Sētas laternas

Zita | 06.04.2021, 16:58:06 | 705

Lieta ir nopietna! Kas notiek?! Aleksandra ielas sētā veternārās klīnikas pusē stāvlaukumos laternas jau sašķobījušās, no jau neliela vēja šūpojas vai tiešān jagaida kad nelaime notiks kad cilvēkam uzgāzisies jeb kādu mašīnu sasitīs?? Dariet taču kaut ko!

Komentāri (20)

 • -7
  Arnis Junge Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Tas, ka laternas vējā šūpojas ir normāli. Ja sašķobijušās, tas gan jāpārbauda, bet ja tik šūpoja, tad jūs traci galīgi nevietā taisāt..

 • 0
  еs Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Tas nav tracis. Tas ir lietišķs jautājums. Un pirmšķietami lietišķa atbilde.

 • -1
  Lustiņš Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Junge kungs,
  jau sen gribējās uzrakstīt par Ventspils laternām. - Jaunas, cinkotas klasiskas un ļoti daudzas ir šķības. Neesat pamanījis? Piemēram Kuldīgā ir taisnākas. Nezinu vai pie vainas ir tas, ka taisa čomi vai lētais darbaspēks vai mīlestības trūkums pret savu pilsētu. Arī atsevišķas norādes uz ceļiem ir sašķiebušās. iemesls varētu būt nepareizi izvēlēts karkass/stabs uz kura pārmērīga slodze, vai nostiprināšana no jauna izveidotajā ceļa pīrāgā.

 • -8
  Dajūsko Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Tad dodies dzīvot uz Kuldīgu, ja Ventspilī viss tik slikti, phe.

 • 0
  Lustiņš Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  >Dajūsko
  Tava nostāja ir stipri dīvaina. Ja Jums, piemēram, kanalizācija aizsērējusi jūs nevis ņemat piemēru no tiem, kuri to iztīra un saved kārtībā vai būvē tā ka tā neaizsērē, bet dodaties pa tiešo pie tiem un parazitējat tur. Tā to saprast?
  Es vairāk vēlos lai mūsu pilsētā ir un top arvien skaistāka un uzbūvētais ir kvalitatīvs un novērtējams ar augstāko atzīmi.

 • -3
  P/i "Komunālā pārvalde" Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Informējam, ka apsekojot minēto vietu, atbildīgie dienesti veica apgaismojuma balsta nostiprināšanu. Šobrīd tiks gaidīti labāki laikapstākļi - kad mitēsies vējš, lai varētu balstu izlīmeņot un nofiksēt atkārtoti. Paldies par iesaistīšanos pilsētvides sakārtošanā.

 • 0
  Nobody Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Redz , ko dara vēlēšanu tuvums!

 • -2
  tiešām suns Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  junge un dajūsko pāris dīvaiņu-pirmais sēžot kabinetā un deldējot bikses nav pamanījis nepareizības bet sevi attaisno lai kungi nerātu,,,otrs vispār neko nesaprot kaut ko par kuldīgu gvelž-bet savu pilsētu sakārtot nevēlas jo pofigistam vienalga...bet izrādījās ka fakts apstiprināts-komunālie deva labu atbildi...kaut kā tā..

 • -5
  Arnis Junge Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Suns, un TU? Pats no Talsiem, savas pilsētas noteikumus pat izlasīt nejēdz, bet brēc par Ventspilī! Kauna nav! Malo un maldina, ka Talsos redz esot viss citādāk pie tavām mājām, bet noteikumi gan saka ko stingri citu! Ko lien citās pilsētas lietu kārtībā, ja nepatīk savējās, tad maini to!

 • -1
  tiešām suns Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  kā tas sanāk? un vai es pareizi esmu sapratis? šitādi tirliņi kas tikai raksta kaut ko un kaut kā nebūt ir tiešām tik nabagi ka sava prāta lidojumā neiesaka piemēram uz BALI braukt,bet ņemas te pa rajonu...mucā dzīvo un pa spundi kāds baro, un saprotu kurš..

 • -5
  Dajūsko Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Pats tu esi tirliņu tirliņš. Patiešām stulbs, neaudzināts, duksis.

 • 0
  Zita Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  To Junge! Jūs acīmredzot runājat pa gaisu un neesat redzējis cik ļoti viņas šūpojas kad uznāk spēcīgs vējš, nekur citur pilsētā tā nelīgojas laternas. Ir bijis tiešām tik traki ka šķiet vienreiz kāds cietīs!!!

 • -1
  Zita Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Un to Nobody! Tam nav sakars ar vēlešanām! Brīdināju tāpēc lai neciestu cilvēki un dzīvnieki, cilvēku auto!

 • -1
  Nobody Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Zitiņ. Pasaule negriežas ap tevi.
  Sakars ar vēlēšanām ir gan Un tas ir , ka to salaboja (vai labos)!

 • -4
  Soross Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Ja reiz tuvojas vēlēšanas, tad gaidām, ka sacentīsies deputātu kandidāti: vieni nošķiebs laternas un bļaus "vissirslikti", otri metīsies tās iztaisnot un bļaus "par taisniem un cietiem stabiem"!

 • -5
  Arnis Junge Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Zita, laternas vējā šūpojas un tā tas notiek. Ja ir sašķiebusies, tad piekrītu jums, ka jāpārbauda. Bet tas, ka šūpojas nu dien ir normāli. Pēc Jūsu rakstītā nu nevarēju izzīlēt, cik ļoti tās šūpojas, tādēļ atļāvos, tā pat kā jūs, paust savu viedokli. Tas, ka uzbrūkat man par to, ka man ir viedoklis, gan liek domāt, ka kaut kas nav labi ar jūsu attieksmi, jo jums nepatīk, ja kādam kas šķiet labi, un ticiet vai ne, tas liek to sasaistīt ar vēlēšanām, jo tad no visiem pakšiem izlien tie, kam viss ir slikti un mauj cik skaļi māk par to!

 • 0
  tiešām suns Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  pasaule pieder katram no mums... nekārtības-un kas tad ir, ja cilvēki par to dalās , bet domes pakalpiņi pirmie klāt...ar savu noķengāšanu,,,neko pret domi vai tās radītām iestādēm teikt nedrīkst....un junge -mauj -,kulturāls cilvēks ,nav ko teikt...un šķības tās laternas ir daudzviet,bet dome uzšķiebs taisnāk ///// un lai pasaule griežas ap katru no mums-jo tad skaidrāk redzēsim un labāk sapratīsim un neko nebīsimies,,,,

 • -1
  Zita Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Velns tas kas šeit notiek nav normāli! Ka tik tie kas atzīst, ka ļodzīgas laternas ir normālas, nav skauģi no kādas citas pilsēteles! Protams tādiem labāk būtu panākt ka atstāj kā ir lai nedod dievs skaistajā kārtīgajā Ventspilī viss būtu perfekti, jo vairāk trūkumu jo labāk vai ne? Un vel jo vairāk tapēc ka tiek uzskatīts ka ja nav te Lemberga tad var sagraut visu kas pilsētā gadiem viņa rokām būvēts!! Nav un nebūs tā! Šeit viss ir tāpat perfekti un ko vajag pielabot vienmēr būs kas to izdarīs! Ar vai bez Lemerga kunga klātbūtnes! Ar viņa iebāšanu cietumā pilsētu neizpostīs! Gan jau kā solīja komunālā valde kad laiks kļūs labāks viss tiks salabots. Visas šīs sētas laternas.

 • 0
  Alberts koks Pirms 6 dienām, 21 stundas

  Nez vai pie vainas būs skauģi. Lielākā daļa pilsētas laternu ir uzstādītas ar ES līdzfinansējumu, projekti ir izgājuši cauri ne vienu vien kantori, bet laternas šķiebjas, paiet gads un ir sašķiebušās, ne visas bet ir. Tieši tā pat notiek arī ar aku vākiem, kuri nemitīgi grimst. Bet taču katrai rekonstruētai ielai raka ārā ap 2m zemi salika jaunas šķembas ģeomembrānas un dažādus slāņus... nez kas ir pie tā vainīgs? Vai ņemot vērā ka ceļi un objekti kuri ir ar ES līdzfinansējumu jāuztur par pašu līdzekļiem, ja nemaldos 5 gadus, ir mērķtiecīga darbība lai nodrošinātos ar darbu? Kas būs pēc tam?

 • -2
  Arnis Junge Pirms 6 dienām, 17 stundām

  Aj, Zita, Zita! Jūs te brēku ceļat par ko!? Gribējāt, lai apskata, pārbauda, ja nepieciešams salabo Laternu! Painformējāt dienestu -caur forumu, nevis pazvanījāt, bet nu labi.. Bet nē, vēl nav labi!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: