Pēdējais vārds.

krustmateflorence | 03.02.2021, 15:16:48 | 3934

Kā man ziņo mani aģenti, tad šodien Rīgas apgabaltiesā-A. Lembergs -teic savu pēdējo vārdu tiesai.
Kas zin , vai šoreiz tiks sveikā abi ar dēlu???

Komentāri (261)

  • 0
    AN 17.02.2021, 18:21:23

    ''Zinatnieki ir pārsvarā gudri, bet atkarigi no iedotās naudas!''

    Tas attiecas uz kādas augstskolas docētājiem.

  • -6
    sranskis 17.02.2021, 20:24:43

    Es to biju domājis globālā mērogā, kovididiotātes sakarā!

  • -2
    krustmateflorence 17.02.2021, 18:46:54

    Gadu , gadiem ir lielīties un mēģināts izcelties uz visas Latvijas fona, ka Ventspils ir pārāka.
    Bet ja nebūtu ostas , ja nebūtu tuvu klāt jūra, tad dzīvotu kā Jēkapilī vai Daugavpilī, visas lielās naudas nāca no ostas, un no tām barojās vairums.
    Tagad, tiek piegriests (kābeklis) kādam no aligatoriem, tā tūlīt gaisā virmo stress, bet tas ir pārejoši, viss nokārtosies, jūrā vētra arī nav mūžīgi, aizripos miljoni no vienas kabatas otrā, un gadsimta prāvu ar laiku aizmirsīsim, būs jauns (teātris) ar jauniem (aktieriem), un tie varbūt spēlēs vēl labāk, bet tikmēr viena daļa Ventspilnieku ,turpinās gaidīt brīnumus tālāk, varbūt miljoni pat nobirst no gaisa, un pietiks visiem, un visam.

  • -13
    Kristiāna 18.02.2021, 13:53:33

    Tur jau tā lieta, ka Ventspils pie jūras ir bijusi vienmēr un vienmēr ir bijusi ostas pilsēta. Turklāt - vēl nesen bija (diemžēl arī izbija) zināma, atpazīstama, prestiža, ar pieaugošu pārkrauto kravu apjomu un dažādiem pasaules mēroga apbalvojumiem un atzinumiem.
    Ko tādu nobeigt un izzudināt tik īsā laikā ir jāmāk, un visu to izputināt gada laikā var tikai Ģirts Kristovskis.
    Bet iemesls, kādēļ Ventspilniekiem vēl ir darbs, ir kur pelnīt naudiņu un ar ko pabarot savas ģimenes ir tas, ka paralēli ostai tika veidota rūpniecība! Pilsēta nebalstās tikai uz "viena vaļa" - ostas. Pilsētā tiek attīstītas dažādas nozares. Ja atnāk šeit tāds "vaļu mednieks" un ostu iznīcina, lai ir kur mums būt!
    Tika veidotas rūpnīcas, ražotnes, kas nav pakļautas ostas darbībai, un tās strādā! Tur Ventspilniekiem ir darbs un paldies tam, kas to iedomājās, to virzīja un atbalstīja. Uzskatu, ka tas ir bijis viens no ilgtermiņā ģeniālākajiem pilsētas lēmumiem un darbiem!

  • -2
    Alberts koks 18.02.2021, 16:17:15

    > Kristiāna
    /Ko tādu nobeigt un izzudināt tik īsā laikā ir jāmāk.../
    Tur nekas nav jāmāk, to zināja katrs ostas darbinieks, tā ir Krievijas politika. Jau gadus 7 nekādām kravām no Krievijas uz Ventspili nevajadzēja nākt. Nāca tik tāpēc ka Krievija tik naski visu nevar izdarīt. Ta kā nekas nav nobeigts vai izzudināts, viss ir likumsakarīgi un plānoti. Slikti ir tas, ka slavenā biznesa asociācija kopā ar dažiem Ventspils miljonāriņiem nespēja savā starpā vienoties un jaudīgo ostu pārkvalificēt pārveidot un sameklēt citus virzienus. Tuvāk bija un ir savas intereses, kopumā zaudētāji būs mīļie Ventiņi. Savu biznesiņu retais ir uztaisījis, jo ticēja ka darbs ostā būs vienmēr. Gan jau būs - tukša vieta nestāvēs, bet vai tie būs šīs valsts piederīgie...kas zina.

  • -3
    krustmateflorence 18.02.2021, 08:56:52

    A. Lembergam vairs nav miljonu, visi izdalīti, toties ir pensija 6000.euro, kā pie tādas pensijas var tikt?

  • -13
    Sigurds 18.02.2021, 13:55:44

    Un kā Tu pie saviem iedomu miljoniem tiki!?
    Naudu pelna ar darbu, pensiju aprēķina atbilstoši nostrādātajam laikam, algai un iemaksātajiem nodokļiem. Tad jau būs cītīgi maksājis nodokļus!

  • -16
    Lāsma Veckrāce 18.02.2021, 12:05:20

    Krustmateflorence -tik "viedai" dāmai ar aģentiem visā pasaulē jau nu vajadzētu zināt, ka Latvijā lielākā pensija ir , ja nemaldos,19 tūkstoši.Neesi kūtra un painteresējies arī par pārējiem "biezajiem" .Ar "tādiem sakariem" kā Tev nav grūti atrast un beidzot atklāj kaut tikai vēl vienu mums ne tik gudriem, kurš sakopis savu pilsētu vai miestu, citādi iznāk, ka Tu, meitēn, fleitē.Kā ar tiem Taviem miljoniem, visiem izlielījies, ka būs baigais rauts?Te Ventspilī viss redzams kā uz delnas, kas izdarīts.Tev par kreņķiem, ko sola-izpilda un atskaitās iedzīvotājiem,
    uzklausa priekšlikumus, arī kritiku. Izskatās, ka Tev kāds liek vai pat maksā, piedod, te komentēt tik analfabētiski, vienalga ko gvelzt, galvenais-pret Lembergu. Neslēpšu, man patīk viss, kas šodien paveikts, jo varu salīdzināt, kā bija. Visi zin, ka viņš ir prasīgs, precīzs, drosmīgs- saka acīs , ko domā, tai skaitā par valdību.Runā gan, ka var arī uzbļaut, ja minstinies un nevari pamatot, kāpēc izdarīts ne tā kā vajag.

  • -7
    A.L. 18.02.2021, 12:28:22

    Krustmāmiņa savus uzskatus mainījusi par 180 grādiem. Vēl tik nesenā pagātnē slavēja A.L. aizgūtnēm, ka šķērmi palika. Nez, kas mainījās?

  • -12
    Sigurds 18.02.2021, 14:00:34

    Izčivinājusi savus miljonus un zaudējusi neatkarību. Izskatās, ka atradusi sponsoru..

  • -19
    Lāsma Veckrāce 18.02.2021, 15:51:14

    Ardi- nemanīju gan, ka Krustmāte slavē Lembergu, varbūt senāk.Iznāk, ka par slavēšanu Lembergs nemaksā, tāpēc fiksi pārmeta kažoku uz otru pusi? Kas pasūta mūziku, tas maksā, un meitēns cenšas izpatikt jaunajiem sponsoriem. Pat iesaistījusi savas pasaules mēroga Ziņu aģentūras un stukačus. Var jau smieties, bet paliek arī skumji. Tādus murgus nekur un nekad neesmu lasījusi. Nu nevar būt, ka tik ļoti "apdalīta" un galviņā nav neviena rieva?!

  • -6
    A.L. 18.02.2021, 16:05:46

    Ja nav noslēpums, bez a.l. slavināšanas, ar ko nodarbojies, ja drukā tādus "palagus"?

  • -4
    krustmateflorence 18.02.2021, 18:24:15

    Nav man miljonu vairs, tā intervijā žurnālistam teica -A. Lembergs , bet europas tiesās grib tiesāties ar Latviju, kura viņam maksā pensiju.
    Ja nav tiešām naudas, tad kā var izmantot juridiskos pakalpojumus?
    Vai tad A. Lembergs pēkšņi kļuvis ,pa pilsētas sociālā dienesta klientu?
    Nejiet runas ar darbiem atkal kopā.

  • -2
    .Panzerfaust 60 19.02.2021, 11:08:37

    Un Puzes pagasta "Vecupes" arī viņam nepieder.
    Puse norakstīta dēlam (vecākajam),otra puse-znotam.
    Tātad var pienākt brīdis,kad jāstājas rindā uz vietu "Selgā"...

  • -2
    krustmateflorence 19.02.2021, 07:51:04

    smaidiet, smaidiet un labi būs... .

  • -3
    krustmateflorence 19.02.2021, 15:49:59

    Puzē miljonu nav, tie visi saldi guļ ārvalstu bankās, jo vēl tiks daudz pārsūdzēts, un visām lietu kārtošanām vajadzēs simtiem tūkstošu.
    Ar minimālo pensiju vai algu, neko izdarīt un panākt vēlamo nevar.

  • -9
    %%%%% 20.02.2021, 14:25:33

    Gadus 5 atpakaļ,kad
    krustmateflorence,kā sētniece
    Reņķa dārza,Lielā prospekta rajonā
    šķelmējās par nekārtībām savā teritorijā..

  • -9
    %%%%% 20.02.2021, 14:31:46

    Tagad šamai "vecenei"
    uzradušies fani 'plusotāji-blusotāji'!
    Nu,jaunizcepts "krustmatju vas za nogu navaļniks"
    protiv Lemberga!

  • 0
    .Barons.. 20.02.2021, 18:56:37

    kurzjemnjieksj kung.
    Rōks nōst no Krustmāt Florenc kundz!
    Es bus aiztāvet viss,ko ir ar Titul,le to but Baron,Grāf oder Marķiz,tie viss ir cienijam Cilvēk.Un ne bus brīv viņ aizskārt,le zinat.

  • -2
    krustmateflorence 20.02.2021, 17:07:06

    1.Man ir kalpone visus šos gadus, kopš atbraucu dzīvot Latvijā.
    varbūt vēl ir kāda krustmāte florence, bet mani pilnā vārdā sauc Marianne Florence , nākusi no grāfu dzimtas, lūk tāpēc esmu liberāla pret visiem, kaut esmu ļoti apaļīga, man netrūkst ne pielūdzēju ne naudas, neciešu muļķus , un sliņķus un visa veida blēžus.
    Savus miljonus nopelniju -smagi strādādama ārzemēs , vadot kuģu reiderejas.
    Man tāpat kā A. Lembergam , pieder vairāki īpašumi Latvijā un ārzemēs, un tā pat kā A. Lembergs, savu naudu -Latvijas bankām neuzticu.

  • -10
    Lāsma Veckrāce 20.02.2021, 19:19:42

    Krustmateflorence alias Marianne Florence grāfu atvase!Lai nu ko, bet sasmīdināt vari gan. Tai pašā laikā skumji, kāpēc Dievs Tevi tik ļoti apdalījis ar prātu? Pulveris laikam viss izšauts! Viss, ko stāsti par sevi un noliec sevišķi to Lembergu, skaidrs, ka jādala vismaz ar 100.Jauki, ka esi apmierināta ar sevi, nemocies, ka esi apaļīga, pielūdzēji arī stāv rindā utt. Vārdu sakot, eņģelis.Varbūt tomēr vajag apmeklēt ārstus ?Bet ar tiem īpašumiem te un ārzemēs , pasaules mēroga Ziņu aģentūrām,
    ziņotājiem, kuģu reidereju vadīšanu,miljoniem,, kalponi- Tu taču" sit pušu" pilsētas mēru! Viņa paveiktais redzams visur pilsētā. Atklāj taču, kam, kādu labdarību vai palīdzību sniegusi Tu? Man rādās, ka tikai cel gaisa pilis,liec sapņu puzles, stellē rubik-kubik un dzīvo kaut kādā savā pasaulītē. Reidereja nav palāta slimnīcā. Skolotāji Tev ir slikti? kāpēc dzīvo te?

  • -3
    Spīdola 20.02.2021, 21:47:36

    Lieciet, Veckrāce, mieru portāla lietotājiem. Jums nav ko teikt- klusējiet. Kāda jums daļa, ko dara Krustmāte, kas jums rādās...kam kas jāapmeklē vai nē. Līdz brīdim jūsu ieraksti bija saistoši, šobrīd ir lētuma piegarša. Ir saprotams jūsu uzdevums, bet nezaudējiet seju. Jo vairāk, ka ar patieso identitāti ir daudz kopēja.

  • -1
    krustmateflorence 21.02.2021, 08:06:51

    Rīt 11.00- Rīgas apgabaltiesā-sāksies vēl neredzēta pirmizrāde, protams attālināti , bet aktieri jau zināmi, kas spēlēs galvenās lomas.

  • -12
    Lāsma Veckrāce 21.02.2021, 12:03:02

    Krima - man ir ko teikt arī Jums.Mani senči vairāk kā 3 paaudzēs te dzīvojuši un strādājuši. Ļoti labi atceras un zin, kā te bija un kā ir tagad.Te ir ielikts katra ventspilnieka darbs un arī sirds. Droši vien arī Jūsu vai vecāku darbs .Pilsētai laimējies ar prasmīgu vadību, varam to redzēt un salīdzināt.Tāpēc man nav galīgi pieņemami naidīgi,nepamatoti, reizēm tik aplami komenti, kas neiet nekādos rāmjos.Arī Jums viss te ir tikai slikti. Pat skaņa Ziedu pulkstenim, kaut vienkāršāk, un kā ventspilniecei būdamai, - piezvanīt. Bet nē! Kā jau minēju daudzkārt -mani pārliecina tikai darbi, paveiktais, kas vēl plānos nākotnē.Viss pieejams, gribi- iepazīsties.Tāpēc Lembergam aģitāciju nevajag. Toties tā" ņemšanās" pret Lembergu, reizēm pat smilšu kastes bērnu līmenī, kas ķīvējas kādas mantiņas dēļ, man izskatās kā pasūtīts priekšvēlēšanu PR. Tas jāsaprot, ka jāslavē vai jāvēl , tie, kas te 4 gadus ar te dzimušo rīdzinieku priekšgalā tikai sūdzās. atņem naudu pilsētai, bet darbu nav?

  • -2
    All-cash 21.02.2021, 12:22:32

    Arī labs darbs, kas pastrādāts ar negodīgiem un noziedzīgiem līdzekļiem, nav un nevar būt labs.

  • -1
    .Panzerfaust 60 21.02.2021, 12:49:07

    Ja Lemberga vietā pilsētas izpildkomiteju,vēlāk domi būtu vadījis kāds cits,vai tad pilsēta būtu līdz šai dienai palikusi tāda,kāda tā bija?
    Stipri jāšaubās.

  • 0
    Frīdis 21.02.2021, 23:25:27

    Lāsmiņ , beidz te vienreiz mukļīt ! Nu pasaki vienreiz atklāti - esi noziedzības aizstāve ! Ta suda - ta tuda ! Nu pilnīga aita - bez ķēdes un bez mieta ! Nu negaidi šakālien - pasviesto kaulu vairs nebūs .

  • -1
    A.L. 21.02.2021, 12:21:42

    Kādi konkrēti darbi ir padarīti "reņģēdāju" labā dzīvokļu jautājumā?

  • -1
    yolo 21.02.2021, 14:27:24

    Pēc Lāas vārdiem Lembergs mūs izveda no sociālisma

  • -1
    krustmateflorence 21.02.2021, 16:57:05

    Vai, ak vai, kas man jālasa, taisni briesmas.
    atbildēšu te uz vienu jautājumu, emu līdzējusi ar naudu daudziem, pat palīdzējusi bezpajumtniekam iegādāties dzīvokli.
    nu nav man nevienam skauģim jāatskaitās, un sīkāk jāsniedz jāsniedz paskaidrojumi.
    es nodarbojos ar mecenātismu , neciešu ielas staigules , sliņķus un krāpniekus, un protams narkomānus.
    pilns forums ar cilvēkiem, kuri atpalikuši no dzīves vispār, strīdēties un kādu pārliecināt , man nav vajadzības, tāpat saprast un pieņemt negribēs, bet tā jau tas ir šai pasaulē, smejies,smaidi un raudi, viss reiz sliktais beigsies, arī komunisma rēgs -reiz Latviju pametīs uz visiem laikiem.
    ko domāsit -tas būs, ko piesauksit -tas arī ar jums notiks.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: