Vai "Ventas Balss" nezināšana vai kas?

sranskis | 13.09.2021, 09:58:11 | 921

Man reizēm ik pa 2-3 nedēļām gadās palasīt "VB" arī papīra izdevumu. Tā manās rokās nokļuva pag.nedēļas, šķiet ceturtdienas, izdevums, kurā bija žurnālistes J.Narušēvičas raksts "Ātrās palīdzības ēka tagad tukša". Jau vismaz otrais par ĀP tēmu, neskaitot informāciju internetā.
Man reizēm ik pa 2-3 nedēļām gadās palasīt "VB" arī papīra izdevumu. Tā manās rokās nokļuva pag.nedēļas, šķiet ceturtdienas, izdevums, kurā bija žurnālistes J.Narušēvičas raksts "Ātrās palīdzības ēka tagad tukša". Jau vismaz otrais par ĀP tēmu, neskaitot informāciju internetā.

Komentāri (5)

  • -4
    sranskis 13.09.2021, 09:58:27

    Tad lūk - liels bija parsteigums, ka VB žurnāliste, iespējams arī domes speciāliste Inga Apmane, atzīstas savā nezināšana. Citēju:"Ventas Balss rīcībā nav ziņu par to, kur atradās ātrā plīdzība no 1961.gada 1.ūlija līdz 1967.gadam". Tika izteikts pieņēmums un viss! Atvainojos, bet ja kaut ko raksta, tad jāuzraksta līdz galam un, pieļauju, ka slimnīcas arhīvos vai kur citur ir informācija, ka ĀP šajā laika posmā atradās Ļeņina ielā 17. Telpas bija 1.stāvā ar ieeju no caurstaigājamās kāpņu telpas, kura izgāja uz Raiņa ielu.
    Protams, ka minētā raksta mērķis nebija izpētīt ĀP vēsturi Ventspilī, bet ja reiz ir pieminētas atrašanās vietas, tad izmest mēslainē 6 gadu periodu nav īsti korekti. It īpaši,ka informācija ir atrodama, it īpaši, ka vēl ir dzīvi cilvēki, kuri strādaja visās minētajās ĀP telpās vai kuriem bija ar šiem cilvēkiem saskarsme. Līdz ar to akmens arī domes speciālistes dārziņā.

  • -6
    Pāvests 13.09.2021, 10:11:03

    Es nesaprotu tagad, kas īsti Tev kaiš? Man pilnīgi vienalga un neinteresē kas kur kad atradās 60gados. Un? Ko Tu ar šo gribi pateikt? Teikšu kā ir- pilnīgi nav nekāds rezons no šito. Viņiem tagad jaunas telpas un visi dzīvo tālāk. Kautkāds 6 gadu periods nevienam n-e-i-n-t-e-r-e-s-ē!

  • -4
    Kļumpats 13.09.2021, 11:14:56

    Pirmkārt, prieks, ka lasāt VB arī papīra formāta :)
    Otrkārt, laikraksta rakstu apjomu un saturu ietekmē dažādas lietas, piemēram, nodošanas termiņi, citu ieplānoto materiālu apjoms, tā kā dažkārt ne tikai visu nevar salikt vienā rakstā fiziski, bet visu uzreiz arī nevar noskaidrot, jo jādabū gatavs tas, kas ir jāiedabū konkrētajā avīzē. Ja paņemsiet rītdienas avīzi, tur būs ziņas turpinājums, ar info par ātrās palīdzības mašīnām Raiņa ielā :)

  • -3
    sranskis 13.09.2021, 10:18:41

    Pāvestam- ko tad komentē, ja vienalga un neinteresē? Ir daudz cilvēku, kuriem interesē vēsture un fakti!

  • 0
    еs 13.09.2021, 19:11:15

    http://periodika.lv/periodika2-viewer/?lang=fr#issue:553122|article:DIVL196 (Padomju Venta, 20.10.1962.)

    http://periodika.lv/periodika2-viewer/?lang=fr#issue:553421|article:DIVL164 (10.10.1964.)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: