Interesanti ???

Sigurds | 22.04.2021, 14:53:41 | 494

Pāris dienas atpakaļ Jurševics te kaut kur atrakstījās, ka neko no solījumiem (sava brīvprātīgā aicinājuma solījumiem) nav pildījis, jo nav ievēlēts domē. Bet viš tač i komisijās iebalsots - https://www.ventspils.lv/lat/personas/345-bruno-jursevics. Tad es nesaprotu..
Kristovskis brēc, ka esot pa maz komisijās, tāpēc vot nevarot strādāt. Šis ir komisijās, bet arī nevar strādāt.. Vai tik tiešām tas ir tas, kas tiem neļauj strādāt vai vienkārši vēlme strādāt nav!?

Komentāri (7)

  • -12
    Arnis Junge 22.04.2021, 14:56:21

    Nu kam gribēšana nav, tiem viss strādāt traucē! Kam gribēšana ir, tie visu var īstenot, kaut strādā kur pilnīgi citur! Vēl nesen to veloceliņu pārtaisīja pēc iedzīvotāju ierosinājuma - tiem redz nebija ne vēlēšanās jāpiedalās, ne kāds amats jāieņem, lai priekšlikumu izteikti.
    Tad tie čaļi, kas to jauniešu atpūtas vietu tagad bliež augšā - arī paši meklē, dara, bez kaut kāda lieka trokšņa..

  • -11
    (ට ̥̆ ට) 22.04.2021, 15:08:55

    Kam nav ne kauna ne goda, tie šādi var atļauties! Interesanti, ka visi vai nu apklust vai tēmu maina, kad tiek paprasīts, ko paveikuši pēdējo četru gadu laikā! Kristovskis, piemēram, pat domes sēdes nelabprātīgi apmeklēja, kur nu vēl tās komisijas, komitejas.. Bet redz naudiņu grib saņemt, tāpēc sastāvā būtu jāieliek.. Grib neko nedarīt un tik naudu slaukt!
    Landmanis atrada vēl brutālāku veidu - caur bērnu sportu, paprasīja pašvaldībai naudu un tad arī vecākiem, saskaloja smadzenes, ka redz pašvaldība neatdot -bet nu tiesas spriedums, ka tomēr ir sazadzies! Bet kā jau Landmanis - citus apsaukāt un apvainot ir pirmais, bet par saviem tiesas spriedumiem klusē, pat vecākiem atvainoties negrasās, un nu slīpējas klāt brīvostas naudai, logo jau dēla spēlēs ir aizdomīgi izlicis!

  • -1
    Lustiņš 23.04.2021, 11:45:49

    Jūs laikam esiet ar galvu kārtīgi kaut kur atsitusies, vai arī izskalota pelēkā masa no tās, ja Jums nepielec, ka nevar opozīcija neko paveikt - tikai ieteikt un norādīt uz kļūdām, atmaskot nelikumības.
    Nav pilsētā tāda vadība bijusi, kura spētu sadarboties ar opozīciju. Varas instrumenti tiek izmantoti nevis lai konfliktu mazinātu, bet lai to palielinātu, šādi opozīciju turot attālumā no lēmumu pieņemšanas. To protams neredz ideoloģijas pārņemtie, sevi noliekot pamuļķu lomā jo paši nespēj ne iebilst ne pilnveidot - tikai izpildīt pavēles. Protams, un esmu tikai par to, ka gan opozīcija gan pozīcija strādā kopā, jo piedodiet arī opozīciju šajā pilsētā pārstāv liels daudzums Ventspilnieku. Šīs vēlēšanas iespējams parādīs cik domājošs ir Ventspilnieks. Lielīšanās ar darbiem, kuru finansējums ir no nodokļu maksātāju naudas ir apbrīna vērts. Kad es nomazgāju mājās traukus, saklāju gultu, noslauku putekļus, izlīmēju tapetes es neskrienu pa visu pagalmu un nelielos ar to.

  • -2
    nomaļnieks 23.04.2021, 09:39:07

    Sliktam baletdejotājam arī kule ir traucēklis.

  • 0
    tiešām suns 23.04.2021, 12:01:28

    taisnību ar meliem nenoklāsiet un nepaslēpsiet,,,meliem īsas kājas-pierādījums -tad gudrs mērs nebūtu cietumā,,,neko padarīt...

  • -1
    tiešām suns 23.04.2021, 12:26:10

    opozīcijas deputāti tāpat strādā pilsētas labā..nevajag melot -ja viņi būtu kaut kam kas ir cilvēkiem nobalsojusi pret- ticiet man -šitādu saldu kumosu vecā kliķe gan nepalaistu garām bet darītu zināmu nu pilnīgi visiem,,,, pietiek melu tas jau nelīdzēs vienalga

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: