K
K
krustmateflorence
Reālā dzīve Ventspilī, kā filmā -Pie bagātās kundzes.

Tuvojas vēlēšanas ,un jaunas cerības visiem cilvēkiem,bet nekas neliecina vēl uz šo brīdi, ka radikālas pārmaiņas uz augšu būs
Bezdarbs un nabadzība , ar katru dienu pilsētā pieaug, un līdzi tai noziedzība.

Comments
24
Views
1321
22.03.2021, 10:51
Komentāri (24)
Rādīt vispirms:
K
Kriska
22.03.2021, 10:51:51

Krustmateflorence. vai gadījumā neesi G.Kristovskis? Punkts- punktā

5
Ziņot redaktoram
Spīdola
22.03.2021, 10:41:26

Diez vai šis portāls ir mērķauditorija tik lētam populismam.
"čum vairāk naudas" "ES vienmēr lieku sāņus biezo miljonus, bet skatos vienīgi un tikai kas izdarīts pilsētā" Te jautājums, kādēļ Veckrāce "es" raksta ar lieliem burtiem. Turpmāk par sevi varētu rakstīt daudzskaitlī (kā M.Tečere). Būtu ku - kū komplekts.
zem deķa pārskaita naudu... Prasti.

4
Ziņot redaktoram
L
Lāsma Veckrāce
21.03.2021, 17:13:22

Piekrītu Jums, SOROSS.Bet te veselam baram ieklārēts vai tāpat iesēdies galviņā, jo Lembergs bagāts, tad štrunts par to, ka sakārtojis pilsētu ,kur visas iespējas mazuļiem,jauniem, veciem un visiem te pukstētājiem atpūsties un sportot. Arī pakalpojumi un atlaides.Strādā , lai būtu jaunas vietas, bet opozīcija bremzē. Valdība izdomā visādus likumus, pat personīgi mēram, lai nesprēgā pretī sevišķi Bordānam. Nešūmējās, bet vienreiz vajadzētu likt atsevišķi -bagāts,nu un , tādu ir vesels bars, kas neko nedara citu labā kā vien naktī zem deķa pārskaita naudu un , bet skatīties, kas domāts un izdarīts cilvēku labā Ventspilī.ES vienmēr lieku sāņus biezo miljonus, bet skatos vienīgi un tikai kas izdarīts pilsētā.To novērtē, priecājas un mācās no mums ļoti daudzi, tai skaitā ārzemnieki.Diemžēl,daļa mūsējo to neredz vai negrib redzēt, jo galvenais kreņķis, ka mēram čum vairāk naudas.

7
Ziņot redaktoram
Soross
21.03.2021, 16:32:58

Un kāpēc aug bezdarbs un nabadzība? Vai ne tāpēc, ka Meroni izsaimnieko ostas uzņēmumus, peļņu izved, samazina strādājošos un kravu apjomus?

5
Ziņot redaktoram
Vpr
21.03.2021, 16:58:07

No vienas puses, ja Lembergs nebūtu vēlējies pārkāpt likumu, kaut ko slēpt, "optimizēt" - nebūtu arī Meroni pie Ventspils apvāršņiem.

No otrās puses (kas arī nav pretrunā pirmajai), Meroni pārvalda tikai krimināllietā arestēto Lemberga mantu (tranzītuzņēmumu kapitāldaļas). Ja šai mantai būtu likumīgā izcelsme, tā netiktu arestēta, un viņš to šobrīd nepārvaldītu.

1
Ziņot redaktoram
S
sranskis
21.03.2021, 18:05:35

Vpr- paskatieties gadus 20-28 atpakaļ! Kurš tad ne-optimizēja un tas bija legāli! Arī pašlaik optimizē un vēl kā!

5
Ziņot redaktoram
L
Lāsma Veckrāce
21.03.2021, 12:51:35

TĀ NU IR -jūs laikam nesapratāt mani pareizi.Visie zināms, ka 90.gadu sākumā daļa uzņēmīgu cilvēku, kam bija ķēriens biznesa lietās,gaiša galva, kāds sākuma kapitāls,daļēji pie toreizējās nesakārtotās likumdošanas pamanījās kļūt bagāti. Malači, ne katram tas dots.Tas nav priekš manis un daudziem. Kāpēc skaust, tik un tā nevaru un negribu dabūt cita naudu.Tiesa pateica, ka cilvēkus Lembergs nav apzadzis.Kur vainīgs, lai soda, bet te tā ir politiska izrēķināšanās no visām pusēm.Kāpēc netiesā tos sabiezējušos runčus, kas rāvuši tikai sev un tagad klusu čuč savās alās.Antmiņa viņiem taču fenomināla, pēkšņi atcerējas pēc gandrīz 20 gadiem, pieļauju Mežsarga iespaidā, ko teikuši, kam devuši, ko spieduši, lai pašus neiesēdina.Mani tas nemaz nekreņķē , bet vēos kārtējo reizi atgādināt, lai man nosauc kaut vienu miljonāru, kurš tā sakopis un cīnās par savas pilsētas tālāku izaugsmi kā Lembergs.Zini, žēloties nav manā dabā, bet priecājos, ja kādam cilvēkam paveicas vairāk vai varu palīdzēt.

11
Ziņot redaktoram
K
krustmateflorence
21.03.2021, 10:09:16

Nupat kā man ziņo mani aģent-arī Jelgavā -domes vadošie-pilsētas galvas-no (zzs) partijas biedri-sapirkuši pa nodokļu maksātāju naudu-jaunus volvo-luxus klases vieglos auto-un pie mums Ventspilī nedzīvo sliktāk.

2
Ziņot redaktoram
tery
20.03.2021, 20:29:40

Nu balsot pa tādiem, kas neredz vai negrib redzēt skaidri saskatāmo nav jēgas. Tas ir fakts.

1
Ziņot redaktoram
bulgarrunga
20.03.2021, 18:53:23

Tā nu ir
ir nu tā,kā ir.
Lai Tev dzīvē veicas!

2
Ziņot redaktoram
Tā nu ir
20.03.2021, 18:49:35

Ar izdomātiem personāžiem parasti nestrīdējas. Tas ir taspats, ja mēs pēc mākslasfilmas noskatīšanas rakstītu tēlojošiem aktieriem, kāpēc nebija tur tā un šitā, tas un šitas.

0
Ziņot redaktoram
bulgarrunga
20.03.2021, 18:45:43

jebkurai padauzai,ir
savu reizi taisnība.
Mums nav jāseko viņām!

7
Ziņot redaktoram
Dalīties