Lielais prospekts!

Black | 24.07.2021, 00:32:02 | 2298

Kā būtu ar vienkāršu naktsmieru?Vai tad piektdien uzreiz pēc 18.00 nevarēja sākt gatavot laukumus GG festivālam?

Komentāri (96)

  • -5
    LizeteL 24.07.2021, 00:43:52

    Arī es dzīvoju uz Lielā prospekta. Iedzīvotājiem neviens neprasīja vai piekrīt, ka pie pašiem logiem pāris simts pamuļķu ārdās un bļauj. Un tik tiešām - vai iekārtot visu nevarēja no 18:00, kad pa prospektu nebrauca NEVIENA mašīna? Pat zvanot policijai, policits atzina, ka saņemtas jau daudz sūdzības par šo, viņi pat neatbrauca pēc mana zvana, jo bijuši vairākkārt. Laukumu iekārto mazi puišeļi, kas neko pacelt nevar. Viss tiek mētāts - iedomājieties troksni pusnaktī, kad met metāla žogu! Man bērns neizgulējies, es neizgulējusies. Un PAŠVALDĪBAI nospļauties par to, ka iedzīvotāji nav uz mieru pie mājām visas dienas garumā klausīties vājprātu. Rīkojiet to mēslu, kur netraucēsiet naktsmieru. Kurš no jums tur pašvaldībā nāks samīļot un mierināt manu bērnu, kad piekto reizi pamodināts dēļ skaņa blīkšķa? Kaut reiz ieklausīties iedzīvotājos, nevis tikai solīt, ka to darīs vēlēšanu laikā.

  • -5
    LizeteL 24.07.2021, 06:39:06

    Lieliski! Visa ģimene pamodināts 6.00 no rīta, jo pie pašiem dzīvokļa logiem ir jānoliek pārvadājamās tualetes. Varbūt dzīvoklī ienesīsiet? Kur ieteiksiet mums pārvākties? Idiotisma augstākais punkts. Krāvēji pulksteni pazīst? Jāstāv pie loga un jābļauj?

  • -6
    _āmen_ 24.07.2021, 10:45:41

    Līdzjūtību visām Lielā prospekta ģimenēm ar bērniem.
    Kāpēc šo mēslu nevar rīkot ,piemēram, Reņka dārza stāvvietā vai kur citur?
    Uzskatu, ka Ghetto Games sen jau sevi ir izsmēlis. Pirmos gadus varbūt bija interesanti, bet šobrīd sāk krist uz nerviem tas pasākums. Tiešam Ventspils neko jauno nevar izdomāt?

  • -5
    Marta P 26.07.2021, 17:17:23

    Visās pilsētās, pat lauku ciemos notiek dažādi pasākumi, nu ar to ir jārēķinās, ka pilsētadzīvo, pilsētā notiek pasākumi, sporta spēles, koncerti utt. Ar to jārēķinas dzīvojot pilsētā. Tas nav kaut kāds tikko izdomāts jaunums, tā tas ir. Tā pat kā ir jārēķinās, ka pilsētā brauc auto.. Katrā vietā ar kaut ko jārēķinās. Mežā dzīvojot ar dabas klātesamību - tur ar briežu baura laikā gulēt grūti, jo tie visu nakti bauro.. Šosejas malā nekurienē - automašīnas, gan operatīvie ar sirēnām, gan parastie taurējot . Visur kaut kas notiek, visur ir dzīvība un ar to ir jārēkinās!

  • -4
    LizeteL 24.07.2021, 11:14:20

    Kas nesīs atbildību, ja ar futbola bumbu kādam pa logiem iespers???? Tieši pie mājas loga ir 2 futbola laukumi.

  • -28
    VentspilsMen 24.07.2021, 14:15:24

    Cilvēks mīļais, ja nav mierā ar dzīvi pilsētā, tad jādodas uz laukiem. Tur būs klusums, miers un neviens netraucēs. Festivāls jau sen tika izziņots, kāpēc tāds pārsteigums?! Būs trokšņi, cilvēki un dzīvība - Jūs dzīvojat pilsētas centrā.

  • -23
    A.L. 24.07.2021, 13:10:14

    Vienkārš iedzer boldirjāņs un nomierinies beidzot!

  • -4
    LizeteL 24.07.2021, 13:30:52

    Vai kāds pārgudrs. Paldies par komentāru. Muldēt viegli, ja nedzīvo blakus šim murgam.

  • -3
    juris700 24.07.2021, 13:57:19

    Lidlauks...lai tur tusē šamie un līdzvērtīgie,nemaisot citiem atpūtu

  • -4
    Marta P 26.07.2021, 17:20:38

    Nu tad atkal būs sūdzēšanās, ka nav transports tiem, kas tur grib aizbraukt. Tur ļoti daudz jauniešu, bērnu, pusaudžu -viņiem nav savu auto, kā lai viņi nokļūst šajās sacensībās?
    Tie ir bērni un jaunieši, kas ir izvēlējusēis sportot, aktīvi pavadīt laiku, nevis pie mājām uz soliņiem iedzert vai uzpīpēt! Vai tiešām tas tagad ir slikti, ka aicina jaunos sportot?

  • -2
    Spīdola 24.07.2021, 15:47:50

    Kādreiz bija oc placī

  • -4
    Spīdola 24.07.2021, 15:50:47

    Ja ir iespēja, šādās nedēļas nogalēs ( kā baikeru saiets) vajag braukt prom no Ventspils. Gudri melš tie, kuriem vienīgās dzīvesvietas nav centrā.

  • -19
    Kriska 24.07.2021, 16:03:53

    Krima , samaini dzīvokli uz Pārventu un vēl dabūsi piemaksu. Vai pie Selgas ir 5-stāvene. būs klusums

  • -23
    yolo 24.07.2021, 16:44:39

    Ja ir tāda alerģija no trokšņa, tad var taču aizbraukt kaut kur uz šo vienu nedēļas nogali. Ne tā? Datums bija zināms jau pirms gada

    Nav protams ideāli, bet dzîvojot pilsētas centrā, pilsètà, kur notiek šādi pasākumi ar to diemžēl ir jārēķinās.

  • -3
    LizeteL 24.07.2021, 16:51:13

    Kāpēc man būtu jātērē nauda un jāpamet savas mājas kaut kāda pasākuma dēļ? Neiet runa par troksni tik ļoti, kā tualetēm pie daudzdzīvokļu māju logiem un futbola laukumiem tieši pie logiem. Pilsētā ir Olimpiskais centrs - lai rīko tur sporta pasākumus. Tam OC ir paredzēts.

  • -4
    Aigars G. 24.07.2021, 17:51:12

    tev olūdeņgalv viegl spriest par lietām,jo pats nedzīvo tuvumā.Pakustin sāv riev reizi mūžā,Tāds liets var organizēt daudz talāk no apdzīvot viet.Kā jau viens minēt tai pašā lidlauka vai kaut tanī hūtē ,nevis pa nakti stellēt savas uzpariktes,kuras var izdarīt dienu iepriekš vai arī bāzt atej pie log.Tač tu jau ka atejkaral i pierads ,tāpēc viegl spriešan

  • -5
    Marta P 26.07.2021, 17:26:06

    Dzīvojot gan pilsētā, gan daudzdzīvokļu mājā ir jārēķinās ar to, ka apkārt turpināsies dzīve arī tas, ja tu gribēsi klusumu. Man piemēram tā Ledus sirds dziesma jau aknās sēž, jo aiz sienas viņa skan cauru dienu, bet ar to ir jārēķinās, ja dzīvo dzīvoklī. Dzīvojot pilsētā - nu ir jārēķinās ar pasākumiem un koncertiem. Būtu jāpriecājas, ka bērni izvēlās sportot!

  • -3
    liiga899 24.07.2021, 23:16:14

    un tagad arī, plkst 23, vāc nost daļu no savām stalažām. Vai tad to nevarēja darīt, kad plkst 18 it kā beidzās Lielā prospekta aktivitātes. Un par tualetēm vispār nav vērts runāt, tiešām labi, ka vēl kādam dzīvoklī neielika.

  • -3
    liiga899 25.07.2021, 14:28:52

    Skaists rīts Reņķenes stāvlaukumā pēc Gheto murga. Nabaga sētnieks.
    https://ibb.co/RyjWHQv

  • -6
    ventspilnieks 36,7 25.07.2021, 16:10:15

    Normāli, Berlīnē ap Alexanderplatz tā ir katru rītu.
    Šobrīd čigaiņi kurina sadzīves atkritumus, vot tas ir п1зdeц :D
    Labi, ka vējels tāc stiprāks.

  • -13
    TK 25.07.2021, 18:06:24

    Mans bērns to, mans bērns šito.. bla, bla, bla. Labi, ka bikses vēl nepie*irsa.
    Nīdētāji un čīkstuļi - šī pilsēta nav tikai Jums un ne visi vēlas tik neinteresantu un garlaicīgu dzīvi, brīvo laiku un brīvdienas.
    Ne jau katru dienu uz prospekta būvē žogus un skandina mūziku, brauc moči utml. Ir vasara - ejat ārā un beidziet tupēt pie datora un nīdēt VB forumā. Tiešām nevar beigt brīnīties, no kurienes šitās raudātāju brigādes
    nāk. Un vienmēr ir iespēja pārcelties dzīvot citur.

  • -9
    LizeteL 25.07.2021, 18:12:23

    Kas lūdza tavu pārgudro viedokli? Interesanti, kas domās par manu bērnu, ja ne es? Var redzēt, ka neesi ģimenes cilvēks un varbūt labi vien ir. Droši, pārcelies citur dzīvot. Visu labu!!!!

  • -11
    TK 25.07.2021, 18:20:11

    A kas lūdza Jūsu čīkstēšanu?
    Man nekur nav jāpārceļas. Dzīvoju tur pat, kur notiek visi šie pasākumi un man nekas netraucē. :)

  • -9
    TK 25.07.2021, 18:20:12

    A kas lūdza Jūsu čīkstēšanu?
    Man nekur nav jāpārceļas. Dzīvoju tur pat, kur notiek visi šie pasākumi un man nekas netraucē. :)

  • -7
    Aigars G. 25.07.2021, 19:05:56

    Tev pareiz meitēns pateic - lāb ka tādam kā tev nav bērn. viss jau nav kā tu.laikam pieliek feiss ik dien,īspējams nobūčā asfalt ko sauc no rīt pa asvaļt slimīb un tad jau var gulēt kaut bumb sprāgst blakus.Taču tu nesaprot ka i ģimencilvēk,un ja i mazi bērni tie nevar pagulēt.Tādiem pasākumiem nav jānotiek pilsēt centr.Nakamgad piesakies lai to atej pie tav log liek jo tev patīk pasākum un tu viss atbalst.Varēs būt šveicar virināt durv ar

  • -4
    TK 26.07.2021, 06:53:56

    Aigar - Tu, zābak, visdrīzāk izskatās, ka pats ikdienu pieliec savu seju un nonstopā asfaltu samīļo, jo pat pareizi rakstīt vairs neproti. Visās pilsētās pilsētas centri ir noslogotākās un ne tās klusākās vietas, ar to tā kā vajadzētu rēķināties.
    Un pēc Tavas loģikas, ateja visdrīzāk Tev smadzeņu vietā palikusi, ko pašam vajadzētu pavirināt un pavēdināt, lai nepaliek vēl sliktāk :)

  • -3
    Aigars G. 26.07.2021, 09:05:17

    Zābaks i tu i pie tam vēl krekls naturāls.Es kā grib tā rakst.Te nav skol vairs.Saprat zõniņ mazais.Noslauk sav sieč uz lūp un tad mēģin pašļupstet. Atšķirībā no tevs es alkahoļ lieto daž reiz gadā un minimāl tik svētkos.Tev tupa piepe pat nebij skaider,ka runa nav pret pasākum tač gan norises vietu un tas organizēšan.Es pats blaks dzīvo ,man tas netraucē pasākems,tāč atšķirīb no tev pazol nodrilētā es domāju,ka ne visiem tā ir.Saprot dom ko? Diez vai,jo tu i ļotiaprobezot un notiekt ik rīt doma kur dabūt kapeik sotakam .Tu jau kā redzams sav biet izmanto tikai rijamā iebāšan jo savadak tukš skan pa vesel jūdz.

  • -5
    TK 26.07.2021, 10:33:15

    Ej attīsties vienšūni, visu labu :)

  • -6
    Marta P 26.07.2021, 17:35:39

    Tiesības izteikties ir ikvienam, tā pat domas vienēr dalīsies, bet ir jāsaprot, ka dzīvojot kopā ar citiem ļaužiem ir jārēķinās arī ar viņiem - jaunieši grib sportot, grib sporta pasākumus, tie ir jārīko un tiem jābūt pieejamiem, lai sports būtu interesants un pieejams.
    Ja aizliegs šādus pasākumus, tad mums bērni paliks par apaļiem dārzeņiem, kas neko citu kā ekrānus negribēs. Ir jāpriecājas, ka mums ir aktīvi jaunieši, un, ka pilsēta to atbalsta. Bez aktīviem jauniešiem pilsētai nav nākotnes.

  • -1
    Aigars G. 26.07.2021, 19:02:01

    Marta P .Atkārtoš,ka es nav pret nevien pasākum.Maņ patīk ,taču ja man pie log pielit to mazmājiņ es noteikt viņ būt apgāzs.Tas nav pareiz.Tāpat arī iekārt stellēšan pa nakt es uzskat a nav pareiz.To viss var sagatavot normal dien iepriekš.Un beidzamais ja pasakums notiek talāk no centr tad jau pašiem dalībniekiem ir labāk,jo var baurot pa pill grifel cik plaušs tur.Es kad aug nebija tād pasākum ,tācu bij biež sport pasakum stadionā.Kā var manīt neviens no man paaudz pa dārzen nav palics,ka nav bijuši kaut kād getliņ svētk. Tie kas pataus ne tikai jaunatn pa dārzen saprot gudr cilvēk .Tapat saprot plān,kurš uzsākts jau sen i,ieskaitot ar izglītīb trlo sistēm un praid ar. Ja tu to nesaprot tad žēl .

  • -8
    Valters 25.07.2021, 20:47:23

    Tiešām meitens? Izskatās gan pēc mūžīg neapmierināt pensioņerk, kas izturās tā, it kā vis pasaul viņam būt kaut ko parādā.
    Ja tiešam jauns meitens, tad es zin, kas pa vain. Varbūt es var kā nebūt izpalīdzēt, lai būt apmierināt?

  • -3
    LizeteL 25.07.2021, 23:01:48

    Ar Tavu verbālo caureju jau viss ir izteikts - galvā vairāk par zāģu skaidām nav.

  • -8
    Soross 25.07.2021, 20:59:03

    Pa koronvīrus gadu atradinajšes no trobel. Tagadiņ tik ņerkstēt māk.

  • -3
    LizeteL 25.07.2021, 23:00:12

    Paklusē. Neviens nerunā par pasākumu kā problēmu, bet gan loģisko domāšanu un pasākuma plānošanas būtību. Iepazīsies ar sniegtajiem komentāriem un tad rej, pakalpiņ.

  • -5
    Marta P 26.07.2021, 17:39:19

    Loģiski, ka pasākums tiek rīkots pilsētā, centrā, kur no visām pislētas malām līdz tam viegli nokļūt gan kājām, gan ar sabiedrisko, jo jāatceras, ka auditorija ir jaunieši.
    Lidlaukā var rīkot pieaugušajiem pasākumus, tiem ir auto, var sagrupēties pa vairākām mājsaimniecībām vienā auto un doties uz lidlauku.
    Jauniešiem pasākumi jārīko pilsētā, lai var arī pēc tam normāli mājās aiziet, lai nav pa kaut kādām nomalē vakarā jāiet.

  • -2
    Optika 25.07.2021, 22:32:16

    Par šo lietu es arī aizdomājos - vai tiešām uz trīs dienām ir jānobloķē pilsētas centrālā iela? Vai šo Ghetto Games pasākumu tomēr nevarētu pārcelt uz Pārventu, vai arī uz kādu pilsētas daļu kur netraucē cilvēkiem un transportam?

  • -4
    ventspilnieks 36,7 25.07.2021, 23:34:03

    Nevar. Vienīgā iela, kur līdzens asfalta segums. Pamēģin pa izļorkatām bruģa ielām uzraut basiņ :D

  • -5
    Marta P 26.07.2021, 17:41:25

    Šij ielai apkārt ir daudz citas mazākas un lielākas ieliņas pa kurām norobežojumu varēja apbraukt bez jebkādām problēmām, nedaudz tik jāpieslēdz galva braucot. Nevarēja stūrēt un skatīties telefonā, tā var būt bija jums lielākā problēma? bija jāskatās uz ceļu, un jādomā?

  • -12
    Temīda_157 25.07.2021, 23:11:23

    Lizetei - ar ko Jūsu bērns ir īpašāks par tiem jauniešiem, kuri izvēlējušies veselīgu dzīvesveidu un sporto? Jau apnīk lasīt šo gaudošanu. Beidzot pilsētā ir kaut kāda kustība, bet mūsu mietpilsoniskajiem cilvēkiem tas ir par daudz. Jūs paši sev neriebjaties ar savu čīkstēšanu?

  • -5
    LizeteL 25.07.2021, 23:31:34

    Manam bērnam ir tiesības izgulēties tāpat kā visiem citiem. Palasi labāk par ko iet runa un tad rej..

  • -6
    Klementīne 26.07.2021, 00:01:37

    Lizetei - ar ko Jūsu bērns ir īpašāks par tiem jauniešiem, kuri izvēlējušies veselīgu dzīvesveidu un sporto?

    Izej vakarā tā pavēlāk un apskaties cik veselīgu dzīves veidu izvēlējušies tie jaunieši kuri ir saistīti ar šo pasākumu. Pašam smiekli nenāk kaut ko tādu uzrakstot?

  • -6
    Marta P 26.07.2021, 17:43:40

    Katrā grupā ir izņēmumi, tomēr lielākā daļa šī pasākuma apmeklētāju un dalībnieku ir izvēlējušies tiešām sportot. Bet katrs jau spriež pēc savas samaitātības pakāpes. Ja pašam hobiji tādi, tad liekas, ka citiem ar..

  • -3
    LizeteL 26.07.2021, 00:30:00

    Soole - izlasi vismaz par ko iet runa, ģēniālais cilvēk.

  • 0
    Klementīne 26.07.2021, 21:46:27

    LizeteL !Izlasi pati vispirms kam manis rakstītais bija domāts. Ne jau Jums ,bet Temīdai _157.Pirmais teikums ir no viņa sacītā nokopēts .

  • -4
    Valters 26.07.2021, 03:51:57

    Uz kurieni tava runa aizgāja, pensi???

  • -10
    Alise Kiturko-Kviese 26.07.2021, 10:05:59

    Diezin vai Lielais prospekts kā iela ir jūsu īpašums. Un tiešām - datums sen bija izziņots. Sen varējāt iegādāties ausu aizbāžņus. Un ja jūsu bērns tur piedalītos? Arī raudātu forumā, lai uzvedās klusāk? Vai tomēr priecātos, ka bērns rod pazīšanos ar sev līdzīgi domājošiem un lietderīgi pavada vasaras brīvlaiku?

  • -4
    LizeteL 26.07.2021, 12:29:02

    Princesīt, iepazīsties ar komentāriem sākumā un tad muldi. Tavam komentāram nav nekāda sakara ar šo situāciju. Un kad Tev būs bērni, tad sāksi domāt savādāk.

  • -8
    Alise Kiturko-Kviese 26.07.2021, 13:23:20

    Jūs vispār kas tā tāda esat, lai kādam vispār norādītu, ko teikt un ko neteikt? Lielkundze baronese? :D Nu sveiki :D

  • -3
    LizeteL 26.07.2021, 13:54:51

    Lieliski veidots gramatiski precīzs teikums.

  • -3
    SportaFans 26.07.2021, 16:59:33

    Lizeta kad nez kā argumentēt sāk piesieties gramatikai. pareiz visu Alise pateica, pareiz!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: