Sabiedrisko attiecību speciālista iztrūkums

Sandris Akmens | 15.09.2021, 11:50:02 | 1026

Ventspils domes priekšsēdētājs, vietnieki, katru nedēļu ziedo savu darba laiku , lai tiešsaistē stāstītu par jebko, kas notiek Ventspilī un ne tikai. Paskatījos Liepājas domē un citās Latvijas Valstspilsētās, šadiem iedzīvotāju jautājumiem un domes paziņojumiem parasti ir nodarbināta domes mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļa, kura ir lietas kursā par visiem notoiekošajiem procesiem domē. Jautājums pirmais: Vai domes amatpersonām tiešām ir tik daudz laika, lai savu apmaksāto darba laiku no nodokļu maksātāju kabatām, varētu ziedot informācijas izplatīšanai ēterā, tajā vietā darot savos amata pienākumos noteiktās lietas?
2. Vai domes amatpersonām ir problēmas ar komunikāciju, ja tik ļoti ir nepieciešams regulāri stāstīt lietas, par kurā var izlasīt portālā, avīzē? Varbūt viņus mājās jau neviens vairs neklausās?

Komentāri (23)

 • -2
  Krima Pirms 5 dienām

  Tās vēl ir paliekas no t s priekšsēdētāja iknedēļas preses konferencēm. Laikam ir grūtības radikāli mainīties. |Priekšsēdētājs un vietnieki varētu izteikties kādā īpašā gadījumā, par notikumiem pilsētā jāinformē mārketingistiem.

 • 0
  Vītols2 Pirms 40 minūtēm

  Jā, tik tiešām būtu labāk, ja Ventspilī nebūtu ne preses konferences, ne jaunumu atspoguļojums vietējos medijos, tad tiešām visi būtu priecīgi un laimīgi... vai arī nē? jo VB publikai uz katru lietu ir negatīvs skatījums. #JKP

 • -3
  žurka Pirms 4 dienām, 22 stundām

  Avīzi gadiem nelasu, tukša. Tiešsaistes neskatos, nav vērts. Portālā informācija - kaut kādas druskas ir, vismaz tas, ko drīkst publicēt, bet faktiski laikam notikumi pilsētā ir slēpjama lieta, ko nav ļauts publiskot. Soctīklos un degpunktā informācijas ir vairāk.

 • 0
  Vītols2 Pirms 41 minūtes

  Nu pag, tad sanāk, ka tu lasi tikai to, ko ir izlasījis kāds cilvēks un ar savu viedokli pārpublicē savos sociālajos medijos? Pilnīga normāla mūsdienu civilizācijā, kur cilvēki nelasa ziņas, bet to virsrakstus! Tas gan nozīmē, ka tiešsaistes saturu tu patērē, vienīgi tu lasi ko citi par to domā.

 • -2
  yolo Pirms 4 dienām, 22 stundām

  Varbūt galvenais mērķis nav iepazīstināt ar informāciju, bet gan parādīt sevi? Varbūt tāpèc ir tikai atļauti žurnālisti ar iepriekš sagatavotiem jautājumiem..?

 • -6
  Neimanis Pirms 4 dienām, 21 stundas

  esmu bijis uz daudzām preses konferencē, esmu uzdevis jautājumus, bet tikai vienu reizi man palūdza tādu uzdod, ja nu tēmu gūzmā tas netiek izrunāts. Par visiem, protams, nevaru runāt, tāda ir mana pieredze, bet kopumā apgalvojums, ka žurnālisti kaut kā īpaši pirms preses konferencēm tiek gatavoti, ir aplams. Protams, ir tiesības tam neticēt, tāpat kā žurkai ir tiesības kaut ko apgalvot, pat nepārliecinoties, kā tad ir tagad :) Sen nelasot avīzi , nav iespējams uzzināt, kā tur ir - tukšums vai pārpilnība :) Par tām atļautajām ziņām vispār nav vērts pat iesākt runu - smiekli nāk :)

 • 0
  yolo Pirms 4 dienām, 1 stundas

  Par atļautajiem žurnālistiem minu, jo bija tak precedents, kad divus svešos kaunināja, par cik nezināja kas viņi tādi un no kurienes.

  Ok, tātad Jūs apgalvojat, ka Ventas Balsī rakstītais ir pilnīgi objektīvs un neatkarīgs viedoklis?

 • -1
  KRX Pirms 4 dienām, 21 stundas

  Tas saucas - tuvāk tautai jeb individuāla pieeja!

 • 0
  žurka Pirms 4 dienām, 21 stundas

  To Neimanis
  Aizķēra, ja? Pašķirstu ventiņu, kad sanāk, nu reizi mēnesī. Joprojām nekas nav mainījies. :) Palieku pie sava, ka tikpat kā nav informācijas par notikumiem pilsētā.

 • -5
  Neimanis Pirms 4 dienām, 21 stundas

  Aizķēra, ka "neesmu lasījis, bet tukša". Ja lasi, tad skaidrs, ka ir viedoklis.

 • -3
  Neimanis Pirms 4 dienām, 21 stundas

  Jā, vienīgi varētu precizēt, par kādiem notikumiem nav bijis? Un par ko tad ir, ja ne par notikumiem? :)

 • -6
  корумпант Pirms 4 dienām, 20 stundām

  Visi runā par to, ka šeit viss notiek slepus, viss tiek slēpts un noklusēts. Bet kad Ventspils pašvaldības mārketings ir augstākajā līmenī un ar sabiedrību tiek komunicēts nepārtraukti - tad atkal viss ir slikti! :D :D :D

 • -1
  Pilsēta Pirms 4 dienām, 20 stundām

  Smieklīgi ir, tad kad kāda "žurnāliste" sakārtojot savu folija cepurīti, netīšām uzdod jautājumu uz kuru bijušajam priekšsēdim bija sagatavoti slaidi, grafiki un atbilde uz 15 - 20 min.

 • -7
  Viktors Torpēda Pirms 4 dienām, 20 stundām

  Man jau liekas ka ļoti forši, ka Domes priekšsēdētājs un viņa vietnieki informē par jaunumiem pilsētā un izsaka viedokli, kā viņi redz konkrētas problēmas pilsētā.

 • 0
  žurka Pirms 4 dienām, 20 stundām

  To Neimanis
  Labi, nedaudz pārķēru pār strīpu - droši vien avīzē ir labi atspoguļoti vietējie kultūras un sabiedriskās dzīves notikumi. Bet tieši es (un tas ir tikai mans viedoklis) daudz uzzinu tikai no paziņām un soctīkliem, ne šeit un ne no avīzes. Pārējiem var droši būt savs viedoklis, arī par manējo.

 • -3
  корумпант Pirms 4 dienām, 2 stundām

  Es ar, bet mani vecvecāki gan nē, tai paaudzei avīzes un TV ir vienīgais uzticamais avots, kur dabūt informāciju. Var jau izbeigt drukāt avīzes, pārraidīt dažādas informatīvas pārraides, bet tā tiktu atņemta informācijas ieguve senioriem.

 • 0
  Vpr Pirms 4 dienām, 13 stundām

  Tā viš i:
  https://youtu.be/rCl_DO6gCpw?t=120

 • 0
  Pāvests Pirms 4 dienām, 2 stundām

  Neimani, kad vienreiz iznāks digitālā avīze? Parasto avīzi sen vairs neviens nelasa, jūs pārtiekat tikai un vienīgi no pašvaldības iestāžu budžeta, kuriem ir pienākums abonēt parasto avīzi, jo budžets taču kaut kādā veidā ir jāiztērē. Gribētu redzēt kā avīze izdzīvos, ja to nesponsorētu dome. Aizietu pa burbuli jau pirmajā nedēļā, jo no pensionāriem vien kantori nevarēsiet pavilkt.

 • -4
  Vītols2 Pirms 4 dienām

  Nerunā par visiem. Tici man avīzi lasa un lasīs, protams, varbūt ir jāpiedāvā lasītājiem kas jauns, bet ne jau jāslēdz vispār. Vecais gadu gājums, kas Ventspilī ir pārsvars, šo nekad nepiedotu un pievērstos dezinformācijas avotiem.

 • -2
  Soross Pirms 2 dienām, 1 stundas

  Vieglāk, protams, ķēzīt forumā, "ka avīzē neesot, ko lasīt", nekā uzrakstīt savu lasītāja vēstuli par kādu sakarīgu tēmu un aizsūtīt uz redakciju, lai nopublicē 2. lappusē.

 • -5
  Soross Pirms 2 dienām, 1 stundas

  Vieglāk, protams, ķēzīt forumā, "ka avīzē neesot, ko lasīt", nekā uzrakstīt savu lasītāja vēstuli par kādu sakarīgu tēmu un aizsūtīt uz redakciju, lai nopublicē 2. lappusē.

 • 0
  Krima Pirms 19 stundām, 44 minūtēm

  Paga, VB avīzē publicē tikai L un V biedru, domubiedru un pietuvinātu personu rakstus vai arī rakstus par viñiem. Nekad nav gadījies lasīt intervijad ar citādi domājošiem. Nekad. Pirms gadiem bija bilde un intervija ar kundzi, kura savā virtuvē ko cep. Satieku un jautāju, vai ir L un V biedre. Viña pat izbrīnījās par jautàjumu. Bez šaubām, ka esot. Tā kā, Soross, ieteikt katram ko uzrakstīt un publicēt 2. lapā, ir dezinfo.

 • 0
  корумпант Pirms 3 stundām, 10 minūtēm

  Kā nav? Pavisam nesen jekapists Jurševics gozējās Ventas balss slavas gaismā. Ja nemaldos, tad arī Vočtavs un Čeporjus tur bija.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: