Drīz vēlēšanas!

Inga Pozdejeva | 16.04.2021, 15:21:30 | 1854

Tik daudz tēmu par to, cik slikti ir Ventspilī! Pirmsvēlēšanu aktivitāte sit augstu vilni.
Bet es kā vēlētājs gribu dzirdēt nevis to, kas ir slikts (nau šaubu, arī manā pilsētā viss nav brīņišķīgi, bet to mēs ventspilnieki paši zinām), bet ko kandidāti uz deputātu vietām grib reāli izdarīt!
Un nevis kā programmā... uzlabosim to. sakārtosim šito, pārskatīsim pārējo... bet konkrēti! Piemēram - izveidosim centru kur atpusties un izpausties jauniešim. Vai - uzturēsim Ventspils sirmgalvjus pansionātā par velti! Vai - panāksim ka bezdarbs ventspilī ir divas reizes zemāks nekā curmērā valstī. Vai - organizēsim kaut kādu festivālu Vetspilī.
Tie ir tikai piemēri, cipaari var būt citi un darbi var būt citi. Bet lūdzu konkrētus darbus!
Man jāizvēlas par ko balsot un es vēlos balsot par tiem kas nāk darīt, nevis par tiem kas cīnās par varu!

Lūgums šeit rakstīt par kokrētiem kandidātu solījumiem un par to. kā tos plāno realizēt (finansāli un organizatoriski).

Komentāri (121)

  • -3
    Barons (Freiherr) 16.04.2021, 15:32:26

    Manam būs balsot par Sarakst nummur 8.
    Le zinat.
    Un viss man Muiž ļauž ar.

  • -20
    keda 16.04.2021, 16:42:44

    Tas i klārs, jo teu jou pa 1., 2., va 3. jābalso, le zināt.

  • -2
    Pipars 16.04.2021, 15:39:14

    Interesanti ,ko par tiem konkrētajiem plāniem teiks cenzors???:)))

  • -5
    666@ventspils.lv 16.04.2021, 15:51:46

    Balsot vajag par tiem,kuri būs spējīgi apkarot un gāzt no troņa pašreizējo grupējumu,(Uz fizisku likvidāciju neaicinu).

  • -23
    Inga Pozdejeva 16.04.2021, 15:59:56

    Ok, nogāzīs! Un tālāk?
    Būs vēl 4 gadi jāstrādā.
    Bet ja māk tikai gāzt? Ko tad?

  • -22
    keda 16.04.2021, 16:42:00

    Ar tādiem plāniem apvērsumus un pučus taisa, nevis uz vēlēšanām iet. Ievēl tomēr cilvēkus, lai par tautu rūpējas, nevis apmierina savas iekāres.

  • -7
    Inga Pozdejeva 16.04.2021, 16:18:05

    Bija lūgums atbildēt uz konkrētu jautājumu.

  • -21
    keda 16.04.2021, 16:43:30

    Ļoti labs punkts tēmā: par kokrētiem kandidātu solījumiem un par to. kā tos plāno realizēt (finansāli un organizatoriski).

    es gribētu zināt, kur JKP Apvedtiltā domā iedabūt veloceliņu un priekš kam?

  • -3
    JKP 16.04.2021, 19:44:46

    Keda:
    Apvedceļašķērsošana ventspilniekiem ar velosipēdu ir ļoti apgrūtināta, it īpaši, ja ir jāsamainās ar pretīm braucošo velosipēdu, gājēju vai māmiņu ar bērnu ratiņiem! Diemžēl šī ir diezgan rupja kļūda no projektētāju, būvnieku un no domes vadības puses!
    Mēs uzskatām ,ka šī problēma ir jārisina un mums ir vismaz 2 iespējamie risinājumi! Detalizēti šos risinājumus esam gatavi apspriest pēc 5. jūnija!

  • -17
    sranskis 16.04.2021, 20:29:48

    Jautājums- kur ir tāds apvedceļš? ja jau tik būtiska neprecizitāte tik vienkāršā jautājumā, tad ko runāt par citiem svarīgākiem?
    Vai ir kāds pētījums, aptauja, uzskaite kāda tur plūsma ar gājējiem, velosipēdistiem un citiem mazākaizsargatiem satiksmes dalībniekiem? Visticamāk, ka nav.

  • -6
    SolvitaP 16.04.2021, 20:54:17

    Sranskim taisnība. Kur pētījumi? Dome uztaisa apvedtiltu uz aci, bez aprēķiniem.

  • -14
    sranskis 16.04.2021, 21:14:09

    Apvedtiltu palaida pirms 12 (!) gadiem. Ja tāda veloceliņa šo gadu laikā būtu bijusi aktuāla, tad tas arī būtu realizēts.

  • -6
    Aigars G. 17.04.2021, 21:19:37

    Kot murgo? Tāda sajūta ka Ventspilī miljinoem iedzīvotaju un ļoti noslogotas ielas un tilti. Debīlie JKP !

  • -7
    Tā viš i! 18.04.2021, 09:41:01

    Priekšlikumus apspriedīs pēc vēlēšanām, jo nerūp vides sakārtošana, bet tie ir tukši solījumi. Ja kādu interesē vides sakārtošana, tad tie par to runā un mēģina risināt brīdī, kad to secina, nevis tikai tad, ja būs ievēlēti, tad sāks par to runāt, sāks domāt par risinājumiem un tad secinās, ka ""ahh, tomēr nav tik svarīga vieta, nav tik daudz braucēju un vispār nafig tur ko mainīt."

  • -2
    JKP 16.04.2021, 20:49:38

    Sranskis:
    Jums taisnība, vainīgs, apvedceļa vietā domāts bija Apvedtilts! Paldies par vērību!

  • -13
    sranskis 16.04.2021, 21:14:36

    Tā nav mana vērība, bet gan Jūsu nevērība!

  • -6
    B. Jurševics 16.04.2021, 23:15:21

    Paldies tēmas aizsācējam un iniciatoram.
    Vispirms vēlos kliedēt man adresēto, ka gan es, gan mūsu JKP nodaļa tikai visu kritizē un noliedz patreizējās domes paveikto.
    Tā nav. Esmu patiesi laimīgs, ka varu dzīvot savā dzimtajā pilsētā, varu lepoties ar ventspilnieku paveikto, ar lielisku koncertzāli, skaistiem parkiem, jaunajām bibliotēkām, arī Olimpisko sporta centru. Tas ir gan domes, gan visu ventspilnieku nopelns.
    Kritiku es veltu pamatā tikai amatpersonai, kurA veikusi noziedzīgās darbības un ticu tiesai, kura pieliks punktu šai tiesāšanās sāgai.
    Šobrīd minēšu tikai trīs uzdevumus, kurus plānojam paveikt:
    *sadarbojoties ar uzņēmējiem, veicināsim daudzdzīvokļu māju celtniecību, atjaunojot dzīvojamo fondu,
    *kopā ar daudzdzīvokļu namu apsaimniekotājiem sakārtosim iekšpagalmus,
    *darbs, kas neprasa finansu ieguldījumus, ir ciešas sadarbības izveidošana ar brīvostas pārvaldi, lai saglabātu zināmu pilsētas varas ietekmi. Savstarpēji cīnoties, osta labāk strādāt nesāks.

  • -9
    Aigars G. 17.04.2021, 21:22:42

    Kam ta tu cels tos namus ja tādi kā tu ir panākuši lai latvieši pazūd prom no savas dzimtenes citās valstīs strādājot? Tā nav?

  • -4
    Anželika Jurševica 17.04.2021, 09:11:00

    Paldies par iespēju diskutēt...

    Mūsu pilsētā ir daudz skaistuma - jaunās celtnēs, ziedu bagātībā un sakoptībā.
    Paldies katram ventspilniekam, kas to vairoja...

    Es uzskatu, ka ir pienācis laiks investēt naudu prioritāri un krietni vairāk pašos ventspilniekos...:) Līdz ar to ir noteiktas jomas, kas arī vēl jāsakārto, jāuzlabo.
    Man ir trīs tādas jomas, kurās varētu ieguldīt gan savu pieredzi, gan vienkārši. entuziasmu un sirdī:
    1. Sociālā sfēra- Mājas aprūpes pakalpojums, senioru, represēto atbalsta sistēma - līdzfinansējuma jautājumi (piem.,pansionātā Selga, biedrība Liedags, represēto apvienība), pakāpeniska pāreja no pansionāta uz ģimenes tipa aprūpes veidiem.
    Pabalstu mājokļa ārējās vides pielāgošanās personai, kura pārvietojas riteņkrēslā.
    Jaunām ģimenēm atbalsta sistēma, kurā viens no atbalstiem DIFERENCĒTS vienreizējais piedzimšanas pabalsts, atkarībā no bērnu skaita.
    Turpinātu un attīstītu akciju - "No sirds uz sirdi" senioriem jūras bukiem.

  • -3
    Anželika Jurševica 17.04.2021, 09:15:14

    2.Jaunieši.
    Veicamie darbi (nosaukšu tikai dažus). Atpūtas IESPĒJAS jauniešiem mūsu pilsētā - pašvaldības atbalsts jaunu atpūtas vietu radīšanai.

    3. Pludmales atdzīvināšana - pašvaldības atbalsts dažādiem veiksmīgākiem kūrortpilsētu piemēriem gan atpūtas kompleksu, gan pasākumu ieviešana.

    .. Zvejnieksvētki jūras buku garā, bet tas tāds vairāk organizatoriskais darbiņš un,protams, ar pašvaldības atbalstu.

    Viss uzrakstītais ir KOPDARBS, ar patiesu interesi par ventspilniekiem, bet nevis ar noteiktas partijas ambīcijām ...

  • -10
    Aigars G. 17.04.2021, 21:26:55

    Pastāstiest par reāliem nopelniem pilsētas labā. Vai varu tagad iziet āra un paskatīties - tas ir A.Jurševicas nopelns ka ir apskatāms . Ir tāds? 30 gadu laikā sanāk ,ka nekas nav izdarīts tikai sola ka parasti un vēl pūš pīles iedzīvotajiem.Manuprāt vispār cienoši politiķi nediskutē par lietām kaut kādos forumos taču gan attiecīgi savās lapās vai vietnēs.Tas jau pierāda ka zems līmenis esat ar savu vīru ,kuri kopā piekaka dzīvokli un pazūd .

  • -10
    Tā viš i! 18.04.2021, 09:42:54

    Tad pie reizes padalieties kā savu entuziasmu un sirdi līdz šim šajās jomās esat ieguldījusi, lai uzlabotu ventspilnieku labklājību!? Kas padarīts?

  • -20
    Lāsma Veckrāce 17.04.2021, 11:52:16

    Paldies, Inga, ka uzsākāt šo tēmu.Esi gudra dāma, ne par velti Domē bijāt Iepirkumu komisijā. Žēl, ka ne "L+V" sarakstā.Es balsošu , protams, par tiem, kas savu varēšanu pierādījuši ar darbiem. Tiešām esmu laimīga, ka dzimtām jau esam iesakņojušies šeit, kaut ļoti labi atceros tos kālija nokaltētos kokus un tranšejas ielu vietā pirms Lemberga. Brīnos, kā JKP vispār pēc tādas reitinga krišanas valsts mērogā vispār taisa sarakstu. Ventspilī taču pie sliktā Lemberga , kā te portālā var lasīt, vajadzēja cilvēkiem "rauties" uz sarakstu, bet no 16 vajadzīgajiem sarakstā, Bruno ar sieviņu knapi pierunāja vēl 8, kopā ar mokām sadabūja tos 10 .Valstī vēl švakāk. Ķekavā pirms 4 gadiem JKP uzvarēja ar baigo atrāvienu, tagad atradušies tikai 12 kandidāti no 22.Savukārt Talsos, kurā JKP deputātei bija "zelta kārts"koalīcijas veidošanā, sarakstā tagad tikai 9 kandidāti no 22.Olainē, Salaspilī ,Valkā, pavisam kādās 7 pašvaldībās neviens neatvēl savu vārdu JKP sarakstam. Vēlētāji sāk ticēt darbiem

  • -4
    B. Jurševics 17.04.2021, 12:32:26

    Ja Inga Pozdejeva tiešām gudra dāma, tad Lāsmai Veckrācei tik vien ......lai pārkopētu NRA pasūtījuma rakstu.
    Mēs esam reālisti un saprotam, ka 13 vietas domē nedabūsim. Galvenais nav kvantitāte, bet kvalitāte. Mūsu 10 ka didatu sarakstā ir cilvēki gan ar pieredzi domes atbildīgā darbā, gan valsts iestādēs, gan uzņēmēji, finansists, projektu vadītājs, psihologs, psihoterapeits, ar pieredzi izglītības darbā. Panalizējat arū citus sarakstus. Neatšķiramies. Galvenais, ka visus vieno mīlestība uz savu pilsētu.

  • -4
    SolvitaP 17.04.2021, 12:50:33

    Es gan internetā redzēju citus reitingus. Partijai LunV prognozē 47% , ka saglabās vadošā spēka pozīcijas Ventspilī. Populārākā JV, bet otrā Jums netīkamā JKP.

  • -10
    Aigars G. 17.04.2021, 21:47:02

    Jurševics ar ko palīdzēs psihologs un psihoterapeits Latvijas iedzīvotāju un ventspilnieku dzīves labklājībai? Atradīs brīvās ausis uz kurām makaronus uzkārt? Pastāsti par reāliem saviem darbiem valsts un pilsētas labā.Abi izvairāties no siem jautājumiem Secinājums ?

  • -6
    SolvitaP 17.04.2021, 22:08:59

    Aigaram G.
    Kā Saeimas deputāta palīgam vairāk ir iznācis darīt lielas valsts labā.
    Mēs strādājam komandā un tiesiskajā jomā paveiktaiajā ir arī daļa mana darba.
    Kā vienu no piemēriem varu minēt iepriekšējā ģenerālprokurora nomaiņa, izveidojot demokrātisku jauna prokurora ievēlēšanas kārtību. Lai veiktu vienu būtisku izmaiņu valsts mērogā, ir daudz "melnā" sagatavošanas darba jāveic.
    ...un otrā joma, kurā strādāju ir sociālie jautājumi. Ir gatavoti materiāli gan par sociālo pabalstu palielināšanu, palīdzību invalīdiem...
    Ja Jums tiešām interesē padarītas, pastāstītu plašāk, bet šeit diskutē jau tikai retais. Lielākajai daļai vairāk patīk izlamāties, nevienā neiekļausimies.

  • -9
    Kļumpats 19.04.2021, 00:03:49

    Palīgs, kāda deputāta palīgs? Juraša varbūt? Kāpēc tad Palīgs, kāpēc ne pilns vārds? :D D :D

  • -7
    Decembris 17.04.2021, 12:49:33

    Zb jau. Kam vispār no parastajiem mirstīgajiem tas interesē, kas tiks pie siles! Nepiedirsiet forumu ar saviem kašķiem!!!

  • -4
    Jaunā Kārtība 17.04.2021, 13:54:27

    Nost ar LIELO BRĀLI!Nost ar LIELO BRĀLI!Nost ar LIELO BRĀLI!Nost ar LIELO BRĀLI!Nost ar LIELO BRĀLI!Nost ar LIELO BRĀLI!Nost ar LIELO BRĀLI!Nost ar LIELO BRĀLI!Nost ar LIELO BRĀLI!

  • -13
    macro-x 17.04.2021, 14:03:07

    Varbut saksim ar tadam realam lietam:

    Jursevicu gimene anglju valodu prot? Jursevicu gimene ar ekseli stradat mak (nu vairak neka SUM un AVERAGE). Ja ne, tad vel vienu podzinspaiditaju mums nevajag. Ja neskaita ka Bruno ir Saeimas deputata paligs, kas ir realais darba ko shis balamuts ir izdarijis.

    Bija pedeja diskusija : Vitolins, Kristovskis un vel kaut kads tur jaunais censonis. Kristovskis vajag iet stradat prokuratura, jo no reala darba vinjs vispar neko nesaprot.

    Suds ne veleshanas shis bus.

  • -3
    SolvitaP 17.04.2021, 15:04:41

    Lembergs angļu valodu prot, ar ekseli strādāt prot?

  • -18
    macro-x 17.04.2021, 18:54:44

    Lembergs matematiku mak!!! Ko Bruno un Kristovskis mak? Sudu kult

  • -12
    Aigars G. 17.04.2021, 21:58:44

    Točna

  • -1
    Spīdola 18.04.2021, 18:51:26

    Kā Lembergam ar plāniem apgût viedtālruni? Tad kādi eksełi tiek prasīti tiem, kas pat nav ievēlēti? Priekš kam?

  • -11
    Arnis Junge 19.04.2021, 08:26:33

    Tie, kas jau ir bijuši ievēlēti, tie ir strādājuši un viņu darbus redzam ik uz soļa, ja tādi ir darīti.. Ir tādi, kuru darbus neredzam, un kuri pat nevar nosaukt nevienu darbu, ko mēģinājuši darīt 4 gadu laikā.
    Bet tiem, kas nav vēl tikuši ievēlēti mēs prasām, ko tad grasās darīt, lai saprastu vai solījumos vispār ir kāda realitātes deva.

  • -13
    A.n.i.t.a 18.04.2021, 07:13:43

    Kārtējo reizi jāsecina- nav un nebūs neviena labāka par Lembergu, citi neko neprot ,nezina un nedara. Tas arī ir arguments,lai vēlēšanas ignorētu, jo tāpat jau ievēlēs viņu, nav jēgas tērēt laiku....

  • -1
    Tailenols 18.04.2021, 09:47:35

    Tikai tas Lembergs sēž cietumā un nevarēs būt tas labākais.

  • -8
    Decembris 19.04.2021, 08:56:29

    Vai ir kāda partija, kas cīnās pret kovidafēru? Ja tādas nav, tad nav arī, par ko balsot.

  • -12
    Tā viš i! 19.04.2021, 10:01:21

    Man jautājums uz kuru vēl iepriekš neesmu saņēmusi konkrētu atbildi no Jurševiciem. Jūs sakāt, ka vēlēšanās kandidējat, jo ir sirds lieta/aicinājums, ne naudas un varas dēļ!
    Tā pat Anželika minēja, ka visi viņu ierosinājumi tiek uztverti, kā nicinājumi/kritika.
    Kas ir šie Jūsu ierosinājumi, kuri nav pieņemti, ir atsviesti atpakaļ, ir pateikts, ka nav iespējams tos īstenot? Ko šo četru gadu laikā esat sava sirds aicinājuma vārdā darījuši!? Kad un kur esat tos iesnieguši? Kam tie bijuši adresēti?

  • -12
    Katja 19.04.2021, 10:04:26

    Man ir viens sliktais piemērs, 2017.gada vēlēšanu programmā bija teikt šādi: Atjaunosim Ventspils tranzīta lielpilsētas statusu un reputāciju. Sabalansēsim iedzīvotāju un ostas uzņēmēju intereses.
    To tranzīta lielpilsētu, protams, sagrāva, ne īstenoja. Bet kurš to būtu domājos, ka ar "Sabalansēsim iedzīvotāju un ostas intereses" viņi bija domājuši izputināt ostu! Lai tā "netraucētu" iedzīvotājiem.
    Tā teikt, apdomā, ko vēlies, jo tas var tikt izpildīts ne tā, kā vēlējies!

  • -1
    Anželika Jurševica 21.04.2021, 15:24:12

    Justinete
    Par maniem dažiem darbiem...

    Es aktīvi darbojos sociālā jomā jau kopš 2001.gada. Līdz tam biju kādā no augstskolām katedras vadītāja, lektore. Ir pieredze gan Eiropas naudu apguvē, gan strādādājot sociālās likumdošanas jomā.

    Ar Ventspils sociālās nodaļas, bāriņtiesas darbiniekiem sanāk sadarboties risinot dažādas sociālās un psiholoģiskās problēmas.
    Tā ir mana IKDIENA vairāk kā 10 gadus arī Ventspilī.
    Ir palīdzēts ļoti daudziem ventspilniekiem -
    -daži sakārtoja un atguva savu veselību,
    -daži neizdarīja pašnāvību, atsāka mācības, darbu,
    -daži saglabāja savas ģimenes,
    -daži socializējās un palika Ventspilī u.c.

    Es visus šos gadus ikdienā dzirdu,redzu - KĀ PATIESĪBĀ DZĪVO VENTSPILNIEKS, kas reāli trūkst sociālo pakalpojumu ziņā.
    Nekas no tā, ko rakstu savos rakstos nav paņemts no zila gaisa. Tās ir mūsu ventspilnieku patiesās vajadzības, kuras jāatrod veids - kā atrisināt.

    Es uzskatu, ka jāsāk daudz nopietnāk investēt naudu arīpašos ventspilniekos !

  • -13
    Lāsma Veckrāce 19.04.2021, 10:58:44

    Bruno J. -ļoti jauki, ka abi lasām arī NRA .Man nav iemesla neticēt ziņām, ko raksta NRA. Ar tādiem datiem nevar laist muļķi.Varbūt kā dziesmā skan-" .... var aizmirst sievasmāti žogmalē, nomaksāt kredītu,nodokļus, alimentus vai ārlaulības bērnus utt., taču kā var aizmirst lielo pontu- JKP izrāvienu 2017. gadā un straujo reitinga krišanu šogad. To jau varēja arī gaidīt kā sekas no "virsvadoņa" izdarībām, uzšķaudot pat Tieslietu padomei un tēvišķi pamācot tiesnešus.Lai mums visiem veicas un nav jāviļas.Bet uzupurēties, lai vesels bars kristu virsū un būtu normāliem cilvēkiem jātaisnojas ,'vai tad ir vērts? Lai veiksmīga nedēļa!

  • -8
    Kristiāna 19.04.2021, 16:09:49

    Bija arī tāds Sociālo projektu konkurss, kur aicina iesniegt savas idejas un tad pašvaldība var piešķirt finansējumu.. Var būt vismaz tajā esat ko iesnieguši? Kad, kādu projektu, vai izdevās īstenot? Ja nē, tad kāpēc? Ja jau jomā vēlaties, ko uzlabot, tad tā noteikti bija laba iespēja..

  • -5
    domāju 20.04.2021, 14:27:48

    Es ar par šo brīnos. Īpaši ņemot vērā, ka pilsētā ir Cimdiņa pozitīvā pieredze.... Tiesa, ne visi sociālie projekti var būt interešu lokā. Bet tad ir jau ne tikai pilsētas konkursi....

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: