Vai un kur Ventspilī ir bēdīgi slavenie 5G raidītāji?

Latvija pāri visām! | 19.04.2021, 17:53:20 | 756

Daudz rakstīts un dzirdēts par bēdīgi slavenajiem 5G raidītājiem,
kuru starojums, pēc to iedarbināšanas intensitātes varot (un, iespējams, to arī dara) izraisīt K vīrusam līdzīgas ARS pazīmes, saslimšanas un pat nāves.

Interesanti, vai un kur tie ir uzstādīti Ventspilī?

Pārdomām:

https://ladstas-livejournal-com.turbopages.org/ladstas.livejournal.com/s/774615.html

Komentāri (93)

  • -10
    Latvija pāri visām! 19.04.2021, 17:56:13

    Pastāv arī versija, ka komandantstunda bija domāta netraucētai šo raidītāju uzstādīšanai.
    Neapgalvoju to, bet šai laikā brīviem un domājošiem cilvēkiem der zināt visas versijas.

  • -4
    Jeska 19.04.2021, 19:57:43

    Tu vispār esi idiots vai ka ?

  • -2
    Pilsēta 19.04.2021, 18:45:14

    Esi cilvēks izstāsti visas savas pareizās teorijas par visām tēmām vienā postā. Citādi baigi grūti sekot Tavam domu gājienam pa daudzām sazvēristības teorijām.
    Raksti, bet neliec linkus.
    Droši uzskati mani par antiņu kuram izskalotas smadzenes.

  • -8
    Latvija pāri visām! 19.04.2021, 21:06:20

    Fakcinkas esot iezīmētas,
    jau no rūpnīcas katra pudelīte ar savu unikālo kodu, kas tiek visiem,
    kas no tās špricējas.
    Pēc tam no šprices organismā nonāk vēl pagaidām plašākai publikai nezināms nano materiāls, kas ir nosakāms ar speciālām iekārtām.

  • -7
    Latvija pāri visām! 19.04.2021, 21:29:32

    Daudzas tā saucamās sazvērestības teorijas c-19 afēras sakarā iepazīstoties tuvāk, izrādījās sazvērestības praksē, kuru īstenotāji nemaz neslēpj, ko dara.
    Švābe no Dav@sas F@ruma ar savu Gre@t Rest@rt neļaus samelot.
    Tāpat arī Pasaules Veselīb@s Organizācija, kuras diktatūras vietējai valdībai ēnā mēs dzīvojam jau vairāk kā gadu un kura pilnībā sagrozījusi pandēmijas jēdzienu.
    (Nerunājot nemaz par mega noņemšanos ar fakcīnu pret nenozīmīgu vīrusu.)
    Pareizi, jo tās vietā noris pLāndēmija.

    Bet jautājums bija - ir mums tas 5G un kur, vai nav?

  • -3
    Гроссмейстер 19.04.2021, 23:28:01

    Uz Mego jumta? https://www.ventasbalss.lv/forums/hallo-ventas-balss-klausas/3755

  • -2
    yolo 20.04.2021, 07:08:37

    Komandantstunda bija, lai valdība varētu pa nakti putniem baterijas nomainīt, jo putni īstenībā ir valdības droni. Ja neticat, pajautājiet kurzemniekam. Viņš zin

  • -4
    Aigars G. 20.04.2021, 09:09:59

    Tu i idiots

  • -1
    Blogs 20.04.2021, 08:26:05

    Gribēja 9 stāvu ēkām likt- iedzīvotāji vāca parakstus un bija pret,malači!

  • -3
    Latvija pāri visām! 20.04.2021, 08:30:04

    Daudziem ir saprašana joliņa līmenī.
    Tie ir tie homo idioticus, kas personīgajās mašīnās brauc un pa ielām pārvietojas uzpurņos.
    Arī tie, kas atsākuši reklāmas kampaņu šādiem idiotiem - gribi vasaru, sēdi mājās, apliec masku...

    Jautājums ir vienkāršs - kādā veidā 5G piesaistīts kovid terora afērai, ja tas tā ir? Vai tā ir dezinformācija, lai radītu iespaidu par "sazvērestības teorijām"?
    Vai ir kļūdains apgalvojums, ka tie ietekmē mūsu veselību?
    Vai arī tomēr ietekmē.

  • -3
    Gunārs Pētersons 20.04.2021, 08:35:36

    Izskatās, ka tu piedzimi tādai mistiskai 5G antenai blakus un tas tevi tik ļoti ietekmējis, ka nemitīgi gribas visiem parādīt savas 5G nogludinātās smadzenītes. Un šeit jau nav vērts pat runāt, kas ir jonizējošs un kas nav jonizējošs starojums. Tas nekas, ka slimnīcā esi taisījis RTG un iespējams kādreiz arī CT - tas starojums neskaitās. Nejonizējošais 5G - oi, tas izplata vīrusus un kontrolē cilvēkus. Āksts.

  • -4
    Latvija pāri visām! 20.04.2021, 08:38:38

    5G bīstamība acīmredzot pastāv jau tāpēc vien, ka tie jānovieto ļoti tuvu, pa kādiem 100-150 metriem.
    Tādā tuvumā tik daudz raidītāji nevar nebūt kaitīgi. Un aizdomīgi arī, milzu solis atpakaļ pēc 3G un 4G.
    Kā tādiem ziemelkorejiešiem jeb ķīniešiem, kuriem reiz bija katram jātur mājas dzelzs kausējamā krāsns:)
    Līdz ar to tā galīgi nav uzskatāma par mūsdienīgu tehnoloģiju un jāturpina sekot, kas "lācītim vēderā".

  • -3
    Gunārs Pētersons 20.04.2021, 08:41:57

    Nu jā. Un, ja tu būtu spējīgs palasīt par to, kādēļ ir nepieciešams veidot antenu režģi pārklājuma un ātruma nodrošināšanai, tad jau šī konspirācija uzreiz atkristu. Un iedomājies, šī tehnoloģija implementē tādu monstru kā beamforming! Tu iedomājies? Velc savas follija apenītes un cepurīti ar! Tevi jau staro!

  • -4
    Latvija pāri visām! 20.04.2021, 08:53:46

    Vai špricīti jau ieņēmi?

    Ja uzliktu 5G, tad pilsēta izskatītos pēc kkādas čainataunas vai ģerevņas satelīttelevīzijas ziedu laikos.
    Bet tie bija tikai šķīvji uztverei.

    Skaidrs, ka nav nepieciešams nekāds 5G jau tāpēc vien, ka tas ir solis atpakaļ no pilsētvides viedokļa,

  • -1
    Gunārs Pētersons 20.04.2021, 09:01:32

    Muļķības. 5G tīkla infrastruktūra neparedz visas pilsētas nokrāmēšanu ar antenām. QAnon esi saskatījies/salasījies? Es saprotu, ka jānovērš uzmanība no dažādām tēmām, bet nu tad ne jau ar pasakām par mistiskiem davosas forumiem (saiti tā arī uz pirmavotu neesi publicējis) un izdomātiem vakcīnu kaitīgumiem. Nekas, pēc vēlēšanām varbūt atdzimsi atpakaļ Kurzemnieka ādā un runāsi par dievu atkal.

  • -4
    Latvija pāri visām! 20.04.2021, 09:01:55

    nerunājot nemaz par šādas tehnoloģijas atpalicību.

  • -1
    Gunārs Pētersons 20.04.2021, 09:05:19

    kas tieši ir atpalicis šajā tehnoloģijā, kur tieši ir milzum daudz inovāciju? Uzskaiti, lūdzu, man 2-3 lietas.

  • -4
    Latvija pāri visām! 20.04.2021, 09:09:09

    Davosas forums - vispasaules naudasmaisu regulārais tusiņš ar politiķiem un tā organizators vecais marazmātiķis Klauss būtu kaut kas mistisks?
    Man pat ir viņa grāmatele "Covid-19. The Great Reset".
    Un fakcīnu, no kurām ik pa brīdim ļaudis mirst, kaitīgums būtu izdomāts?
    Gunča, tu esi naivs vai izliecies?
    Vai arī esi, kas visdrīzāk, maksas trollis.

  • -1
    Gunārs Pētersons 20.04.2021, 09:57:55

    Jā, Davosas forums ir labs tusiņš. Nezināju, ka visu pasaules kārtību var aprakstīt vienā "The great reset" konspirācijas grāmatelē. Atsver pilnīgi visu milzīgo pētījumu apjomu viena tava garā vājā grāmata. Un tātad par Davosas forumu - kurš un kad teica šajā forumā par pandēmiju? Vai ir pieejams arī pirmavots, vai arī tomēr tikai spoki.lv lasīji virsrakstiņu, jo nebija laika iedziļināties?

  • -3
    Latvija pāri visām! 20.04.2021, 09:11:58

    Viena priekšrocība tehnoloģijai 5G gan ir - to viegli 'izrubīt' ar cirvi.)

  • -3
    Normunds Birkhans 20.04.2021, 12:36:32

    Sranski ..Esi ko sasniedzis savā tupā dzīvē?

  • -5
    sranskis 20.04.2021, 13:03:46

    Birkhanam-mana dzīve noteikti ir vērtīgāka par tavu bezjēdzīgo eksistenci!

  • -4
    Normunds Birkhans 20.04.2021, 09:15:17

    Laba diena visiem. Gunār - Jūs trolli ar ne savu vārdu pārzināt mobilos sakarus? Es zinu un esmu ne tikai tstējis pirmo mobolo internetu taču arī vadījis . Jūs ar saviem spriedelējumiem esat pilnīgi garām.

  • -4
    sranskis 20.04.2021, 09:21:54

    Modes mākslinieka mObOlais internets! Vai biksēs vai?

  • -1
    Gunārs Pētersons 20.04.2021, 09:55:08

    Tu esi vadījis pirmo mobilo internetu? Jauki. Un tad pastāsti man, kas 5G tehnoloģijā ir kaitīgs?

  • -5
    Normunds Birkhans 20.04.2021, 12:31:16

    Gunār esmu jā vdījis un pārznu. Tu trolli ar savu vārdu raksti labāk. Savādāk bus ka Pultens gunčam dzīves beigas.Čmo

  • -5
    Latvija pāri visām! 20.04.2021, 09:27:02

    Runājot par vēlēšanām,
    skaidrs, ka neviena no esošajām partijām,
    kas atbalstīja mūsu brīvību un tiesību atņemšanu un deva kliķei absolūtās pilnvaras mūs 'čakarēt' , demokrātiskas iekārtas labad, nedrīkstētu tikt ievēlētas atkārtoti.

    Likumi un Satversme ir pārveidoti tā, lai 'čakaresanas' režīmu varētu ieslēgt ik brīdi, aizbildinoties atkal ar fuflo vīruseli un meliem par "bezsimptomu" slimniekiem.

    Totalitārisms jau ir klāt.

    Tāpēc nepieciešams ievēlēt partijas, kas atceltu visus pēdējā laika nedemokrātiskos likumus un Satversmes 116.pantu.

  • -1
    yolo 20.04.2021, 09:52:08

    19gs. beigās cilvēki vāca parakstus, lai būvētu sienas gar lielceļiem, jo valdīja populārs uzskats, ka ieraugot automašīnu traucoties lielā ātrumā, cilvēks var zaudēt prātu.

  • -5
    Latvija pāri visām! 20.04.2021, 10:55:38

    Nekā jauna virs zemes.
    Pienāk 21.gadsimts.
    Cilvēkiem iedveš bailes, ka jābaidās no maznozīmīga vīrusa un tamdēļ jāatsakās no tiesībām un brīvībām.
    Un daudzi, cīnoties ar šo fantomu, zaudē prātu.

  • -5
    Latvija pāri visām! 20.04.2021, 11:00:51

    Nezināju, ka visu pasaules kārtību var aprakstīt vienā "The great reset" konspirācijas grāmatelē. Atsver pilnīgi visu milzīgo pētījumu apjomu viena tava garā vājā grāmata
    ---
    Iekriti, vecīt. Nejēdz ne bū, ne bē, bet mēģini līdz spriedelēt! Kaut kādas pamatlietas vajadzētu zināt, lai iesaistītos diskusijā.
    Grāmatu "Covid -19. The Great Reset" sarakstījis pats šī foruma organizētājs Klauss Švābe, ne kāds atmaskotājs...

  • -5
    Normunds Birkhans 20.04.2021, 12:40:09

    Man ir vārds . A tev ir sranski ?

  • -5
    sranskis 20.04.2021, 13:00:00

    Kāda inteliģence, kāds domu lidojums!

  • -2
    yolo 20.04.2021, 13:31:08

    Ieliec šeit arī savu personas kodu, Normund. Tas tikai parādīs cik gudrs un drosmīgs tu esi

  • -2
    Normunds Birkhans 20.04.2021, 22:53:24

    yolo un sranski - man ir vārds. Ja jus abiem ir drosme tad rakstiet FB .Sav ādāk abi pajoliņi esat tikai

  • -1
    Niķeļgalva 20.04.2021, 13:02:19

    Vēl jau baumo tie kuri vakcinējušies ar ,, sputņiku,, varot pie 5g torņiem ielādēt atjauninājumus.

  • -1
    Jose Luis Sanchez 21.04.2021, 12:12:18

    Es ceru, ka ar laiku cilvēki arvien vairāk pieskarsies spiritual awakening tematam un sapratīs, ka nav jādzīvo pēc noteiktas prāta zombēšanas, bet, ka tu vari apskatīties uz lietām ar autentisku skatu un saprast, ka visam nav jābūt tikai pēc tavas perspektīvas. Ir dažādi seriāli un man vienkārši izraisa izbrīnu fakts, ka kāds tiek trigerots gaysex dēļ. Domāju, katram ir izvēle darīt ko grib, neatkarīgi vai feministe, vegān, gay, lesbian, animal rights saver. Cilvēki ir dažādi un tas ir labi. Liekas 90 gadu joprojām brainwashings ir no vecākiem/sabiedrības/skolas par lietām. Laiks nomest filtrus un saprast, ka kaut kas citādāks kā visu dzīvi esmu domājis nav sliktāks. Tas vienkārši ir citādāks. Bet bieži vien savu ego esam uzbūvējuši tik lielu, ka ir sāpīgi to nomest nost un apskatīties uz lietām no sava skatupunkta, nevis sabiedrības brainwash

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: