vēl 4.gadus vairums procesu stāvēs uz vietas.

krustmateflorence | 08.06.2021, 14:31:44 | 1303

Kā jau zināju, ievēlēs tos, kuri pensionāriem izmaksāja nieka 50.euro pabalstu.
Politiskā ziepju putra -turpinās vārīties vēl ilgi, un nekas šeit ilgi nebūs -kā normālā europas pilsētā pienāktos tam būt.

Komentāri (35)

 • -17
  Ordo Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Labāk lai procesi stāv uz vietas,
  nekā "progresīvi" degradējas...

 • -1
  krustmateflorence Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  kam būs nauda-tie nekad nepazudīs-bet ko darīs pilsētas nabadzīgā daļa-un tie kuri dzīvo no minimālās algas?
  tie kas atkal tika pie siles,tie tikai pirms vēlēšanām iedomājas pa tautu-vairumā no viņiem-nekad nav iespējams pieteikties uz vizīti?
  ko tad viņi aizstāv-kādu cilvēku intreses-nu tikai pilsētas bagāto-tā vienkāršā tautas daļa-viņiem reti ka intresē.
  Man jau pašai vienalga -kas pie varas -esmu neatkarīga un sevi nodrošinājusi līdz mūža galiem-žēl tikai to lēticīgo-atkal iekritāt tai pašā purvā-un spriežot pēc vēlēšanu rezultātiem-mainīt neko negribam-lai viss paliek pa vecam.

 • -9
  Marta P Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Ne pilsēta nosaka, kur cilvēkam strādāt, ne to, cik drīkst saņemt. Par algām ir atbildīgi darba devēji, uzņēmēji! Pilsēta var indeksēt pabalstus, tad ja mainās, piemēram minimālā alga vai pensija, un to pilsēta arī dara, lai cilvēki, kam palīdzība nepieciešama, to varētu arī saņemt.
  Darbi ir dažādi, sarežģītība un bīstamība tajos ir dažāda, nepieciešamā izglītība un sagatavošanās arī...līdz ar to arī algas ir atšķirīgas. Nu nevar ķirurgs par 12h operāciju saņemt tik pat cik, piemēram, sētnieks par pagalma sakopšanu. Un tas nav domāts kā aizvainojums, jo mums ir vajadzīgi cilvēki, kas uztur mūsu apkārtējo vidi kārtībā un tie ir sētnieki, kas par to rūpējas, bet atšķirība tajā, ka ķirurgam pirms tam ap 10 gadiem jāstudē dārgās skolās, bet sētnieks tomēr to darbu var uzsākt arī bez kādām lielām zināšanām.

 • -2
  Artis no Puzes Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Ordo tu esi kaitnieks...latviešu tautai.Kabatas portfeļa domāšana.

 • -5
  Ēriks Leimanis Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  No PSRS laiku produktiem nekas labāks nesanāks, viņiem morāle ir sveša lieta

 • -12
  Ordo Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  It kā no jaunmarksistu sorosītu produktiem sanāks kaut kas labāks, koe.

 • -13
  Soross Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Kā tad nesanāk: redz, kā ostu jau pamanījušies sačakarēt!

 • -1
  еs Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  "Politiskā ziepju putra -turpinās vārīties vēl ilgi, un nekas šeit ilgi nebūs -kā normālā europas pilsētā pienāktos tam būt."

  Kādi ir jūsu priekšlikumi, kā izkļūt no šīs situācijas?

 • -2
  Artis no Puzes Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Pirmkārt,jāsāk saukt lietas istajos vārdos.Zaglis ir zaglis utt.Nevis..kam slipse un uzvalks tas nevar būt zaglis.

 • -8
  Marta P Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Jā, tik jāatceras, ka kādu apsaukāt drīkst tikai tad, ja ir kāds pamats tam. Jo tiesiskā valstī būtu jāpastāv nevainīguma prezumpcijai, bet pie mums to laikam mēģina izskausts, tā vismaz sāk izskatīties..
  Bet nu skatīsim, gan jau viss nāks atpakaļ. jaunie ministriņi lielām mutēm, paši par sevi daudz pastāsta, gan jau dabūs atbildēt par saviem vārdiem tiesas priekšā un izbaudīt to, ka aizstāvība nepastāv! Lai jau pabauda sava darba augļus!

 • -2
  Ragnar Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Teiksim tā,ja Lembergs ir nevainīgs,stacijas prostitūta Maša ir jaunava :)))

 • 0
  Ina Fominova Pirms 1 nedēļas

  Marta P. - bezmaksas advokats Lembergam, tikai, diemzel, ka tas Sibirijas veltenis :D

 • -2
  krustmateflorence Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  kā var dot rīkojumus no cietuma-tad jau publiskajā namā--sutiners arī-rīkojumus -dod lielo -krūšu īpašniecēm -un tuklām meitenēm-kurām tagad augsta cena???

 • -3
  tiešām suns Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  ORDO-vai vēl lielāka degradācija var būt ja mērs sēž cietumā par mahinācijām un super degradācija ka vēl balso par viņu. tomēr paskatoties balsošanas datus var redzēt cik tūkstoši cilvēku draudzējas ar galvu-rezultātā kliķei vara nav dota -6pret6. un tas ir labi. KURŠ OSTU SAČAKARĒJA-TO NO OSTAS ARĪ IZSPĒRA LAUKĀ AR KĀJU PA PAKAĻU UN NE TIKAI NO TURIENES .PALDIES KA VĒL CIETUMĀ VIETA ATRADĀS.

 • -7
  Marta P Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Suns, būtu jāsaprot, ka mērs nesēž cietumā par neko no tā, ko minējāt, bet gan par to, ka viņu tajā apvaino. Jo vaina vēl nekur nav pierādīta! Tas ir tā pat, kā es tagad jūs apvainotu par kādu no gaisa izrautu notikumu un jūs ieliktu cietumā, kamēr noskaidrotu, vai jūs vispār esat to darījis! Vai tas ir normāli!? Vai jums tas liekas pieņemami?

 • -2
  Ina Fominova Pirms 1 nedēļas

  Marta P. - just shut up... citadi vemiens jau nak, pielidejas murgus lasot. Tu, man liekas, butu ar mieru vina vieta petersilus kamera skeret. Ceri uz kadu galigaku kaulu ?

 • -3
  Marta P Pirms 5 dienām, 3 stundām

  Ina, redzams, ka jūs esat diktatūras un viena pareizā viedokļa piekritēja, tomēr ir jau sen citi laiki! Un būtu labi tomēr prast valsts valodā izteikties!

 • -2
  krustmateflorence Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  nesodīsim tos -kuri jau sodu saņēmuši-jātic brīnumam-un visaugstākajiem spēkiem.
  korupcija-algu aploksnes-melnā grāmatvedība-tā ir stipri iesakņojusies Ventspilī-to būs grūti iznīdēt-laiks visu noliks savās vietās.
  bardaks vēl ilgi valdīs-šo šeit Ventspilī -visu nosaka nauda-labi sakari-ar pareizajiem cilvēkiem.

 • -7
  Marta P Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Domājat ko gvelžat, Florence! Kur tad Ventspilī tiek maksātas aplokšņu algas!? Ja tā būtu, tad nebūtu vieni no augstākajiem rādītājiem, piemēram, pie vidējās pensijas. Tas tik nozīmē, ka šeit noteikti tiek maksātas algas tā, kā likumā noteikts, jo līdz ar to arī pensijas ir atbilstošas!

 • -2
  Ina Fominova Pirms 1 nedēļas

  Marta P. - videjo algu Ventspili krietni uzlaboja Lemberga 10 tukstosi menesi Biznesa asociacija , ~ 8 tukstosi Brivostas parvalde, un tukstosi Ventspils attistibas agentura un tukstosi tranzita biznesa asociacija un alga dome... tagad videjo pensiju ari labi uzlabo vina 6 tukstosi . Ta ka, ta videja ir loti nosacita...

 • -3
  Marta P Pirms 5 dienām, 3 stundām

  Jā, tik brīvostas pārvaldē viņš jau kādu laiku vairs nav.. un viena cilvēka ienākumi nespēj ietekmēt vidējos rādītājus pilsētā, īpaši, ja tie būtu tik dramatiski, kā te atsevišķiem eksemplāriem (jums tai skaitā) patīk krāsot.

 • -7
  Kriska Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Krustmateflorence- par to, ka algas saņem aploksnēs vajnīģi paši strādnieki- darba devējs saka , ja gribi oficiali - saņēmsi teiksim 100 , ja neoficiāli - 150. ( starpība- tie ir mūsu valstī nodokli) Ne katrs no tā atteiksies

 • 0
  Ina Fominova Pirms 1 nedēļas

  Galigi garam... ne darba nemejs nosaka, bet darba devejs - cik minimalajai papildus sanemsi aploksne. Vismaz , ta bija tad, kad vel dzivoju Ventspili. Un tolaik aploksnu algas maksaja visur. Iespejams, tagad VID ir mazliet pacelis oficialo algas dalu, bet es neticu, ka peksni butu mainijies aploksnes dalas noteiceja statuss.

 • -3
  Marta P Pirms 5 dienām, 3 stundām

  Pie mums ir brīva valsts, līdz ar to darba ņēmējs var pateikt, ka tā nestrādās. Un , ja tā pateiks visi, tad darba devējam nebūs variantu, kā tikai maksāt normāli un legāli. Tā kā pie šīm aplokšņu algām nu dien vainīgi vien tie paši, kas tam piekrīt paši sevi apzogot. Un pēc tam ir brēcēji - ka kā man var būt maza pensija, ja visu mūžu tā pelnīju.. Nodokļi jāmaksā, mīlīši!

 • -2
  krustmateflorence Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  korumpantu dēļ-tagad 7.gadus Ventspils futbolistiem būs jācieš.
  Lūk kārtējais pierādijums tam-cik korumpēta Ventspils ir bijusi un ir.

 • -8
  Marta P Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Tas, ka kaut kādi krikuļi ienāk un spēlē pēc saviem noteikumiem, tā ir viņu pašu vaina un labi vien ir, ka uzrāvās! Nākamajam vismaz būs piemērs, ka jāstrādā normāli un godīgi, un tad jau uz labāku nākotni mūsu futbolam!

 • -1
  Ina Fominova Pirms 1 nedēļas

  Marta P. laikam ir aizmirsusi par Basketbola kluba Ventspils lomu Lemberga melnas kases pildisana.

 • -3
  Marta P Pirms 5 dienām, 3 stundām

  Faktus studijā... Negvelz te niekus, runā konkrētiem faktiem, ar pierādījumiem! Ja nē, tad sēdi klusu! Tavs žults par tavām neveiksmēm te nevienu neinteresē. Ja ir kas sakāms, tad runā tīru, uz faktiem balstītu valodu un vēlams valsts valodā!

 • -1
  Ina Fominova Pirms 2 dienām, 19 stundām

  Marta P. laikam tikai VB zina, kur keda un citi lemberga sulaini vinai "pareizos" datus un faktus sniedz. Iegoogle un izlasi visu par Basketbola kluba Ventspils finansu lietam.
  P.s. Es ceru, ka kedas tevs man ir Latvijas valsts valodu iemacijis loti pieklajiga limeni, ta ka blusas mekle vien sava kazoka, jo pasai gan pareizrakstiba, gan stils klibo, gan savstarpejas saskarsmes kultura ielaspuikas limeni.

 • -1
  krustmateflorence Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  kāda prātīga un zinoša kolīcija var sanākt -no veciem partijas biedriem, nu nekas tur prātīgs nebūs, jo reiz saplīsis zelta trauks, ir zaudējis savu vērtību... .

 • -1
  Optika Pirms 2 dienām, 17 stundām

  62% pirms četriem gadiem, un tagad 54% - tas nozīmē, ka cilvēkiem zūd ticība A.L. komandai, un nevar vairs aizmālēt acis ar visādiem puķu podiem un dārgām strūklakām, kas cilvēkiem nedod īsti darbu un stabilsu ienākumus.
  Jā - domāju, ka 4x nākamos gadus stāvēsim uz vietas pat tad, ja par pilsētas vadītāju kļūs pilnīgi cits cilvēks, jo Ventspils visā valstī joprojām asociēsies ar vienu konkrētu cietumā sēdošu tipu!

 • -1
  tiešām suns Pirms 2 dienām, 1 stundas

  ABSURDA VALSTS ,CILVĒKI -KAUT ARĪ MAZ BET PAR PIEMAKSĀM ATDOD SAVU BALSI KAUT VAI MIKIMAUSAM. SOCIĀLISMA BĒRNI. NEVAR PAŠI SPRIEST,DOMĀT UN GALU GALĀ SAPRAST. tomēr daudzi bija pret-to nevar noliegt, tapēc vecā kliķe nav pie grožiem.UN NEBŪS.

 • 0
  Marta P Pirms 1 dienas, 5 stundām

  Tu par sevi runā!? Vai uz kādu adekvātu pētījumu balsties? Kā Tu zini, kas ir katra iemesli, kādēļ atdeva balsi par vienu vai citu!? Zinu, ka manā paziņu lokā ģimenes ar bērniem daudz, un tie balso par LunV, jo viņiem ir bērni, ir nākotnes plāni, ir svarīgi, lai ir skolas, lai ir kultūra, lai ir sports un lai ir darbs! Bet nu nav man to draugu tik daudz, lai es varētu apgalvot, ka tā ir visa tauta.
  Pēc tava rakstura spriežot ar draugu loks nevarētu būt traki liels..nu ne tautas apmērā.

 • -1
  krustmateflorence Pirms 1 dienas, 9 stundām

  kur liela nauda grozās-tur arī cilvēki-ir viegli saņemt minimālo algu uz bankas kontu-bet pārejo1500-aploksnē-un nevienam nav nekāda daļa-kā pie naudas cilvēks tiek-tas jau redzams -būs pirms Līgo svētkiem-kā nauda tiks apmazgāta--74%Ventspilī dzīvo uz nabadzības robežas-bet pilna pilsēta ar jauniem -dārgiem auto-nu kā to var dabūt gatavu-es tikai nojaust varu?

 • 0
  Marta P Pirms 1 dienas, 5 stundām

  Kur tad tādi brīnumi redzēti? Tu tā kladzini, bet bez reāliem piemēriem, atkal absurdos no gaisa izrautos skaitļos runā.. Turklāt tie ir krietni pretrunā ar reālo situāciju. Kuram gan izdevīgi saņemt naudu aploksnē? Darba devējam var būt - bet darbiniekam - nevienā acī! Ja kāds kam tādam piekrīt, nu tad pats nedomā/nerēķina līdzi, tad nu jāsaka kā ir - pats vainīgs! tad lai vecumdienās nedīc, ka redz pensijas mazas..pats jau sevi būs cītīgi apkrāpis!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: