Sētnieks

D | 08.04.2021, 11:09:31 | 585

Lūgums izvērtēt sētnieka darbu , kurš uztur kārtībā bērnu rotaļa laukuma teritoriju adresē starp Sarkanmuižas dambis 18 un 22 mājām. No sestdienas 03.04. līdz šodienai 08.04., joprojām nav savākti stikli no sasistās pudeles pie soliņa!

Komentāri (14)

 • -1
  A.n.i.t.a Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Paņem kādu maisiņu un cimdus un slasi tos stiklus, ja pašam/pašai ir bērni vai dzīvnieciņi ,kuri var traumēties ar stikla lauskām. Varbūt sētnieks apslimis un nevar to izdarīt, elementāra lieta , ko var izdarīt katrs ,kam nav grūti pieliekties.

 • -1
  Nobody Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Atkal ir acīgs cilvēks, kurš piecas dienas vēro un vēro. ..

 • -7
  Arnis Junge Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Piecas dienas skaties uz stikliem, bet savākt nevari!? Un pats sētnieci uzrunāt ar nevari? Nevis sētnieci kaunināt, bet pašu!

 • -2
  P/i "Komunālā pārvalde" Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Labdien! Paldies par sniegto informāciju. Informējam, ka atbildīgajam dienestam ir izteikts aizrādījums un uzdots rīkojums nekavējoties minēto vietu sakopt, kā arī turpmāk uzdots biežāk un rūpīgāk apsekot rotaļu laukumu. Paldies par iesaistīšanos pilsētvides uzlabošanā.

 • 0
  Nobody Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Vai nebūtu jāvāc pašam tam, kurš sasitis?

 • -7
  Ardis Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Galvenais, stukačok D, neapdirs pakaļkājas!

 • -1
  tiešām suns Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  sasisti stikli ir ļoti slikti .savākti nav 5 dienu laikā,sētniekam maksā algu. cilvēks arī ir sapratis par ko viņam maksā. bet nedaudz no citas puses aicinu paskatīties-sētniekam ir uzraugs-iecirkņa meistars vai apmēram tā-lūk šim cilvēkam jāpārbauda kā pilda darbu. bet nepārbauda... tagad pievēršu uzmanību ja tā būtu privātmājai pieguļošā terit.-protokols. bet šeit brīdina...aizrāda utt. dome uzlieciet savam gara bērnam soda naudu,jeb sev jau nē?

 • -1
  Arnis Junge Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Suns, ko Tu te ņemies, spriedelē labāk kā Talsos ir, tur tač tev mājas! Skaties kas, kam un kā tur aizrāda..!
  Mums te ir svarīg, lai pilsēta ir tīra un sakopta, ja ir problēmas ar pieguļošās sakopšanu, tad vēršās pēc palīdzības piem, soc-dienestā, nevis forumā.
  Es nezinu kā pie jums tur Talsos pieņemts, bet te lietas normāli var risināt sazinoties ar dienestiem.

 • -2
  tiešām suns Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  un šeit nav runa kurš redzēja, kuŗš gaidīja, kurš varēja salasīt..šeit ir runa par attieksmi pret sevI [kom pārv,] UN ATTIEKSME PRET TIEM KURUS VAR SODĪT UN DABŪT NAUDU...un tā idiotiskā dogma-paldies par iesaistīšanos utt. vienķārši galīgi garām... iesaistieties paši...

 • -5
  Jeska Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Es dzirdēju ka to sētnieku šodien atlaida no darba. Bet viņam ir trīs bērni. Arprats. Dēļ viena stukača cilvēks pazaudēja darbu.

 • -4
  666 Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Pretīgi. Pilna pilsēta ar visādiem stukačem.

 • -4
  Soross Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Sētniekiem nav jāiet no rīta apgaitā, viņiem jālasa forums un jādodas tur, kur norāda komentētāji! Brangi ietaupās laiks.

 • -1
  Nobody Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Vai tā ir viena un tā pati pudele?
  Bieži ir iedzīvotāji (katrā mājā TĀDS SŪ IR), kuri tīšuprāt taisa ziepes sētniekam, tādējādi atriebjoties it kā apsaimniekotājam par aps.maksu.
  Jo uz tāadu pudeli vieglāk norādīt. Cits tīši met mizas apkārt. Iecienītākās ir apelsīnu, jo labāk redzamas. Vēl labāk ne svaigas, tad sētnieka priekšnieķelis redz , ka sen jau mētājas.
  Iedzīvotāji ir izdomas pilni :))

 • -2
  Arnis Junge Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Piekrītu, cilvēkiem būtu jāsāk ar sevi, aiz sevis atkritumi jāizmet tam paredzētās vietās, aiz četrkājainajiem jāsavāc un arī jāizmet paredzētajās vietās, un ēdienu atliekas arī jāizmet tam paredzētajās vietās, nevis ārā palogiem. Sētniekam ir jātīra apkārtne, ja', protams, bet viņam nebūtu jāvāc citu cilvēku mēsli. Viņam būtu jāsavāc nokritušās lapas, zari, kāds atpūsts papīrītis, ziemā siengs.. Nevis jāvās iedzīvotāju atkritumi, ko tie nav nogādājuši līdz konteineram!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: