Nekustamā īpašuma nodokļa jēga

Bardo | 19.07.2016, 10:23:57 | 1297

Vai Jums, privātmāju īpašnieki , negadās, kad, palīdzību meklējot, saņemat atbildi, privātmājas apkalpo firma xxx vai arī- palūdziet kaimiņam. Ja kādas 10 privātmājas nodokļa vietā algotu savu policistu, atslēdznieku un santehniķi. Savādāk nodoklim nav jēgas, maksājam gan to, gan firmai, gan staigājam lūgdamies. Pārdomas radās pēc pašvaldības policijas atteikuma palīdzēt.

Komentāri (5)

  • 0
    Ventiņheiteris 19.07.2016, 10:32:19

    Šajā valstī sen jau katram "jāsargā sava āda" pašam - ne policija, ne ārsti, ne kāds cits tev kritiskā situācijā palīdzību nesniegs, būs vien pašam jātiek galā. Nodokļus noslauc, un tad ar "kāju pa dibenu".

  • 0
    Novadnieks 19.07.2016, 11:14:01

    Tā jums vajag,vēlētāji.Paši tos slaucējus esat ievēlējuši,gan saeimā,gan pašvaldībās.

  • -2
    Latvija pāri visām! 19.07.2016, 15:40:41

    Nekustamo nodokļu jēga tāpat kā visādu " ceļa nodokļu", kas netiek tērēti nekādā sakarā ar tiem pielikto nosaukumu,
    jēga ir palielināt valsts, lasi - nesātīgo ierēdņu kastas iespēju tērēt kam un kur vēlas šo naudu.

  • 0
    Kate 19.07.2016, 17:13:57

    Reiz ziemā zvanīju Ūdekai par aizsalušu ūdensvadu, iesākumā atteicās braukt sakot ka ja privātmāja, tad viņiem nekādas darīšanas, kaut gan ūdesvads aizsala uz ielas Ūdekas šahtā pie mājas. Prasīju viņiem vai tad viņi neiebilst ja es tagad kā privātpersona līdīšu viņu šahtā lai trubas ar fēnu atkausētu, tad tomēr pēc garākas sarunas sacīja ka izņēmuma kārtā atbraukšot ko arī izdarīja un atkausēja, tik attieksmi nesapratu - vai tad es esmu atbildīga par pilsētas ūdensvada aizsalšanu.

  • 0
    funky monky 21.07.2016, 21:57:48

    Tā jau tikai Latvijā Nekustamā īpašuma nodokim nav jēgas. Citviet pašvaldības to izmanto atkritumu savākšanai, otrreizējai pārstrādei, ielu apgaismojumam, parku, ielu uzkopšanai, remontam, īres pabalstiem, u.c.
    Daļa aiziet policijai un ugunsdzēsējiem. Bet Ventspils pašvaldība neizmanto to, ko citviet - maksas parkošanos pašā centrā un sodus par nepareizu, pārāk ilgu parkošanos. UK tā ir liela pašvaldības ieņēmumu daļa.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: