Pārventas sporta kompless

Jancis Jurevičšs | 28.07.2021, 08:50:22 | 815

"Pārventas sporta kompleksā 2017.gada septembrī tika atklāta atlētikas zāle. Būvniecības laikā tika pārbūvēta 3.vidusskolas aktu zāle un bibliotēkas telpas, kurās tagad ierīkota trenažieru un fitnesa zāles. Izbūvējot pāreju, šīs telpas ir savienotas ar Pārventas sporta kompleksu. Atlētikas un fitnesa telpās ir ieklāta jauna grīda, izbūvēta jauna apkures sistēma un ventilācija, izbūvētas jaunas dušas, tualetes un ģērbtuves."

Kādēļ 2017.gada uzceltajai piebūvei nav izveidota dzesēšanas sistēma? Es saprotu, ka tas maksā naudu, bet vasarā, atlētiskajā zālē, kur cilveki nodarbojas ar sportu, gaisa temperatūra pārsniedz 32*C. Tas galīgi nav pieļaujams!
Pilsēta ar rītdienu, bet par cilvēku labklājību netiek domāts!

Komentāri (6)

  • -2
    Olimpiskais centrs "Ventspils" 28.07.2021, 18:48:20

    Pārventas atlētikas zālē ir nodrošināta jaudīga ventilācijas sistēma, kas standarta apstākļos spēj nodrošināt piemērotu klimatu zālē. Tomēr šogad vasara ir neierasti karsta, tādēļ komfortablākai sportošanai karstajā laikā piedāvājam izmantot Basketbola halles atlētikas zāli, kur ir nodrošināta kondicionēšanas sistēma, vai arī izmantot bezmaksas trenažierus svaigā gaisā pie Basketbola halles.

  • -7
    Marta P 29.07.2021, 07:13:02

    Tiek domāts par cilvēku labklājību, nevis izskraidīts un izpatikts katram, čīkstulim. puikiņam kondicionieri vajag, lai pasportotu, jo citādi nevar. Nabadziņš!

  • 0
    Spīdola 29.07.2021, 11:25:19

    Martap galva vēl nav no lielā karstuma atdzisusi. Katru dienu gvelž arvien aplamāk. Varbūt pañem atvałināju un tad ar jauniem spēkiem meties darba druvā? OC skaidri pateica, kas un kā darbojas. Un cilvēkiem ir tiesības uzdot jautājumu un sañemt atbildi. Nosaukt tos par čīkstułiem, puikiñiem ir amorāli un neētiski. Martap, lūdziet, lai jūs nosūta uz kursiem, jo ar pašreizējo sniegumu jūs pazemojiet savu antštalti.

  • -8
    Marta P 29.07.2021, 14:40:16

    Un man ir tiesības pateikt savu viedokli! Tas, ka Tev par tavu viedokli maksā to nekādā mērā nepadara svarīgāku!

  • -1
    Spīdola 29.07.2021, 15:39:06

    Lemberga un Co kadru kalve. Ar savu morāli un sapratni par procesiem. Jūsu darbs, Martap, pagjēr strādāt filigrāni. Ñemiet piemēru no kumīra. Jūs to nemākat.!

  • -6
    Marta P 30.07.2021, 16:17:27

    Krima, man atšķirībā no jums ir savs viedoklis, kuru var ietekmēt vien ar jauniem faktiem. Un jā, es uzskatu, ka nav visās telpās jābūt kondicionieriem, galvenais, ka ir laba vēdināšana. Un jā, es uzskatu, ka īpaši šādā vietā, kur cilvēki sasvīst un sporto kondicionieris var radīt arī kaitējumu veselībai, jo miesa ir mitra un mākslīgi atdzesētais gaiss var apaukstēt. Jā, tāds ir mans viedoklis un tas ir balstīts uz manu dzīves pieredzi. Negaidu, ka jūs piekritīsiet, bet varētu vismaz nepārmest par viedokļu atšķirību, šaubos vai jums maksā par to, lai neļautu izteikties citiem!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: