AB Solution security -Krāpniecība

Daiga | 21.07.2016, 21:28:14 | 3969

Ilgi klusēju, bet pacietībai arī pienāk gals. Pārvilināja pie sevis ar zemo cenu no citas kompānijas šī skaitāmā apsardze. Tad arī sākās manas nedienas. Pati, protams, vainīga – līgumu līdz galam neizlasīju. Lēta ir tikai kad pie sevis vilina, izrādās papildus katrs mobilas grupas izbrauciens maksā naudu, materiālo atbildību par manu īpašumu nenes, ierodas uz trauksmi 20 min. laikā, bet tas ir labi ja vispār ierodas . Vēlējos atgriezties pie iepriekšējas kompānijas, bet arī tad saskāros ar grūtībām – AB solutian security bija sabojājuši manu apsardzes iekārtu - kas ir mans īpašums. Zvanīju jautāju, lai salabo, atbilde bija - paši tiekat galā, nu jau divi mēneši pagājuši ziņas nekādas. Iesakiet ko man darīt? Tiesāties man nepietiek naudas.
Kliente

Komentāri (10)

  • -1
    Novadnieks 21.07.2016, 21:31:27

    Vislabākā apsardze ir trīs rotveileri,nevis kaut kāds tur Gatis vai Boris.

  • 0
    Riebīgais 21.07.2016, 22:01:20

    +++ iepriekšējam komentam, sāksim jau ar to,ka neviena apsardzes firma atbildību nenes,šie jau tā tik tā turas virs ūdens līmeņa,kur nu,ja vēl kādam kautkas būs jāmaksā savas nekompetences dēļ. Labākais ir suns,bet ja nu galīgi netīk,tad paši var nopirkt aparātus uzstādīt gan kameras gan signalizācijas un pārvaldīt pašiem savu īpašumu,nevis ļaut svešiem ģimām un mišām izpētīt savu īpašumu un tad kad atteiksieties no viņu pakalpojumiem,tad pēc tam notiks visādi brīnumi...

  • 0
    No malas 23.07.2016, 14:48:53

    Suns kā apsargs noderīgs vienīgi pret gadījuma ložņātājiem,neprofesionāļiem.
    Nopietni cilvēki,ejot uz lietu,vispirmām kārtām neitralizēs gan suni,gan signalizāciju.

  • -4
    gnida 22.07.2016, 17:58:00

    daigai-kurš jums šitās mulķības psūtija ierakstīt.tad nezinu kādā čuhņā jūs dzīvojat ka līdz jums var aizkulties 20 min

  • -5
    Novadnieks 23.07.2016, 15:34:42

    Nopietns cilvēks uz tādām lietām neiet,kur kaut kas būtu jāintralizē.
    Vai ne,No malas?Vai varbūt baigais štelmanis esi?

  • 0
    AB apsargs 12.10.2018, 10:31:55

    Kam man sūdzēties? Man jau ilgāku laiku šajā uzņēmumā algu maksā aploksē. Nesen noskaidroju, ka nodokļi par mani arī netiek maksāti. Darbu man zaudēt arī negribās. Iesakiet, ko man darīt?

  • -2
    sranskis 12.10.2018, 10:54:47

    Ej pakaries, ja esi tik neizglītots, ka nezini pat kur ziņot! It īpaši, šajā gadījumā, jo ne tu kur strādā, ne sargā!

  • 0
    ilona kaķis 18.10.2018, 22:35:39

    Šķiet, ka apsargus vajag ne jau tikai šai vienai diezgan apšaubāmas reputācijas firmelei.

  • -2
    Mikess 13.10.2018, 21:04:31

    Lielākā daļa no tiem kuri strādā apsardzē ir bez profesijām .Ne visi taču lielākā daļa noteikti.Viņiem jau nav kur iet.Rīgā viņiem notiek savstarpēji kariņi darba vietās - stučī viens par otru lai tiktu augstākā pakāpē un t.t.

  • -1
    sranskis 16.10.2018, 10:41:41

    Vai tad neizskatās, ka te arī kariņi notiek, tikai citā līmenī?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: