Robežu iela

Tā viš i! | 26.04.2021, 16:55:47 | 1218

Es biju šokā, nebiju uz to pusi vairākus gadus braukusi, bet šodien braucu uz Pilteni un braucot pa Robežu ielu biju šokā -kā tur viss samainījies! :o Gājēju celiņš, velo celiņš, apgaismojums, glīts ceļš! Tagad zināšu, kur vasarā ar ričukiem aizlaist!

Komentāri (13)

  • 0
    Pilsēta 26.04.2021, 18:03:34

    Lasot nākamo teikumu turies pie krēsla.
    Tur dzīvo cilvēki, ir mazi veikali un tagad vistrakājā lieta - tur ziemā tīra ceļu un vietām ir diezgan labs mobīlais internets.

  • -12
    Tā viš i! 27.04.2021, 16:28:54

    Nu nepārprotiet, es zinu, ka tur dzīvo cilvēki un ļoti daudz. Gluži vienkārši atmiņās bija palicis citāds šis ielas skats un bija ļoti patīkams pārsteigums braucot! Prieks, ka tiek gādāts arī par tiem, kas dzīvo ārpus centra, par viņu drošību un ērtību!

  • 0
    Grieta101 26.04.2021, 20:35:02

    Mes ari esam loti priecigi, ka ir izveidots velocelins jo biezi ar gimeni braucam ar riteniem uz savu vasarnicu un ir tik erti ka vairs nav jabrauc pa pasu ielu! Ir ari jauki pastaigat ar kājām pa šo pilsētas pusi, prieks ka doma par iedzivotajiem ari saja pilsetas gala

  • -1
    tiešām suns 27.04.2021, 11:30:47

    jā es arī šokā-vesela paaudze aizgājusi,,,beidzot jaunie sagaidījuši,,,skaisti,ērti,cilvēki apmierināti,,,,skatās un nespēj noticēt ...beidzot.

  • -16
    Tā viš i! 27.04.2021, 16:30:16

    No kurienes tad vesela paaudze aizgāja? No Robežu ielas? Kāpēc? Uz kurieni? Nesapratu Jūsu komentāru..

  • -1
    tiešām suns 27.04.2021, 18:39:01

    tur daudz vecu cilvēku dzīvoja,,, mani radi nesagaidīja , viņu kaimiņu vecāki nesagaidīja utt, kapos viņi,,bet priekš kam jums to- tagad ir sakārtots un visi apmierināti ,iela skaista .

  • -12
    Tā viš i! 28.04.2021, 16:02:15

    Jūs ko ar to gribējāt pateikt!? Ka pirms labo kādu ielu jāaptaujā iedzīvotāji par vecumu un veselības stāvokli, un atjaunošana jāveic atbilstoši tiem datiem, nevis tam, cik iela noslogota, gara un cik cilvēku tur dzīvo, kā arī plānojot to, kad iespējams to veikt kopā ar kaut kādiem papildus darbiem, piemēram ūdens pievilkšanu, lai nav divreiz jārok???

    Ļoti jokains jūsu komentārs, jāsaka kā ir!

  • 0
    Nif nifs 29.04.2021, 19:54:48

    Viņš domā, ka to vajadzēja izdarīt agrāk. Bet par ielu es arī priecājos. Galvenokārt tāpēc, ka velobraucēji un gājēji vairs nepārvietojas pa ceļa malu tumši un bez atstarotājiem. Visiem labāk.

  • -5
    Tā viš i! 30.04.2021, 10:43:43

    Nu bet, ja iela būtu taisīta agrāk, citā laikā, iespējams tajā nebūtu paveikts tik daudz! Vai tiešām šādiem žults pārbagātajiem ir tik bezgalīgi grūti redzēt un priecāties par to, ka pilsēta pakāpeniski, un jāsaka kā ir - pārdomāti tiek veidota un attīstīta, sakārtota visa infrastruktūra.
    Bet tādiem rējējiem jau laikam nekad nebūs nekas labs sakāms!

  • -3
    tiešām suns 30.04.2021, 11:31:07

    kādos džungļos tad justineeeetttte bijusi ka iela sen gatava bet šai šoka stāvoklis tagad iestājies....un ja tik ļauna tad sēdēt mājas un rakstīt muļķības ka kādam iela nepatīk ir īstais darbs.vai nu dumja ,bet drīzāk uz lamāšanos izsauc ..bet ne mani.. spranskis noderēs..viņš vārdus nemeklē- nolamās pa īstam,,,ar to žulti aizrijusies pati...

  • -5
    Tā viš i! 30.04.2021, 14:11:51

    Nu manā ikdienas maršrutā Robežu iela neietilpst, tāpēc arī nebiju tur braukusi! Vai Tu ik dienas izbraukā visas Ventspils ielas!? Cik esmu lasījusi, tu pat no Ventspils neesi..

  • -3
    tiešām suns 01.05.2021, 07:07:44

    cik esmu lasījis jūs pat neesat lasījusi ziņas ventas balsī ,vai forumā ,kur daudz stāstīja par robežu ielas remontu ,tāpat par darba beigšanu.pati esat no ne no kurienes,sīkā dumuķīte.laikam no tim pašiem talsiem?

  • -3
    Tārps 01.05.2021, 21:20:20

    Laikam jau tā robežu iela nekad nebūs gatava.Cik ilgi var muļļāties?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: