kur pusaudžu smēķēšana tiek uzskatīta par normu."
    Jā, arī es savulaik šokējos, kāda vientuļā patiešām trūkumā esošā māmiņa pīpēja ar meitu mājās.
    Tā lētāk, jo ārā muņiki bija uzlikuši sodus 2reiz.

    Smēķēšaa ir jūtu slimība, saka psihologi. Veselās ģimenēs, kur ir tētis, mamma un labvēlīgi apstākļi augšanai ( ne jau uz āru butaforiski izrādīti) problēmas narastos. Mums laba māte vai tēvs bērnam bija tāda , kas daudz pelna iepriekšējā paaudzē. Patiesas rūpes, kuram tas interesēja?

  • -4
    Nobody 19.09.2021, 01:16:30

    Pirms piecpadsmit gadiem.
    Vedu savus bērnus uz akvaparku, paņēmu līdzi visus pagalma bērnus kuri gribēja,arī kuri ciemojās pie vecmammām. Es audzināju bez otras pusītes, neiespējamā misija. Iebraucām Pankūkos pa lēto kaut ko iekost pirms.
    Nejauši ienāca prātā pajautāt, ko Jūs visvairāk vēlētos dabūt? Vaicāju bērniem.
    Visi, katrs, teica... (domāju ričuku, kontruktoru, bārbiju, nu kaut ko tveramu no savas bērnības)....
    katrs bērns atsevišķi atbildēja.
    "Es gribu tēti!"
    ...
    ...

  • -7
    Nobody 19.09.2021, 02:20:59

    Uztaisiet pikniku viņiem pie mājas!
    Un vēlāk varēsiet ar lepnumumu pielikt šilti pie savas mājas nospļaudītā stūra, ka te Einšteini, Gētes pie MŪSU MĀJAS PĪPĒJA!

  • -4
    Staķis 20.09.2021, 11:29:11

    Cik redzu, tad pašvaldības policija aktīvi kontrolē šo iestādi. Vai mājas pagalmā esošie jauniešus uzreiz varam dēvēt par - tehnikuma skolēniem - šaubos! Vai Ventspilī dienas laikā nevar runāt paaugstinātā tonī - šaubos! Vai Bolt skūteri var nomest kur pagadās - šaubos - jo uzreiz būs jāmaksā sods!

  • -2
    Matrix 20.09.2021, 21:05:48

    Ko tu bļausties,tehnikuma direktire visiem pakaļ neizskries kur katrs iet ,zvani policijai tiko ienāk sētā un būs miers!

  • -2
    Matrix 20.09.2021, 21:11:40

    fotogrāfē viņus raksti iesniegumu un tiks viss atrisināts!

  • 0
    Kriska 21.09.2021, 17:34:45

    Tas pats ir pie katras skolas. Es kādreiz dzīvoju pie 4.viduskolas. Kaimiņš speciāli nolika spaini končikiem

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: