Šuplinska, IZM un skolēnu brīvlaiks

Marta P | 02.03.2021, 10:37:52 | 256

Pēc plāna tūdaļ būtu jābūt pavasara brīvlaikam! Bet tā kā šajā gadā ziemas brīvlaiks katrai klašu grupai bija citos periodos, tad bija runa par to, ka ziemas brīvlaiks tiek pagarināts uz pavasara brīvlaika rēķina. BET kad bērni un vecāki uzzinās to vai šis brīvlaiks būs? Kam viņš būs, kam nē? Kad tas būs un kāds galu galā būs vasaras brīvlaika periods?
Ja kāds vēlas ierosināt apskatīties IZM mājas lapā, tad tur nav pat informācija par to, ka mainīts ziemas brīvlaika periods, kur nu par kādām tālākām izmaiņām: https://www.izm.gov.lv/lv/jaunums/zinami-20202021-macibu-gada-un-brivdienu-laiki
Bērniem un vecākiem, un arī pedagogiem var taisīt uz galvas, stumdīt un grūstīt, kā vien iegribas, bet savus lēmumus kaut kur publicēt, par tiem informēt vecākus - kas tad to darīs? Arī pašiem bērniem un vecākiem jādara!?
Pirmklasniekiem varat prasīt visus darbus datorā pildīt, vecākiem, var uzlikt tam bērnam iemācīt rīkoties ar visām skolas programmām, bet paši nejēdz informāciju publicēt.

Komentāri (1)

  • -2
    Grieta101 02.03.2021, 15:18:03

    Nu tas būs visiem kā pārsteigums iepriekšējā vakarā. Jo tā jau tik mūsu valdībā varbūt ka vienu dienu pasaka, ka ies uz skolu, bet otrā brīdi ka tomēr nē. Bērni, skolotāji un vecāki jau ir pārguruši no šīs šaudīšanās ar valdības lēmumiem un neziņu.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: